Treść opublikowana przez neku
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
no właśnie chyba za turbina tak mechanik mówił że puszcza a ci z tym zrobić regeneracja?
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
tam gdzie z turbo idzie powietrze do silnika jest olej
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
mi turbo podobno rzuca olejem na odmę co o tym myślicie?
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
ja jestem z okolic Bydgoszczy i mam nadzieje że pomoże czyszczenie turbo i n75 tylko ten olej w odmie mnie nie pokoji
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
taniej jest regenerować na nową mnie nie stać
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
no co ty? a wyważyć wirnik to czym?
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
tej wymiany sie obawiam żeby znaleźć kogoś kto się na prawdę na tym zna
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
dostał wystarczająco po zimie i nie pomogło
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
spróbuje go wyczyścic ciekawe ale turbina przeładowuje 30 proc
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
zbliże sie wymiana to sie okaże a teraz spróbuje rozruszać sztange i wyczyścić turbo aha i chba n75 nie domaga już
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
jest takie mokre dość
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
wyczyszczenie starczy jak olejem rzuca podobno?
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
NO ZLOCIE MÓWILI
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
kata mam moze to on ale słyszałem ze turbo klęka jak sie go nie ma
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
człowieku tak dbałem o turbo ze historia studziłem olej na czas przegoniłem jak trzeba pełem serwis a teraz psikus
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
ale przez rok się zasyfiła myślisz? i niby na odme olejem rzuca jakby tylko czyszczenie to ok a jak czyściłeś n75
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
Witam Pisałem kiedyś o objawie iż, auto ciągnie do 3 tys na 3biegu póżniej od 3,1 do 3,4 dziura i dalej ciągnie i wchodziło i tryb awaryjny na 4 biegu przy 120km/h i ogólnie był słabszy . Okazało się (dopiero zabrałem się za to) że turbina rzuca olejem i na kompie wyskakuje przeładowanie gdy na postoju rządane ciśnienie jest 984mbar czy coś takiego to ona ma 1024 około i tak przy przyśpieszaniu ładuje do 2576mbar a zadane jest 2187 mechanik powiedział(spec od kompów) że przeładowuje około 30% i jest do regeneracji. Dodam ze podmienił n75 z tym drugim zaworem i jest lepiej trochę żywszy. Rok temu czyściłem turbinę i mechanik powiedział że wygląda jeszcze ok Jest jeszcze 1 szczegół sztanga od turbiny chodzi płynnie w zakresie ok 0,7 cm i dalej nie chce . PYTANIE czy turbina rzeczywiście jest do regeneracji? czy to tylko sztanga a może jakiś zawór proszę o pomoc bo już nie mam pomysłów i kasy na takie niespodzianki z góry DZIĘKI
-
[B5 AFN] Czujnik ciśnienia G71 w przewodzie dolotowym
ja mam podobny problem tylko ze mi przerywa moc ciągnie na 3 do 3 tys potem do 3.5tys przerwa i znowu ciagnie tez mi wywala czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym turbo czyste n75 wyczyszczony i brak pomysłów jeszcze węzyki posprawdzam
-
[B5 AFN] Dziwne objawy MOCY
witam otóż byłem u mechanika turbiny nie ruszał bo mówił że nie możliwe żeby za***ała sie tak szybko i wyczyścił n75 i posprawdzał wężyki i otóż postawił diagnoze muszę załatwić czujnik co jest wlutowany w komputer w niego wchodzi podciśnienie bo czujnik już złe dane podaje i przy przyśpieszaniu ma te dziury a błędy na kąpie pokazuje czujnik ciśnienia w koleklorze ssącym
-
[B5 AFN] Dziwne objawy MOCY
bardzo dziękuję za poradę! jutro z samego rana sprawdze!
-
[B5 AFN] Dziwne objawy MOCY
nie czas spekulować na temat preparatów które pomagają na chwilę jutro oddaję auto do mechanika na czyszczenie turbo i ............... nowy problem sie pojawił taki metaliczny dziwięk jakby brzęczenie słychać go bardziej od dołu auta wydaje mi się że to szklanki ale nie wiem
-
[B5 AFN] Dziwne objawy MOCY
nie kopci właśnie
-
[B5 AFN] Dziwne objawy MOCY
mam zaufanego mechanika zlece mu ta robote ciekawe czy ogarnie temat w poniedziałek zaprowadzam i napisze co i jak tym razem dzięki wszystkim[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 19:50_________________________________________________aha i przy tym jak przyspieszam to słychać dość głośne zasysanie powietrza
-
[B5 AFN] Dziwne objawy MOCY
zrobie ten nr ze strzykawką jak nie pomoże to do mechanika na czyszczenie turbo a n 75 też sie czyści w jaki sposób?
-
[B5 AFN] Dziwne objawy MOCY
nie bardzo wiem który wężyk ten co z góry idzie na egr?