Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 S-LINE 2.0T QUATTRO by LewY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przyszedł czas na zaprezentowanie swojego nowego nabytku jakim jest Audi A4 B7 2.0T Quattro S-Line z 2004 roku :)

QUATTRO 4x4
KLIMATRONIK
ESP, EDS, ASR
AIR-BAG X 6
ABS
TEMPOMAT
PODGRZ. FOTELE PRZÓD
NAGŁOŚNIENIE BOSE SURROUND SYSTEM
ORYGINALNY SUBWOFER AUDI BOSE
EL. SZYBY (DODATKOWO FUNKCJA AUTO)
EL. LUSTERKA i PODGRZEWANE
WEBASTO - OGRZEWANIE POSTOJOWE
SKÓRZANA TAPICERKA TEILEDER S-LINE
LUSTERKO WSTECZNE Z DIP-em
LISTWY PROGOWE S-LINE
FOTELE KUBEŁKOWE S-LINE
WEWNĘTRZNE OŚWIETLENIE LED
WSPOMAGANIE KIEROWNICY
SERWOTRONIK
NAVIGACJA MMI - KOLOROWA
ALUMINIOWE FELGI 18" S-LINE
PILOT BRAM GARAŻOWYCH
PARKTRONIK TYŁ
TYLNE CIEMNE SZYBY
SENSOR DESZCZU i ŚWIATEŁ
LIVING HOME + COMING HOME
SYNTEZA MOWY
Bi XENON SKRĘTNY
ŚWIATŁA DZIENNE-DRL
PAKIET ALUMINIUM
PODŁOKIETNIK+LED
KOMPUTER - KOLOROWY FIS 3D
CENTR. ZAMEK + PILOT
MULTIMEDIALANA KIEROWNICA S-LINE
CZYTNIK KART SD
PAKIET ZEWNĘTRZNY ALU GLANTZ
BLUETOOTH
Wcześniej woziłem sie Golfem MK5 GTI
mk5jpg_swawrph.jpg
A teraz śmigam tym :)
1jpg_swawrps.jpg
2jpg_swawrhp.jpg
3jpg_swawrhh.jpg
4jpg_swawrhr.jpg
5jpg_swawrhn.jpg
6jpg_swawrhe.jpg
7jpg_swawrhs.jpg
A teraz jakies plany na przyszłość:
- Zmiana mocy w aucie , dokładnie jaki Stage to się jeszcze okaże bo w porównaniu do GTI to Audi nie jedzie a moc niby taka sama.
- Inna Felga
- Gleba - teraz jest zawieszenie 1BV - ale według mnie dalej jest Koza :)
Pozdrawiam :)
Opublikowano

Ładny sedan. :thumbup1:

Dobrze wyposażona ale ktoś przy konfigurowaniu pożałował zewnętrznego S-line. Przynajmniej jest co rezać. ; )

Powodzenia w planach i bezawaryjności. :hi:

Opublikowano

Ładne!!! Zawsze chciałem sedana ale jakoś trafia mi się inaczej :)

Opublikowano

bardzo ładna , fajny egzemplarz , i te czerwone akcenty we wnętrzu :kox:

Opublikowano

Gratki zakupu :) chyba nawet go oglądałem na allegro jak wisiało ogłoszenie ;)

Opublikowano

Zazdroszczę wnętrza , auto prawie jak moje tylko ja mam pakiet s-line zewnętrzny .

Opublikowano

Fajnie wyposażona! :good: Planów niewiele ale konkret! Działaj!

Edytowane przez akjam

Opublikowano

fajne stołki...kolor też jest mocno spoko : ) grzebać i chwalić się wydatkami :)

Opublikowano

Faktycznie coś wysoko siedzi :P, ten uchwyt bym wypierdzielił jak się da bo psuje wnętrze, które jest bardzo ładne :lol: co do mocy sam program da Ci okolice 250-260HP i powinno być już przyjemnie a następny stage to polecam 3 zrobić ł i 330HP + ;) wtedy to już osiągi godne sportowych aut a przy okazji limuzyna w stage 2 raczej bym się nie bawił przy tym motorze i tak układ paliwowy nie jest bardzo wydajny ani turbo :wink: powodzenia w rezaniu.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Faktycznie coś wysoko siedzi :P, ten uchwyt bym wypierdzielił jak się da bo psuje wnętrze, które jest bardzo ładne :lol: co do mocy sam program da Ci okolice 250-260HP i powinno być już przyjemnie a następny stage to polecam 3 zrobić ł i 330HP + ;) wtedy to już osiągi godne sportowych aut a przy okazji limuzyna w stage 2 raczej bym się nie bawił przy tym motorze i tak układ paliwowy nie jest bardzo wydajny ani turbo :wink: powodzenia w rezaniu.

