Treść opublikowana przez tomekhxc
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Zapraszam do głosowania https://a4-klub.pl/competition/entry/305-a4-b7-by-tomekhxc/
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Kilka fotek
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Nie chce sedesa
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
A ja cisnienia nie mam, może w następnym roku cos bede próbował, ale jak sobie pomyśle o nowych samochodach to nie są auta na przebiegi, tutaj mozna latać i spalanie w trasach miło zaskakuje , a że mam sentyment to trzeba dbać choćby nawet
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ostatnio mało się dzieje w temacie , tydzień temu odebrane z kompleksowego czyszczenia środka , a teraz idzie do ziomka na położenie powłoki , kupiłem to co polecał ja sie na tym nie znam, oddaje auto i czekam na efekt
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
O kurczaki, wszyscy zakładają a mój vfiz lezy juz chyba z pół roku w kartonie
-
Audi A4 B8 AVANT > COMPETITION + > 20' RAMUS > 3G+ Sim > LY9B > Ele klapa
Pogratulować, auto z bardzo dobrych rąk Niech służy
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
U mnie podobnie , nie miałem czasu zdj. porobic bo czekała trasa i auto na szybko składane ale wsio działa, przeciąg robi
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Nie mam ciśnienia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Cisza tu ostatnio... ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
trzeba niestety podciąć i to dużo, teraz będzie troszke ładniej jak wcześniej ponieważ nawet rury od dolotu zostały pomalowane na czarno tak żeby nie rzucało się to w oczy , jeszcze czarne redukcje silikonowe nowe obejmy i zakładać zderzak
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
jednak przy upałach mały IC daje o sobie znać i trzeba wstawić coś normalnego , jeszcze upchać reszte i ogień na tłoki
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
A jak, u Frosta to samo, sprzedaje bo pewnie rozrząd nie wytrzyma Żeby tak wszystkie sie sypały to swiat był by inny
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
No i sprawcy całego zamieszania, chociaż nie jest to jakaś skomplikowana praca a raczej przyjemna , musze wymienic dekielki wtrysków ponieważ ze ze starych już lało , kiedys przy wymianie podkładek zostało to złożone na ori dekielkach i po jakimś czasie sie puściło, nie dużo ale jednak , więc moim zdaniem jak ktos by wymieniał podkładki warto zainwestowac w nowe dekielki poniewaz uszczelka na starych po tulu latach na pewno będzie wyrobiona , przy okazji chociaz miałem i podkładki nowe to teraz tez nowe wlatują oraz oringi wtrysków , ma być igła
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Taka sytuacja przy okazji można sobie sprawdzic stan wałków ale wszystko ładne i czyściutkie
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Jak by ktos był chetny to autko na sprzedaż
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Czy ja wiem b7 w większosci stoi, większość czasu spędza sie w firmowym aucie, szkoda żeby stało i sie kurzyło , zobaczymy póki co luzny temat
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Chyba że ktoś ma ochote na ładne B7 tak jak stoi ?
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Bo tamtego nie wyrzucam, idzie do innego auta
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Upały więc trzeba coś podziałać, w wolnej chwili wcisne tego IC , w następnym tyg idzie do małych poprawek lakierniczych, tylne nadkole oraz tylny zderzak bo odkąd kupiłem był porysowany i czasu nigdy nie ma żeby sie tym zająć
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Nice nie myślałeś żeby zająć się tym zawodowo ?
-
B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Bardzo ładnie sie przód teraz prezentuje, gril rs jest sam w sobie tak ładny że nie szpeciłbym go żadnymi znaczkami itp , ale to tylko moje zdanie Autko super
-
Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
Jak tak patrze na fotki to te opony u ciebie ładniej wyglądają niż u mnie
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Fajnie siadło, przyjemne kółko
-
Wycięcie tłumika środkowego
Jeśli zostawisz ori końcowe puchy jest w miare ok , ale jeśli tylnie powymieniasz na jakies przeloty itp to głowa nie twoja