Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Oj Harry , no nic twoja sprawa
  2. Drogi Haroldzie nie pytałem kiedy , tylko dlaczego
  3. no mi trzeba akurat dwie jak zmieniac to obie strony , no nic zapytam
  4. no looknij http://google.plczesc/piasta-kola-meyle-1006500014,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,1-8-t-170km,5-4731-18362-100578-0-144-1006500014.html
  5. znalazlem nowe z firmy MEYLE w dosc przystepnej cenie warta to cos czy szkoda sobie d.... zawracac?
  6. tez bym szukal uzywki , ja do siebie znalazlem za 200 zl i juz pare dobrych lat siedzi
  7. otóż to pewnie chodzi o rozrzad i wtryski
  8. sorki za małe ot , Dev orientujesz sie jakie piasty na przód kupic bo mam pokrzywione , tylko ori ? czy jakiejs innej firmy zeby byly ok jakosciowo ?
  9. dzieki , a silnik jak silnik ja bym tam wszystkich 3.0 do jednego wora nie wrzucał balony w sobote jak bede mial chwile to wleca na felgi No Jedrus powiem ci że recaro dla mnie sa mega wygodne , wczesniej nie miałem takich ale teraz bym na inne nie zamienił
  10. Brałem ale w ostateczności zdecydowałem sie na hankooki
  11. kola juz dawno zmienione na 9,5 , z gumami to sie chwile zastanawialem miedzy kumho , tymi co mam a nokianami , w b6 mam hankooki starszy model i bardzo dobrze sie jezdzi na nich dlatego tez wybralem i do b7 . Krzychu osiągi i tak sa jak dla mnie dobre teraz wchodze w ten etap gdzie ma byc nisko i szeroko
  12. świetnie felgi wyszły , i te czerwone dekielki
  13. ładna sztuka ja bym na twoim miejscu ładował centralny IC , po zmianie wtryskow i zalozeniu dp lekkim ..... powinno byc ponad 220 tyle mem wystrojone na zwyklej k03 powodzenia w modach
  14. dokładnie takie http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/double/347 kurier przywiózł paczuszke wczoraj
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a to fakt zadziałało
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    na ledzie było zwarcie i żeby aż w mce cos uwaliło no nic rozbiore moduł może da sie uratować jakoś , ale na pewno wiązke rozwale i puszcze przez bezpiecznik żeby na przyszłość uniknąć takich niespodzianek
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    eh , kurde musze dorwać jakiś moduł chociaż na chwile na podmianke i sprawdzić a jeśli sie skończy na wymianie modułu to na pewno puszcze przewód podswietlania przez bezpiecznik
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    co do oswietlenia tablicy , sprawdziłem całą wiazke od mce do końca , wiazka jest dobra , listwa również nic nie jest upalone, jedynie co to z mce po włączeniu nie wychodzi żadne napięcie , po wpięciu wiązki na listwie pokazuje mi jakieś śmieci ok 1V ale to pewnie dlatego że minimalnie sie indukuje z innymi przewodami, teraz co ciekawe co sie mogło wykszaczyć w mce ? czy tylko wymiana modułu wchodzi w gre?
  19. odemnie też piniądz poszedl
  20. jedziem kapucha już poszła
  21. rodzinka to lepiej żeby nie widziała co tam sie dzieje
  22. na BT jade może by zebrał jakąś ekipe od nas i pokój zarezerwował ? zależy ilu chetnych by bylo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.