Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

neku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez neku

  1. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    mi się wydaję że mam lekko przycięte kierownice bo ciągnie a póżniej nie i znowu ciągnie ale jakby były lekko brudne to powinno puścić po przegonieniu parokrotnym już nie wiem sam
  2. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    no to do mechaniora trza jechać żeby wyczyścił i posprawdzać wężyki ale jak sztanga chodzi dobrze to kierownice mogą być zapieczone?
  3. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    myślisz że to kierownice? na początku pisałem że miałem czyszczone rok temu gdzieś około
  4. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    to ja zrobie to samo poruszam sztangą i posprawdzam wężyki[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 17:35_________________________________________________dzis rano jakby sie poprawiło nie zmulił po wygarnięciu po czym jak ruszyłem ostro spod świateł to na 3 biegu zmuliło go od 3,1do 3,4 tys obrotów i dalej była moc az do 4,1 i dalej nie chciał się wkręcić co może to być sztangę rozruszałem zostają mi tylko wężyki
  5. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    też dawałem mojej niuni dziś i nie pomogło a filtr wymieniałem miesiąc temu także nie wiem może znowu jakiś wężyk jest dziurawy
  6. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    ja jutro sprawdze bo jest trochę odwilż i wygarnę mu mi mechanik pow że mam kupić jakiś komp z wyjściem na podciśnienia i przelutujemy czujnik ciśnienia niby on może mieć wine
  7. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    więc niech się wypowie ktoś kto ma pojęcie o tym! bo możemy gdybać
  8. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    mi kiedyś łapał notlaufy ale miałem wężyk pęknięty! a teraz nie łapie dlatego wężyków nie podejrzewam i mechanior pow że nie powinno być grama oleju w tym kompie sztangą poruszałem i jest niby ok chodzi ładnie bez przycinki teraz ciężko fure zalogować poczekam aż się ociepli i jej wygarne porządnie bo co zrobić dodam ze po wykasowaniu błędy nie pojawiły sie znowu tj po ponownym odpaleniu
  9. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    Mam nowe informacje byłem u mechanika żeby ma kompem sprawdził i wyszły 2 błędy CZUJNIK CIŚNIENIA W KOLEKTORZE SSĄCYM - ZWARCIE Z PLUSEM A DRUGI IMMO DOTYCZYŁ rozkręciliśmy komputer i w przewodzie podciśnienia który idzie do kompa była substancja podobna do oleju przedmuchał to i stwirdził że turbina się kończy pomału i trzeba dać do regener?acji bo podaje olej. PYTANIE DO WAS CO MYŚLICIE? dodam że ciągnełem go pare razy i nic nie pomogło na muła
  10. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    spróbuje jeszcze pare razy go pociągnąć tak do 4tys[br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 14:02_________________________________________________No dzisiaj chyba z 5 razy go ciągłem do 4 tys i nie pomaga nic to ruszałem sztangą turbiny i niby zakres jest ok ale teraz nieraz łapie muła od 3,1 tys do 3,4 albo od 2,9 do 3,2 nie wiem co to może być
  11. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    ale ile go przygoniłeś ja tak z 4 razy od zera do stówy na 3biegu ciągle ogień
  12. neku opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Otóż jak wiemy zimą nie jeździmy powyżej 2tys obr. a więc tak przed zimą było wszystko ok a teraz gdy przyszła odwilż to postanowiłem trochę przegonić niunie i 1, 2 but 3 i..... 3tys obrotów ciągnie ładnie 3,1 łapie muła i ciągnę dalej i nagle ok 3,5 tys obr odzyskuje moc i ciągnie dalej. Pomyślałem że zamulił się od wolnej jazdy i zrobiłem parę razy buta czyli na 3 do 4 tys obrotów i trochę się poprawiło więc teraz idzie tak ciągnie do 3,2 tys obrotów później do 3,6 tys obr przerwa i później dalej idzie więc pytanie CZY DALEJ GO BUTOWAĆ I PRZEJDZIE MU CZY CO RADZICIE? może jakiś wężyk poszedł czy coś dodam że nie mam dostępu żeby zrobić logi, i miałem czyszczoną turbine rok temu i wymieniłem teraz filtr paliwa i powietrza PROSZĘ O POMOC
  13. neku opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Dziś chcąc wyjechać z pracy po nocce w aucie zapaliła się kontrolka immobilajzera i auto nie chciało odpalić (zaraz gasło) i w końcu odpaliło prosto tamtąd pojechałem do mechanika z kompem i po jego staraniach nie udało się tego naprawić rzeczy które wyskakiwałyto słaby sygnał, komunikacja sterownika zablokowana itp i w końcu jak poszedł i nic nie wskórał udało mi się po paru próbach uruchomić go i przyjechałem do domu. Dodam ze nic nie było kombinowane z kluczykami oprócz wymiany baterii w środku nic z aku. kiedyś robił takie numery raz na rok a teraz coraz częściej. Auto audi a4 1.9 tdi 110km afn Dzięki za pomoc
  14. neku opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam otóż mam problem z wskaźnikiem poziomu paliwa. Podczas uruchomienia leży chociaż jest ponad pół zbiornika paliwa i gdy wejdę w zakręt lub mocniej zatrzęsie to pokazuje dobrze ale gdy jeade dalej prosto to znów opadnie do zera i włączy się żyd miał ktoś już taki problem za odp dzięki.
  15. ja miałem podobnie tylko że na 4 biegu pow 120 nie chciał iść wyczyściłem turbo i wymieniłem wężyk podciśnienia bo był dziurawy i gra
  16. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    dzięki mam nadzieje że dostane bo tych serwisach takie asy siedzą że łaskę robią że są w pracy
  17. neku odpowiedział(a) na neku temat w 1.9TDI
    ile kosztuje taki czujnik i jakiej firmy kupić?
  18. neku opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Otóż niedawno zauważyłem że gdy jadę to temperatura wody skacze tj. przejadę np 10 km mam 90 pojadę dalej i spadnie na 80 później wróci. Czy jest to jakaś usterka jeżeli tak to jak ją usunąć. Z góry dziękuję
  19. turbine miałem czyszczenia pół roku temu i ten co ja czyścił pow ze jest w dobrym stanie. A może jest gdzieś jest jakis wężyk dziurawy?
  20. Witam ostatnio podczas kasowania inspekcji kumpel sprawdził błędy silnika i wyskoczyło czujnik ciśnienia w kolektorze ssącym G71. Ten czujnik podobno znajduje się w komputerze. Pytanie gdzie na prawdę znajduje się czujnik i ile morze kosztować na czym polega wymiana? Z góry dziękuje
  21. u mnie zawsze jest ten wykrzyknik jak przekrocze 120 i jade tak chwile a vag połancza sie i wyskakuje błąd czujnika lewy przód
  22. czy mógłby mi ktoś wysłać zdjęci lub link jak powinien wyglądać czujnik ABS lewy przód bo miałem w łapach dwa niby do mojego modelu i niepasują. Model to A4 96r 1.9 TDI 110ps
  23. neku opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Jak myślicie czy mam dobry pomysł z wyczyszczeniem baku chciałbym to zrobic po zimie i do tego wymienic filtr paliwa. Podejżewam ze nikt nigdy go, nie czyścił? i pytanie czy dałbym rade zrobić to samemu i czy nic nie popsuje dzieki za posty
  24. zdecydowałem sie na wymiane czujnika mi ten błąd wywala jak jade powyżej 110km/h ok 5 minut jak wymianie napisze co i jak
  25. niektórzy mówią że turbina zabrudza się od zużytego katalizatora

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.