Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tylko pospawać , po co na opaske ,żeby ci ktoś ściągną ?
  2. racja , też bym dawał żółte , u siebie bede w taki kolor szedł tylko że do niebieskiej budy
  3. heble wymiatają na jaki kolor bedziesz malował? kiera też kox
  4. no panowie co jak co ale był obok zlot bmw i frekfencja naprawde spora ......
  5. Tak czy siak my najpierw na podpromie
  6. zobaczymy nie ma aż tak strasznie zimno jak będzie wiecej ludzi to nie ma co do maka jechac bo nie ma gdzie tam zaparkowac
  7. bardzo ładne autko , świetny kolor no i wyposażenie
  8. Cóż w tego jak na spocie był 3 lata temu [emoji107] jak cały czas coś modzi to jak ma być
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie , etg już w wersji rozszerzonej
  10. jedziesz z koksem pięknie
  11. jak miał dogonic jak mu tylko na dwie pompki mieli także tego...
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Józek nie wiem czy coś pomoże ale próbuj ....
  14. fajne wozidło i konkretne plany co do listw to u mnie tak wyglądają na srebrnym czarne a oklejałem je folia
  15. pewnie w fotelu jest jakiś czujnik do aira i trzeba by go przełożyć i raczej od b6 nie będzie tak działał , no chyba że sie myle to niech mnie ktoś poprawi
  16. widziałem u znajomego takie coś , dokładnie air sie wyłanczał jeśli ktoś usiadł na siedzeniu , jak nie było nikogo był aktywny , aktywuje się go też kluczykiem , tylko mi sie wydaje że tak miały wersje usa
  17. niestety nr odblasków nie znam
  18. No ja pier...... chłopok , nie pasuje ci to idz na allegro tam bedziesz sobie wysylal maile do ludzi z propozycjami swoich cen co i ile jest warte i za tyle to ty se kupisz nie wiadomo na jakim wypasie , nie zaśmiecaj wątku bo to nie licytacja a jak nie to wypisuj takie rzeczy w dziale "sprzedam" tam cie szybko nauczą rozumu
  19. ładne koło ja mam u siebie 235 ale juz takie były , da sie jezdzic aczkolwiek zakladalbym 225
  20. no ładny avant i tak jak kolega mówi była nawet ta a4 na allegro to samo zdjecie a w opisie jako mazda z silnikiem benzynowym
  21. 8000k wow to już chyba na fioletowo świeci
  22. kodowanie usa fajna sprawa jezdziłem tak przez chwile ale wróciłem do eu bo nie chciałem sie z dowodem pożegnać
  23. o ja to coś tam miał borygo jakieś ?
  24. no fajnie nawet to zrobiłeś , osobiście bym wolał w ori miejscu drl ale nawet ciekawie ten pasek wygląda gratulacje za chęci i prace

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.