Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witamy nowego w divisionie tucholo
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    opone w takim rozmiarze jak moja z wiekszym indeksem jest ciężko dostać , co innego np 17 tutaj juz jest wybór
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany macie cos do siebie to załatwiać na pw a nie rzucać mięsem tutaj , troche kultury bo aż nieprzyjemnie sie czyta .
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Aktualnie , R19/9,5J , zależy o które auto pytasz b6 czy b7
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeszcze nie założyłem :/
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    8,5J dawniej takie miałem i były praktycznie na równo z błotnikiem
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    35 smiało wejdzie
  8. ale pitolisz jak stara baba
  9. nice Jędruś gwint jak najszybciej . koło swietne
  10. A no wlasnie juz dawno mówiłem zeby jechał
  11. . Trzymaj to sie nie psuje teraz to te dwa lata musisz nadrobić a nie ze cie nie bedzie
  12. Jest kosa , jak jeszcze gwint dojdzie to juz całkiem
  13. qrde taka pogoda i zamiast na spota do roboty trzeba jechać
  14. otóż to trzeba wyściagać wycieraczki żeby sie do obudowy dostac . u siebie musze kupic ten plastik caly podszybia bo go nie ma i tam po deszczu lub umyciu woda stoi
  15. koło dobre , heble
  16. do felg jeszcze daleka droga musze ogarnąć hamulce , zaraz sciągam te zimówki stawiam na klockach i pucuje nadkola żeby było czysto , pózniej jakies dystanse jeszcze no i składać do kupy. najwiecej satysfakcji mialem przy tym gwincie poniewaz kumpel mi użyczył podnośnika a wszystko robiłem sam , gwintu zostało jeszcze z 5cm do opuszczenia na razie siedzi do połowy
  17. nie bardzo bo w niedziele jade w delegacje i z tydzień auto bedzie stało nowy M.O.D z nowości to to dziwne zawieszenie wleciało ....
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na stówe jakiś fejk bo ogloszenia z fotami jego ex juz dawno byly i to kilka
  19. o moje tereny widze Witaj na forum
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Eeee tak rano to tylko kawa na rozbudzenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.