Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale po co ?
  2. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    moim zdaniem jest różnica , mam 17 na zime przy jezdzie na złej nawierzchni nie trzeba tak uważać czy to jakiś dołek czy costam wiadomo opona większa , ogólnie koło lżejsze i lepsze do zapierdzielania 19 to już jest dośc spore koło , cięższe , no i tu juz raczej na dołeczkach nie poszalejemy , fakt na dobrej drodze bez różnicy wiekszej . gwint a gwint to różnica , zrobiłem kilka km na kw i jestem mega zadowolony jak pracuje
  3. jest bardzo dobrze jedyne czego sie można przyczepic to te heble , ale już widze że cos w tym kierunku zmierza także bedzie sztos auto w dobrych rękach
  4. jest sztos wyślij fote do kalendarza
  5. u to sporo , może za dwa tyg uda się mi być o ile znowu w pracy nie bede musiał być
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Firmuś dotarło do ciebie to co sobie myśle ?
  8. koło bardzo dobre , sam mam takie na zime i elegancko wyglądają
  9. u ciebie bedzie cos ciężko kombinować z końcówkami bo masz zmieniony wydech
  10. heh coś o tym wiem , auto rozgrzebałem a teraz stoi bo nie ma czasu
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam szmatką owinięty dp , diagnoście sie podobało
  12. plusem takiej felgi jest to że nie trzeba zacisków malować bo ich nie widać
  13. Że ja dopiero teraz zaglądam w temat dobrze modzisz vfiz dobra sprawa , która wersja?
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    trzeba ci taką ?
  15. nic z nim nie robilem , surowy z nierdzewki
  16. czaje ale jednak zostaje przy chromie
  17. i to dostawczakiem tak serio przy gwincie przyjemnie by koło siadło
  18. no ciekawe koło
  19. furacz z dobrego zrodła graty zakupu , no i Q
  20. i do czego bedzie mi to pasowało musiałbym miec czarne dodatki a tak grill chrom wokół szyb chrom , lusterka też myśle zmienić , wiec lampy zostają clean
  21. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    e to jak na żarówke dobrze swieci , myślałem że bedzie gorzej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.