Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. bedzie dobrze
  2. nic nie zrobisz tak jest prawidłowo po zakodowaniu a w usa tak właśnie działają kierunki
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    świeci ci obrys i postojówka razem?
  4. bardzo fajne autko , super silnik i wyposażenie , dobrze sie temat przegląda jak ktoś od razu tak dba o auto gratulacje , i fakt pod to koło gwint ładuj
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek po sylwestrze norma ja chcialem dzisiaj odpalic b7 kluczykiem od b6 i za h... nie dało rady
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na zapamietajnick temat w Audi A4 B6
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246634-swiatlakierunki-usa/ vagiem w b6 nic nie zrobisz , a w b7 już wystarczy kodowanie zrobić , tutaj bez rzezby sie nie obedzie
  7. ledy w lusterkach fajna sprawa sam u siebie robiłem i jestem zadowolony z tego
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dokładnie tak tak samo jak i z wentylacją jesli ktos chce dołożyć w b6 to trzeba panel menu i połowe wnetrza rozebrać a tu tylko kodowanie i z manetki , jozek ty u siebie masz taki tunel ? twoja z usa
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdrowych Wesołych
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jest zapalniczka z tyłu za kubkami, taki tunel to sam bym przygarną
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    szukaj w dziale "sprzedam" , czasami ktoś miał , albo napisz temat w dziale "kupie"
  12. świetna kiera, teraz to wygląda
  13. To moja niunia, ale odnośnie wydechu wiele nie powiem bo taką nabyłem. Ogólnie autko z pakietem s-line (E4J) natomiast sam dyfuzor i końcówki wydechu podejrzewam, że pochodzą od s4. dyfuzor tak ale końcówki już nie , dokładane jakieś inne ale za to bardzo ładnie wyglądaja ogólnie autko ładne
  14. spocik udany , pózniej wrzucę pare zdjęć
  15. jakieś foty potrzaskamy na koniec roku
  16. ostatnio znajomenu zakładałem dystanse pod takie same felgi , akurat miałem dystans 15mm i siadło nic nie ociera
  17. Ja bede na coffe kto chętny niech wbija na kawkę
  18. kto sie jutro wybiera na spot ?
  19. wsadz końcowe , mogą być i przelotowe będzie już ciszej
  20. no ładne alu , ale nie za wąskie do b8 ?
  21. fajne autko no i silnik , lej dobre paliwo i dobrą oliwe to i silnik posłuży , wiadomo wszystkich 3.0 nie ma co wrzucać do jednego wora fakt z tym IC to pojechałeś troche żeby go przyspawać do belki osobiście bym wolał mniejszy wsadzić ładnie a do 300 kucy by sobie dawał rady spokojnie powodzenia i bezawaryjności

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.