uchwyt da sie wywalić tylko zostaną 2 dziurki , które można czymś zaślepić :) a co do mocy to wydaje mi się ze lepiej uzbierać kasę i od razu iść grubo :) bo wydawać dwa razy pieniądze na strojenie to mija się z celem :)

Dzisiaj przyszły heble na tył :) , oczekuje jeszcze na kuriera który przywiezie downpipe od gregor10 :) , blow off forge ( tzn podkladke pod DV ) Olej millers 5w40 cfs , filtr bosch :)

tarcejpg_ssrxhwa.jpg

Opublikowano

Fajna Tarcza :wink4: Co do otworów na tunelu to nie kombinuj tylko szukaj tunelu na podmiankę :good:

Opublikowano

Co to za tarcze ?

Opublikowano

Pewnie Mikody.

Opublikowano
  • Autor

bozarto gtr


Wczoraj dotarł do mnie ostatni element układanki na tę chwilę czyli Downpipe od gregor10 :)

IMAG0163j_ssnwpxh.jpg

IMAG0166j_ssnwpxw.jpg

Serwis na teraz to :

Olej Millers 5w40 CFS

Filtr Oleju

Dowinpipe

Heble tył

zestawjpg_ssnwprq.jpg

Tak wyglądał silnik jeszcze z katalizatorem:

bylojpg_ssnwpnr.jpg

a tak po założeniu downpipe

jestjpg_ssnwpnn.jpg

I jeszcze heble już na samochodzie (zdjęcie jeszcze bez klocków :) )

hebeljpg_ssnwpnw.jpg

Przy okazji wyszło ze mam padnięty zawór od turbiny DV , został już dziś zamówiony więc jutro myślę że będzie i od razu zamontuje :)

Opublikowano

Bardzo ładna fura!

I widać że nie próżnujesz i już lecisz z robotą! :naughty:

Powodzenia w dalszym modzeniu i bezawaryjności życzę! :)

Opublikowano

Fajnie lecisz z tematem, jakie kolejne plany? Wyposażenia można pozazdrościć :)

Opublikowano
  • Autor

Fajnie lecisz z tematem, jakie kolejne plany? Wyposażenia można pozazdrościć :)

Wymiana DV bo auto straciło moc , w ogole nie jedzie od dołu , a następnie strojenie auta. Później felga gwint :)

Opublikowano

Faktycznie coś wysoko siedzi :P, ten uchwyt bym wypierdzielił jak się da bo psuje wnętrze, które jest bardzo ładne :lol: co do mocy sam program da Ci okolice 250-260HP i powinno być już przyjemnie a następny stage to polecam 3 zrobić ł i 330HP + ;) wtedy to już osiągi godne sportowych aut a przy okazji limuzyna w stage 2 raczej bym się nie bawił przy tym motorze i tak układ paliwowy nie jest bardzo wydajny ani turbo :wink: powodzenia w rezaniu.

uchwyt da sie wywalić tylko zostaną 2 dziurki , które można czymś zaślepić :) a co do mocy to wydaje mi się ze lepiej uzbierać kasę i od razu iść grubo :) bo wydawać dwa razy pieniądze na strojenie to mija się z celem :)

Dzisiaj przyszły heble na tył :) , oczekuje jeszcze na kuriera który przywiezie downpipe od gregor10 :) , blow off forge ( tzn podkladke pod DV ) Olej millers 5w40 cfs , filtr bosch :)

tarcejpg_ssrxhwa.jpg

Jestem ciekaw jak te tarcze będą się spisywać .

Opublikowano

blow off forge ( tzn podkladke pod DV )

gdzieś czytałem że w tych silnikach nie jest to najlepsze rozwiązanie

Opublikowano

blow off forge ( tzn podkladke pod DV )

gdzieś czytałem że w tych silnikach nie jest to najlepsze rozwiązanie

Jeśli mowa o takim BLOW OFF'ie

http://www.forgemotorsport.com/Blow_Off_Adaptor_for_Audi_VW_SEAT_and_Skoda--product--977.html

to polecam montaż banalnie prosty i nic się nie dzieje żadnych błedów spadków mocy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.