Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. no akurat polskie tablice pod amerykance to im nie wyszły , nie wiem po jakiego grzyba takie wielkie blachy jakby to mniejszych nie mozna bylo
  2. Mam ten sam problem. 3.0 TDI i wierze Ci na slowo, ze to 55mm, jak nie to Tobie odesle ja u siebie mam z taka średnicą , najlepsze jest to że mnóstwo ludzi pyta o takie cos ale nikomu sie chce sie schylić z byle metrem czy suwmiarką
  3. klapa us koks jeszcze tylko tablica traktorowa
  4. nice jaki kolor będzie ? czy póki co tajemnica
  5. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. szczerze to od rm juz bym nic nie kupił , pare lat temu kupilem tłumiki z kwasówki no mało siana one nie kosztowały , po dwóch latach rozpadły sie na spawach .... DP jak najbardziej , zapytaj gregor10 może ci ogarnie kwasiaka
  7. Tos dyebal Ale fakt lepsze stołki by sie zdały , niestety przestoju to ona nie ma :/ nic sie nie dzieje , wpadł mieszek i ręczny z białą nicią , jeszcze tylko gałke obszyć i bedzie git tak sie reprezentują zaciski w czerwieni na aucie żeby czerwonego było więcej to poczwara też jest
  8. bedzie ok , ori koncówki w 3.0tdi maja zwężenie , jak podniesiesz auto do góry do montażu tych to bedziesz wiedzial o co chodzi
  9. do 3.0 tdi bierz 55mm montażową
  10. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dasz rady , spróbuj jakas żyłką
  11. kiedyś miałem opisać jak wrazenia po plukance i dodatku LM Motorprotect , ogólnie jestem zadowolony szczególnie z płukanki czego wczesniej nie robilem , teraz byla pierwsza przy przebiegu 230 tys , super sprawa wypłukało cały syf olej jest teraz jak kryształ sprawdzam caly czas na bagnecie ... Motorprotect tez spoko motor chodzi plynnie no i troszke ciszej takze polecam jak najbardziej
  12. czekam na hamulce i bedzie składana do qpy zreszta ostatnio zająłem się b6 troche rzeczy trzebabyło powymieniać no i brak czasu robi swoje , ale w tym miesiącu myśle że besiódemka wyjedzie na drogi
  13. mega wiocha to jest malowac seryjne zaciski na kolor lub dawać też takie nakładki , nie wiem z czego ten śmiech może dla ciebie to zabawne ale wygląda to super szczególnie jak tylni jest wiekszy u Michała jak u ciebie z przodu
  14. aa teraz , przedtem klikalem w fote to calkiem co innego mi wyskakiwalo , w paryżu co 3 auto na rkl
  15. To przeca twoje rejony [emoji6] no ale to zdjęcie nic mi nie mówi
  16. bardzo przyjemne koło do b6
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to już wiadomo po czym taki power z rańca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.