Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. a przyjechalibyście kiedyś na spota do Rzesz przegonicie nagar i furmanki
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    różnią sie , we wlepce masz napisane jaki masz rodzaj zawieszenia przykład :http://a4-klub.pl/index.php?/topic/155521-nastawienia-zawieszenia-a4-b6-2001-2004-sedan-avant/page-1
  3. całe siano za zlot poszło
  4. Samo to ze wszystkie przyciski rączki tunel itp są wykonane dużo lepiej tzn nie wycierają sie tak jak to bywa w b6 , akurat moja b6 i b7 wagowo sie praktycznie nie różnią a w b6 połączenie amorów 1ba ze sprężynami obniżającymi to porażka , amory są miękkie i maja duży skok i auto skacze po drodze jak chce ale bede zakładał do b6 amorki 1bv i zobaczymy
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    np zestaw od wosza pod kamere cofania 250 zł , wiązka no i zależy za ile dorwiesz kamere pewnie też coś +- 250 no a montaż ogarniesz sobie sam http://a4-klub.pl/index.php?/topic/348165-zestaw-do-podlaczenia-tv-filmy-z-usb-i-kamery-cofania-do-rns-e/
  6. otóż to , swietne auto , fajne koło , dobrze by to wyglądało
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zamienników jest dużo ale nic ci tak nie siądzie jak ori , po jakimś czasie mogą zacząć ci odstawać , wszystko zależy od funduszy , osobiście wolałbym odłożyć i kupić ori
  8. jest Dev właśnie a dlaczego ten otwór do przykręcenia tarczy jest ważny ? bo te co mam w b6 na pewno nie mają tego otworu
  9. ja porównuje swoją b6 i b7 , b6 zawias 1ba+ spreżyny hr - nigdy wiecej takiego połączenia , b7 posiada servo zawias 1bv dużo sztywniejsze jak dla mnie o niebo lepsze od b6 , nie mówie że inna b6 w podobnym zestawieniu prowadzila by sie gorzej
  10. niby to samo ale co wnetrza to różnica jest , już jakość wykonania i materiałów jest dużo lepsza niż w b6 , w prowadzeniu b7 tez dużo lepiej porównuje tutaj moją b6 i b7
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    vfiz ma tyle mozliwości ale żeby go kupować po to żeby miec tylko test zegarów to raczej bez sensu , szczególnie w dokoksowanych furach gdzie na jednym wyswietlaczu sa wszystkie parametry
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    znalazlem kilka fotek i trzeba by bylo z linką wyhaczyć bo troszke inaczej wygląda , no oki bede szukał tnx
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    p&p ?
  14. Zapytaj lepiej o dostępnośc. Meyle sprzedaje tylko auto-partner a u nich jest 1szt w całej sieci. Tą 1szt mogę Ci pchnąć za 120zł jednak są dostępne tylko że czekałem ponad tydzień , teraz zamontuje i zobaczymy co to warte
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no własnie tylko że w wiekszosci używek to z uk , kiedyś w swoim wymieniałem mikrostyk ale jest tak mechanizm wyrobiony że praktycznie juz wcale nie działa
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany zamek do drzwi lewy przód opłaca sie kupić zamiennik bo nowe chodzą po ok 150 zł czy to jakiś shit i lepiej szukac ori używki?
  17. jak tam jutro z frekwencją
  18. Kupiłem w bdb cenie to na sezon mogą być sam miałem conti i nigdy więcej 2 sezony i ogranicznik wyższy od bieżnika chociaż do drogi kleiły się ładnie ale racje masz jak na sezon to może być
  19. własciciel nie okiełznał mocy
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli jeszcze raz wiazka z listwa do sprawdzenia , rozumie że jesli MCE wykryje zwarcie to napięcia nie poda , na vagu pokazuje ze jest zwarcie do plusa 33-00 jakos tak ,sprawdzilem miernikiem na syg dzwiekowy ,zawarcia na masie i na plusie nie wykrywa , led mi sie przepalił i od tej pory nie ma nic nigdzie no chyba że gdzieś w listwe oswietlenia woda podeszła i przez to takie cyrki
  21. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    robiłem na wszystkie sposoby i na dwóch róznych mce na wyjsciu jest ok 1,5 v
  22. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przy mce mierzyłem
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany który madry mi tera powie: nieszczesne oswietlenie tablicy w b7..... kiedys sie sfajczyla razowka i juz nic nie swieci , teraz tak wiazka sprawdzona od przodu do konca przejscie jest i na masie i na plusie , sprawdzone przejscie od mce do listwy jest ok i na masie i na plusie , podpowiadaliscie mi ze moze w mce sie cos ujaralo , zdobyłem na podmianke taki sam mce sprawny podłączylem .....no ni ch.... a i co jeszcze na wyjsciu powinno sie pokazac normalnie 12 v a jest jakis 1,5 na obydwu mce tak samo wtf? gdzie szukac no zwarcia nie ma bo miernik by pokazał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.