Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Oj Harry , no nic twoja sprawa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Drogi Haroldzie nie pytałem kiedy , tylko dlaczego
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
no mi trzeba akurat dwie jak zmieniac to obie strony , no nic zapytam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
no looknij http://google.plczesc/piasta-kola-meyle-1006500014,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,1-8-t-170km,5-4731-18362-100578-0-144-1006500014.html
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
znalazlem nowe z firmy MEYLE w dosc przystepnej cenie warta to cos czy szkoda sobie d.... zawracac?
-
Jaki zamiennik układu wydechowego?
tez bym szukal uzywki , ja do siebie znalazlem za 200 zl i juz pare dobrych lat siedzi
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
otóż to pewnie chodzi o rozrzad i wtryski
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
sorki za małe ot , Dev orientujesz sie jakie piasty na przód kupic bo mam pokrzywione , tylko ori ? czy jakiejs innej firmy zeby byly ok jakosciowo ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
dzieki , a silnik jak silnik ja bym tam wszystkich 3.0 do jednego wora nie wrzucał balony w sobote jak bede mial chwile to wleca na felgi No Jedrus powiem ci że recaro dla mnie sa mega wygodne , wczesniej nie miałem takich ale teraz bym na inne nie zamienił
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Brałem ale w ostateczności zdecydowałem sie na hankooki
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
kola juz dawno zmienione na 9,5 , z gumami to sie chwile zastanawialem miedzy kumho , tymi co mam a nokianami , w b6 mam hankooki starszy model i bardzo dobrze sie jezdzi na nich dlatego tez wybralem i do b7 . Krzychu osiągi i tak sa jak dla mnie dobre teraz wchodze w ten etap gdzie ma byc nisko i szeroko
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
świetnie felgi wyszły , i te czerwone dekielki
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
i są dwa razy droższe
-
A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
ładna sztuka ja bym na twoim miejscu ładował centralny IC , po zmianie wtryskow i zalozeniu dp lekkim ..... powinno byc ponad 220 tyle mem wystrojone na zwyklej k03 powodzenia w modach
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
dokładnie takie http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/347 kurier przywiózł paczuszke wczoraj
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
ulterki kupione u producenta
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
co do oswietlenia tablicy , sprawdziłem całą wiazke od mce do końca , wiazka jest dobra , listwa również nic nie jest upalone, jedynie co to z mce po włączeniu nie wychodzi żadne napięcie , po wpięciu wiązki na listwie pokazuje mi jakieś śmieci ok 1V ale to pewnie dlatego że minimalnie sie indukuje z innymi przewodami, teraz co ciekawe co sie mogło wykszaczyć w mce ? czy tylko wymiana modułu wchodzi w gre?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
odemnie też piniądz poszedl- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
jedziem kapucha już poszła- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
rodzinka to lepiej żeby nie widziała co tam sie dzieje- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
na BT jade może by zebrał jakąś ekipe od nas i pokój zarezerwował ? zależy ilu chetnych by bylo