Treść opublikowana przez tomekhxc
-
B6 DIVISION
tyle ok , u mnie cenia 200 zeta , wiadomo że każdy ceni inaczej ale jak kolega pisał że 550 wymiana to juz troche przesada , cho chyba że złotymi kluczami robione
-
B6 DIVISION
za okręcenie kilku śrubek 5 stów ... no prosze cie , swoje dwa auta robiłem w garażu czyli tysiak w kieszeni
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
ja pitole ale ceny
-
tylna tarcza problem
jak już sciągnołeś to kup nowe tarcze , drogie nie są
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
fajne autko , ale mogleś już zalać porządną oliwe
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
dzięki za miłe słowa tak sam dorabiałem babcia dostała na stare lata najbardziej obciachowy kolor zacisków
-
Końcówki 1.8 T
patrzyłeś na inne tematy w tym dziale? jest mnóstwo odpowiedzi na twoje pytanie
-
B6 DIVISION
tak w1.8t , wiesz co szumi strasznie przy kazdej predkosci na kazdym biegu , w sobote podniesiona na podnosnik i jak obkreciłem kolami to slychac , poziom oleju ok , oliwa czysta , obstawiam na jakieś łozyska
-
B6 DIVISION
orientuje sie ktoś jakie są ceny regeneracji skrzyni manual w b6 ?
-
Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)
to 17? nie beda obcierac mam takie same
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
z tym indeksem to kij już wie , nie chce tu podważać czyjegoś zdania bo opinie są różne , kupując opone , producent określił że jej obciążenie jest przy jej max prędkości , teraz sam na razie testuje i jest ok ale dobrać opone do naciagu z duzy, indeksem jest ciężko
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
u mnie to od środka i z zewnatrz ..... teraz wziolem textary , mialem na blacie i powiem szczerze ze jakość oz nie powala zobacze jak z tymi
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammer , zadowolony z ozetów? tez mam oz ale po roku rudzielce ..... powloka antykorozyjna kiepska strasznie, jeśli w ogóle jest...
-
[B7 BPW] avant US quattro by dydo
lampiony git Krzyś
-
B6 DIVISION
stary wyjadacz takie pytania zadaje ?
-
Wymiana oleju
lej 5w30 motul specyfic albo LM 4200 , grzechotka przy rozruchu to rozrzad sie odzywa , to ze byl wymieniany nic nie znaczy , co bylo wymieniane i na jakie to jest pytanie chyba ze jestes pewnien ale po dwoch latach od wymiany nie powinno sie to dziac
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
- B7 Crew
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zieluu student wypowiedz sie- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
hmm to nie kierunkowskaz , obrysówki usa , w oryginale są to tylko same odblaski ja je przerobiłem wstawiłem gniazdo żarówek w5w plus pare metrów przewodów no i świecą- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
mogłem , ale po co co do emblematu jak na forum wisiały do sprzedania to małe zainteresowanie a teraz każdy by chciał- B6 DIVISION
za dużego rogala zawinołeś po lewej zderzaka nie upchasz