Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tyle ok , u mnie cenia 200 zeta , wiadomo że każdy ceni inaczej ale jak kolega pisał że 550 wymiana to juz troche przesada , cho chyba że złotymi kluczami robione
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za okręcenie kilku śrubek 5 stów ... no prosze cie , swoje dwa auta robiłem w garażu czyli tysiak w kieszeni
  3. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    tak
  4. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja pitole ale ceny
  5. jak już sciągnołeś to kup nowe tarcze , drogie nie są
  6. fajne autko , ale mogleś już zalać porządną oliwe
  7. dzięki za miłe słowa tak sam dorabiałem babcia dostała na stare lata najbardziej obciachowy kolor zacisków
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na efendi44 temat w Audi A4 B6/B7
    patrzyłeś na inne tematy w tym dziale? jest mnóstwo odpowiedzi na twoje pytanie
  9. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak w1.8t , wiesz co szumi strasznie przy kazdej predkosci na kazdym biegu , w sobote podniesiona na podnosnik i jak obkreciłem kolami to slychac , poziom oleju ok , oliwa czysta , obstawiam na jakieś łozyska
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    orientuje sie ktoś jakie są ceny regeneracji skrzyni manual w b6 ?
  11. z tym indeksem to kij już wie , nie chce tu podważać czyjegoś zdania bo opinie są różne , kupując opone , producent określił że jej obciążenie jest przy jej max prędkości , teraz sam na razie testuje i jest ok ale dobrać opone do naciagu z duzy, indeksem jest ciężko
  12. u mnie to od środka i z zewnatrz ..... teraz wziolem textary , mialem na blacie i powiem szczerze ze jakość oz nie powala zobacze jak z tymi
  13. Hammer , zadowolony z ozetów? tez mam oz ale po roku rudzielce ..... powloka antykorozyjna kiepska strasznie, jeśli w ogóle jest...
  14. lampiony git Krzyś
  15. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    stary wyjadacz takie pytania zadaje ?
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Beczka temat w 3.0TDI
    lej 5w30 motul specyfic albo LM 4200 , grzechotka przy rozruchu to rozrzad sie odzywa , to ze byl wymieniany nic nie znaczy , co bylo wymieniane i na jakie to jest pytanie chyba ze jestes pewnien ale po dwoch latach od wymiany nie powinno sie to dziac
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    symetryczne, w tamtym tyg miałem łapach bo zmieniałem
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    BA 15S
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    u mnie też szmaciane tu i tu
  20. Zieluu student wypowiedz sie
  21. hmm to nie kierunkowskaz , obrysówki usa , w oryginale są to tylko same odblaski ja je przerobiłem wstawiłem gniazdo żarówek w5w plus pare metrów przewodów no i świecą
  22. mogłem , ale po co co do emblematu jak na forum wisiały do sprzedania to małe zainteresowanie a teraz każdy by chciał
  23. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za dużego rogala zawinołeś po lewej zderzaka nie upchasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.