Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomasz chodzi mi o ledy
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany polecacie jakieś ledy h11?
  3. dobre to koło
  4. bardzo ładny i zadbany egzemplarz , dbaj o oleje lej dobre paliwo to i motor długo posłuży gratulacje i bezawaryjności
  5. sobota w garażu i tak to wygląda , że takie beznadziejne mocowanie tylnych zacisków wymyślili w audi one najbardziej mi dały w kość :/ heble lecą do Deva na ogarnięcie przód ściągnięty do wymiany termostatu , tam też sie dostać to masakra , przy okazji z lamp wywale te pomarańczowe kierunki i jedna jest coś zabrudzona od środka jak widać na wcześniejszych fotach to też trzeba ogarnąć , no i wyciąć otwory w zderzaku na obrysówki
  6. nie mam , jak skończe zabawe przy aucie to wstawie więcej fotek
  7. Hammerku założone było na przymiarke , dzisiaj i tak pół auta rozebrane , jak wpadną heble z esy będzie więcej miejsca i mniejszy dystans wtedy i koło wejdzie jeszcze do środka , ewentualnie pozniej jeszcze cos skręce myślałem i z czasem blende sobie kupie
  8. przy 9J powinna ci wejsc , przod siedzi wysoko przy 1bv , do gwintu trzeba bylo dac wezsza opone zeby wlazło to w nadkole
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co sie czaisz?
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łobuzy
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiem bo przerabialem czarne felgi dawno temu....nigdy wiecej , chodzi mi o wzór
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koło dobre
  13. elegancko bedzie jak to wszystko poskładasz do qpy
  14. pochwal sie efektem
  15. jeszcze pare drobiazgów , obrysy us , plastik podszybia z klapką na aku , ori termostat, i newka pianownica
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też tak wyczytałem : "Indeks nośności (Li - load index) informuje o tym jakie jest dopuszczalne obciążenie dla konkretnego modelu opony, przy jeździe z maksymalną, dopuszczoną przez producenta prędkością."czyli opona jest do 300km/h index 88 , po pierwsze nigdy w zyciu nie osiągne takich prędkości , tym bardziej w zakrętach popierdzielac , dajmy na to ze przy normalniej jezdzie do a4 trzeba by wewalić ponad 500 kilo zeby indeks przekroczyc , watpie żeby ktos tak robił , co innego w przypadku takiej opony do ciezkiego a6 w Q , myśle że do aczwórki w zupełności to wystarcza . Wcale nie neguje tego co koledzy mówicie o indeksach , moze tobie Beyer sie jakaś felerna opona trafila ?
  17. coś koło tego bo juz nie pamietam czy et jest 43 albo 42 ale to mm różnicy wiec et 30 wyszło i tak jutro sciągam koła pykne fotki jak auto bedzie gotowe
  18. póki co założyłem tylko na dzisiaj , tył musze troche srkęcić bo za wysoko , jutro ściągam koła , hamulce do malowania , termostat do zmiany(znowu) i dokładam obrysówki do przedniego zderzaka , tylko że moje beda świecic
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    teraz to żeś pojechał , pare stron piszesz o takich oponach i cytuje "ale szlag mnie trafia, że ktoś może narażać życie nie tylko swoje ale i innych uczestników ruchu na publicznej drodze z powodu zbyt niskiego indeksu " a teraz chcesz je tutaj komuś wcisnąć ? no to gratuluje podejścia
  20. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  21. No wlasnie napisałem wczoraj i to jest odpowiedz looknij na pierwsza B6D oficjalnie jestes przyjęty
  22. no Jędruś w końcu kiera wpadła , od razu inaczej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.