Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
bedzie dobrze
-
Kodowanie USA tylne stop mruga wraz z żółtymi kierunkami.
nic nie zrobisz tak jest prawidłowo po zakodowaniu a w usa tak właśnie działają kierunki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja jutro odpadam
-
A4 b7 1.8t
świeci ci obrys i postojówka razem?
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
dobre to zabezpieczenie
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
bardzo fajne autko , super silnik i wyposażenie , dobrze sie temat przegląda jak ktoś od razu tak dba o auto gratulacje , i fakt pod to koło gwint ładuj
-
B6 DIVISION
józek po sylwestrze norma ja chcialem dzisiaj odpalic b7 kluczykiem od b6 i za h... nie dało rady
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Postojówki US
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246634-swiatlakierunki-usa/ vagiem w b6 nic nie zrobisz , a w b7 już wystarczy kodowanie zrobić , tutaj bez rzezby sie nie obedzie- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
ledy w lusterkach fajna sprawa sam u siebie robiłem i jestem zadowolony z tego- B7 Crew
- B6 DIVISION
Zdrowych Wesołych- B7 Crew
- B7 Crew
- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
świetna kiera, teraz to wygląda- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To moja niunia, ale odnośnie wydechu wiele nie powiem bo taką nabyłem. Ogólnie autko z pakietem s-line (E4J) natomiast sam dyfuzor i końcówki wydechu podejrzewam, że pochodzą od s4. dyfuzor tak ale końcówki już nie , dokładane jakieś inne ale za to bardzo ładnie wyglądaja ogólnie autko ładne- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
fotki w galerii- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spocik udany , pózniej wrzucę pare zdjęć- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jakieś foty potrzaskamy na koniec roku- Felga stalowa na heble 320mm
ostatnio znajomenu zakładałem dystanse pod takie same felgi , akurat miałem dystans 15mm i siadło nic nie ociera- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja bede na coffe kto chętny niech wbija na kawkę- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kto sie jutro wybiera na spot ?- 1.9 Tdi pełen przelot kwasowka- za glośno, POMOCY
wsadz końcowe , mogą być i przelotowe będzie już ciszej- [B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
no ładne alu , ale nie za wąskie do b8 ?- Moje 3.0 TDI
fajne autko no i silnik , lej dobre paliwo i dobrą oliwe to i silnik posłuży , wiadomo wszystkich 3.0 nie ma co wrzucać do jednego wora fakt z tym IC to pojechałeś troche żeby go przyspawać do belki osobiście bym wolał mniejszy wsadzić ładnie a do 300 kucy by sobie dawał rady spokojnie powodzenia i bezawaryjności - Postojówki US