Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Końcówki tłumika Ulter. Pomocy
tylko pospawać , po co na opaske ,żeby ci ktoś ściągną ?
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
racja , też bym dawał żółte , u siebie bede w taki kolor szedł tylko że do niebieskiej budy
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
heble wymiatają na jaki kolor bedziesz malował? kiera też kox
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no panowie co jak co ale był obok zlot bmw i frekfencja naprawde spora ......
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak czy siak my najpierw na podpromie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zobaczymy nie ma aż tak strasznie zimno jak będzie wiecej ludzi to nie ma co do maka jechac bo nie ma gdzie tam zaparkowac
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
bardzo ładne autko , świetny kolor no i wyposażenie
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Cóż w tego jak na spocie był 3 lata temu [emoji107] jak cały czas coś modzi to jak ma być
-
B6 DIVISION
nie , etg już w wersji rozszerzonej
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
jedziesz z koksem pięknie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
też zaglądne
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
jak miał dogonic jak mu tylko na dwie pompki mieli także tego...
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Józek nie wiem czy coś pomoże ale próbuj ....- A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
fajne wozidło i konkretne plany co do listw to u mnie tak wyglądają na srebrnym czarne a oklejałem je folia- Fotele z B6 do B7 wersja USA - airbag pytanie
pewnie w fotelu jest jakiś czujnik do aira i trzeba by go przełożyć i raczej od b6 nie będzie tak działał , no chyba że sie myle to niech mnie ktoś poprawi- Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
widziałem u znajomego takie coś , dokładnie air sie wyłanczał jeśli ktoś usiadł na siedzeniu , jak nie było nikogo był aktywny , aktywuje się go też kluczykiem , tylko mi sie wydaje że tak miały wersje usa- Przeróbka lamp przednich na USA?
niestety nr odblasków nie znam- [A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
No ja pier...... chłopok , nie pasuje ci to idz na allegro tam bedziesz sobie wysylal maile do ludzi z propozycjami swoich cen co i ile jest warte i za tyle to ty se kupisz nie wiadomo na jakim wypasie , nie zaśmiecaj wątku bo to nie licytacja a jak nie to wypisuj takie rzeczy w dziale "sprzedam" tam cie szybko nauczą rozumu- [B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW
ładne koło ja mam u siebie 235 ale juz takie były , da sie jezdzic aczkolwiek zakladalbym 225- Nowy zakup A4 B6 S-LINE AVANT 1.9 TDI AVF 130 KM
no ładny avant i tak jak kolega mówi była nawet ta a4 na allegro to samo zdjecie a w opisie jako mazda z silnikiem benzynowym- [B6 AMB] Granatowy Czworołap ze stajni Audi
8000k wow to już chyba na fioletowo świeci- a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
kodowanie usa fajna sprawa jezdziłem tak przez chwile ale wróciłem do eu bo nie chciałem sie z dowodem pożegnać- zamarznięty płyn w chłodnicy!
o ja to coś tam miał borygo jakieś ?- Modyfikacja lamp przednich
no fajnie nawet to zrobiłeś , osobiście bym wolał w ori miejscu drl ale nawet ciekawie ten pasek wygląda gratulacje za chęci i prace - B6 DIVISION