Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Póki co po założeniu fmic-a auto chodzi bez problemu, żadnych nieszczelności itp, ciąg dalszy przygotowania pod moc , teraz na długie wieczory usunięcie klap gaszących kolektorów , następnie egr out , nastawniki klap będą całkowicie usunięte . Oczywiscie czyszczenie wszystkiego i składanie wszystkiego na nowych uszczelkach. Na końcu nowy program ponieważ obecny jest troche spierdzielony
  2. W ofercie nie mam , ale wszystko jest do ogarnięcia
  3. Podsyłać śmiało jest mało zgłoszeń do kalendarza a tyle pięknych aut na forum
  4. Kiedy lecisz? w sobote ?
  5. Super sie prezentuje podeślij cos do kalendarza
  6. Na zdj DRL swieci , obrysy wpięte w zasilanie po kluczyku , cały dolot jak i filtr póki co sprawuje sie bardzo dobrze
  7. Wszystko śmiga bezproblemowo, filtr sie również bardzo dobrze sprawuje , poi co lewy halogen wyciągnięty i tam rura od filtra wstawiona , to bylo tak na szybko zeby tylko poskładac , docelowo halogen bedzie i musze zrobić jakis ladny dolot w kratce ale to na czasie Co pierwsze to musze wymienic podkładki pod wtryskami bo zaczyna delikatnie cykać .... Jak wszystko będzie dopięte wleci nowy soft
  8. To jest typowa rura odprowadzania ciepłego powietrza z hamulców , siadła idealnie do puchy
  9. widać na jednym zdjęciu z blachy zrobiona jedna czesc odgradzająca filtr od silnika, bedzie jeszcze od góry blacha, zreszta ten filtr i tak jest w obudowie dodatkowo rura ktora doprowadza powietrze i jeszcze odgrodzony, bedzie dzialac jak nalezy
  10. zakładaj całość będzie kozak
  11. Najssss z materiału speed będziesz zadowolony boczków będziesz szukał czy zostają te co masz ?
  12. Wszystko idzie jak pomalutku z powodu braku czasu ale juz widać koniec , orurowanie pospawane, sprawdzone cisnieniowo , nawet garby na nierdzewce zrobione , wszystko juz poskręcane , siedzi idealnie, czekam jeszcze na pare pierdół typu nowe żarniki do obrysów, żarówki , co mnie naszło to sportowy filtr powietrza , wiadomo mocy na pewno po nim nie przybędzie ale zeby taki filtr miał sens wazne jest doprowadzenie zimnego powietrza i odseparowanie go , dlatego jest odgrodzony od góry też będzie zakryty i doprowadzona rura w kratke, wszystko tak zrobione żeby sie mieściło w kratce zderzaka Czekam na hejty ?
  13. Czyli ze te rude idą na zime?
  14. Radzikowski sprzęgła, solidna jak solidna kevlar i tyle, juz kilka lat i wszystko działa bezproblemowo
  15. Mam u siebie , Bilstein B4 pod sportowe zawieszenie plus spręzyny h&r , wg mnie jest bardzo przyjemnie i w miare komfortowo i duzo takich zestawów tez sprzedajemy Podjedz kiedys to oblukasz
  16. Obijał, ale nie w Rzeszowie
  17. Świetnie się prezentuje do kalendarza cos podeślij , kółko mega pasuje do b6
  18. Elegancko Ale końcówki mogłeś wyczyścić
  19. Tak docinałem wszystko u siebie, oczywiście stołową a nie kątową bo by tak równo nie wyszło, spokojnie elektroda jest do nierdzewki ale tylko do łapania, jak wszystko odmierze i połapie to dam fachowcowi do spawania, ja nie mam az takich zdolności a to ma być szczelne
  20. Miało byc amelinium ale nie da sie tego w 3.0 połączyć bez tony silikonu, więc wszystkie kolanka alu rurki itp poszły out i teraz będzie nierdzewka, wsio pospawać żeby było jak najmniej połączeń silikonowych, a chce zrobić tak żeby było wszystko upchane bez ciecia zderzaka kratek itp, dodatkowo w przy tych silnikach jest zaraz przy belce moduł sterowania wentylatorami więc tez trzeba go tu upchać , do całości dojdzie ładna nowa chłodniczka płynu do wspomagania a ta smieszna spiralka od pralki będzie usunięta
  21. Moman.pl zrobia ci tarcze jakie chcesz
  22. Tylko ciekawe czy te malowane tak samo oddają ciepło całość na sztywno na pewno nie , chce jak najmniej rzezby i połaczyc co sie da z ori dolotem
  23. O ile czas pozwala to po godzince wieczorami jest czas ma prace przy aucie Dopasowane wszystko ładnie siadło , zderzak wchodzi cały i jeszcze miejsca między IC a zderzakiem jest troche i to to mi chodziło zeby nie było na styk Co do tego "małego" IC taki jest plus że w dolnej kracie jest on odsłonięty cały , teraz i tak kilka dni bedzie auto stalo zanim dojdzie flansza na map sensor i inne pierdoły, czas teraz na spasowanie reszty orurowania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.