Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na głównej Divisionu info odnosnie smyczy do nabycia dla członków B6D jakby ktoś chciał
  3. o żesz ty mz-tka miałem kiedys tropika ale to jeszcze inna epoka
  4. looknij u mnie w temat ja mam końcówki setki tylko że do zderzaka s-line
  5. faktycznie był okres w którym nic sie nie dzialo ale od jakieoś czasu funkcjonuje jak należy
  6. ale po co masz przewalac tysiącpińcest stron jak na stronie pierwszej divisionu masz wszystko opisane
  7. jutro gwint wlatuje na pokład , pózniej reszta
  8. Nie trzeba spotu zeby sie dowiedzieć co i jak , na pierwszej stronie wszystko pisze co i jak można sie zapoznać http://a4-klub.pl/index.php?/topic/108485-b6-division/page-1
  9. B6D był jest i bedzie a odkąd pamietam odbywa sie to na innych zasadach no ale ....
  10. mówicie że tamtedy popierdziela woda, u siebie też zauważyłem że troche jest mokro pod dywanikiem kierowcy aż jutro zaglądne , żeby odkręcić pokrywe ecu trzeba ściągać wycieraczki i ta osłone plastikową pod nimi?
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też miałem jakies badziewne klucze , z dwa lata temu kupilem klucz krzyżak w jakimś motoryzacyjnym , pan sprzedawca sie upierał że sie nie urwie w życiu , fakt miał racje można po nim skakać i mega zadowolony jestem z niego ale sobie kosztowal bo 8 dych dałem ori klucz to se można weki odkręcać do niczego sie nie nadaje
  12. jak to z jakich , chyba po to żeby mieć dwururke
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to musiałbyś jakiegos s-linea pod pdc znaleść , albo jakąś ms desing dokładke wtedy sie nakleja na zderzak bo np samej dokładki s-line to raczej nie ma szans ale kto wie akurat może znajdziesz
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ori to raczej cały zderzak bo cieżko żeby ktoś samą dokładke bez reszty sprzedawał
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak chcesz z b7 looknij tutaj chlopaki ogarniali http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324094-jak-spasowac-dokladke-z-b7-do-b6/
  16. osobiscie wole tą wersje z przewodami , ta nowsza co ma ścieżki wtopione w plastik jest gorzej rozebrać w razie jakiegoś zwarcia lub wilgoci itp, sam przerabiałem taką na wersje z przewodami żeby był dostep do kabli w razie potrzeby , chyba ze ktos chce sobie kupic nową to co innego
  17. według mnie tylko proszek na zaciski , za komplet zapłaciłem juz pare lat temu 120 zł cena myśle nie tragiczna więk szkoda sie bawic w jakies spraye lub inne , ale kazdy wiadomo robi jak mu pasuje
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widze że nastrój swiateczny dopisuje co do opon u mnie mamuśka w b5 1.6 latała na r18 8,5j guma 235/40 i nie narzekała
  19. wiosna idzie to rozbieraj auto i zakładaj to wszystko
  20. Majki graty zakupu , fajna furka , znam dobrze miszela mozesz być pewnien że nic nie było kombinowane i z jajem podchodzi do tematu
  21. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-mce-09-modul-centralnej-elektryki-lusterko-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-coming-leaving-home/page-1
  22. pare kilometrów odemnie http://www.fakt.pl/polska/wypadek-busa-w-weryni-na-podkarpaciu,artykuly,620997.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.