Treść opublikowana przez tomekhxc
-
B6 DIVISION
Tomasz chodzi mi o ledy
-
B6 DIVISION
pany polecacie jakieś ledy h11?
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
dobre to koło
-
Audi A4 Avant Quattro Tiptronic 3.0 TDI 171 kW (233 km ) Busines Version 2007/11
bardzo ładny i zadbany egzemplarz , dbaj o oleje lej dobre paliwo to i motor długo posłuży gratulacje i bezawaryjności
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
sobota w garażu i tak to wygląda , że takie beznadziejne mocowanie tylnych zacisków wymyślili w audi one najbardziej mi dały w kość :/ heble lecą do Deva na ogarnięcie przód ściągnięty do wymiany termostatu , tam też sie dostać to masakra , przy okazji z lamp wywale te pomarańczowe kierunki i jedna jest coś zabrudzona od środka jak widać na wcześniejszych fotach to też trzeba ogarnąć , no i wyciąć otwory w zderzaku na obrysówki
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
nie mam , jak skończe zabawe przy aucie to wstawie więcej fotek
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Hammerku założone było na przymiarke , dzisiaj i tak pół auta rozebrane , jak wpadną heble z esy będzie więcej miejsca i mniejszy dystans wtedy i koło wejdzie jeszcze do środka , ewentualnie pozniej jeszcze cos skręce myślałem i z czasem blende sobie kupie
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
przy 9J powinna ci wejsc , przod siedzi wysoko przy 1bv , do gwintu trzeba bylo dac wezsza opone zeby wlazło to w nadkole
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
małe foto przed rozbiórką
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
wiem bo przerabialem czarne felgi dawno temu....nigdy wiecej , chodzi mi o wzór
- B6 DIVISION
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
elegancko bedzie jak to wszystko poskładasz do qpy
-
Malowanie środka lamp+drl w listwie porada o mod
pochwal sie efektem
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
jeszcze pare drobiazgów , obrysy us , plastik podszybia z klapką na aku , ori termostat, i newka pianownica
-
B6 DIVISION
też tak wyczytałem : "Indeks nośności (Li - load index) informuje o tym jakie jest dopuszczalne obciążenie dla konkretnego modelu opony, przy jeździe z maksymalną, dopuszczoną przez producenta prędkością."czyli opona jest do 300km/h index 88 , po pierwsze nigdy w zyciu nie osiągne takich prędkości , tym bardziej w zakrętach popierdzielac , dajmy na to ze przy normalniej jezdzie do a4 trzeba by wewalić ponad 500 kilo zeby indeks przekroczyc , watpie żeby ktos tak robił , co innego w przypadku takiej opony do ciezkiego a6 w Q , myśle że do aczwórki w zupełności to wystarcza . Wcale nie neguje tego co koledzy mówicie o indeksach , moze tobie Beyer sie jakaś felerna opona trafila ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
coś koło tego bo juz nie pamietam czy et jest 43 albo 42 ale to mm różnicy wiec et 30 wyszło i tak jutro sciągam koła pykne fotki jak auto bedzie gotowe
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
póki co założyłem tylko na dzisiaj , tył musze troche srkęcić bo za wysoko , jutro ściągam koła , hamulce do malowania , termostat do zmiany(znowu) i dokładam obrysówki do przedniego zderzaka , tylko że moje beda świecic
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
jakos to siadło plus dystans 13mm
-
B6 DIVISION
teraz to żeś pojechał , pare stron piszesz o takich oponach i cytuje "ale szlag mnie trafia, że ktoś może narażać życie nie tylko swoje ale i innych uczestników ruchu na publicznej drodze z powodu zbyt niskiego indeksu " a teraz chcesz je tutaj komuś wcisnąć ? no to gratuluje podejścia
-
B6 DIVISION
- [ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
No wlasnie napisałem wczoraj i to jest odpowiedz looknij na pierwsza B6D oficjalnie jestes przyjęty- Purple Haze Air Force C6 in progress
nice- A6 C7 - tym razem nie S-line by jedrekx
no Jędruś w końcu kiera wpadła , od razu inaczej - [ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