Treść opublikowana przez tomekhxc
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
moim zdaniem jest różnica , mam 17 na zime przy jezdzie na złej nawierzchni nie trzeba tak uważać czy to jakiś dołek czy costam wiadomo opona większa , ogólnie koło lżejsze i lepsze do zapierdzielania 19 to już jest dośc spore koło , cięższe , no i tu juz raczej na dołeczkach nie poszalejemy , fakt na dobrej drodze bez różnicy wiekszej . gwint a gwint to różnica , zrobiłem kilka km na kw i jestem mega zadowolony jak pracuje
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
jest bardzo dobrze jedyne czego sie można przyczepic to te heble , ale już widze że cos w tym kierunku zmierza także bedzie sztos auto w dobrych rękach
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
jest sztos wyślij fote do kalendarza
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
u to sporo , może za dwa tyg uda się mi być o ile znowu w pracy nie bede musiał być
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Firmuś dotarło do ciebie to co sobie myśle ?- [B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
koło bardzo dobre , sam mam takie na zime i elegancko wyglądają- [ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
ba ale to już kierowce cza- [ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
ta to narobimy ....- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
gała super sie prezentuje no i ten zestaw kosmetyków- Końcówki tłumika Ulter. Pomocy
u ciebie bedzie cos ciężko kombinować z końcówkami bo masz zmieniony wydech- [ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
heh coś o tym wiem , auto rozgrzebałem a teraz stoi bo nie ma czasu- B6 DIVISION
ja mam szmatką owinięty dp , diagnoście sie podobało- Purple Haze Air Force C6 in progress
plusem takiej felgi jest to że nie trzeba zacisków malować bo ich nie widać- [ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
- [ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Że ja dopiero teraz zaglądam w temat dobrze modzisz vfiz dobra sprawa , która wersja?- B6 DIVISION
- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
nic z nim nie robilem , surowy z nierdzewki- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
czaje ale jednak zostaje przy chromie- [B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
i to dostawczakiem tak serio przy gwincie przyjemnie by koło siadło- [B6 AWX] Slawekowy Perl Black
no ciekawe koło- A4 AVANT 1.9 TDI AVF + Quattro 2 x S line
furacz z dobrego zrodła graty zakupu , no i Q- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
i do czego bedzie mi to pasowało musiałbym miec czarne dodatki a tak grill chrom wokół szyb chrom , lusterka też myśle zmienić , wiec lampy zostają clean- B6 DIVISION
e to jak na żarówke dobrze swieci , myślałem że bedzie gorzej - B6 DIVISION