Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Dynówka 18.06.2016 Spot 26.06.2016
  2. Dzieki za dobre słowo dzisiaj mogłem mieć kolejnego gościa,niestety jestem w delegacji i nie udało sie , ale mam nadzieje ze jeszcze nie raz bedzie okazja troche wnętrza
  3. wreszcie założył , bo graty już kurzem osiadły
  4. Ta sprzeda .... Przecież dopiero sie rozkręca z modami
  5. może jeszcze z 1,5 cm dam niżej , ale to wszystko , bez hardcoru , to auto do codziennej jazdy a tym bardziej bo żona często nim jezdzi też , z szybami to na pewno nie wypali w moich rejonach , długo bym nie najezdził
  6. szczerze to nawet nie znam, miały być oczojebne tyle wiem kilka szotów z wyprostowanymi kołami
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to ten wlasnie nadaje sie pod dpf
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hmm może LM 4200 ? dobra oliwa ja do swojego dizla taki leje ps. nie to forum (żatruje )
  9. fajnie fajnie , coś na fotkach pod zielen wpadają ,
  10. Czy u akjama jest juz pssssssyt ?
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    to jest temat niektórzy na nitach , inni na blachowkrętach , inni na zwyklych wkretach , zleży od fantazji
  12. temu akurat warto dać na tace
  13. no fajnie to mruczy
  14. a o czym ja jeszcze nie myśle możliwe że kiedyś wpadną ledy
  15. jutro znowu lampa , kto sie na spota wybiera?
  16. wosk by jedynie w tamtym roku na wiosne położony i to wszystko . dopiero zaczne sie bawic w glinkowanie polerke i smalcowanie co do frontu to chce kupic blende zeby tablica wpadla do środka i bedzie to lepiej wyglądać
  17. pewnien fotograf ustrzelił na dynówce
  18. wstaw jakis filmik ja to gra
  19. od s4 , jakbym mial zwykle bylo by lepiej , albo lepsza glebe zrobic , ale to musial bym podkrecac do gory jak moja zona by chciala jechac
  20. ogólnie myśle ten sezon przejezdzic i zmienic bo coś innego mi sie już podoba
  21. no szkoda ze pogoda sie zepsula bo mala sejse bysmy zrobili ale nic straconego , nastepnym razem;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.