Treść opublikowana przez kolos78
-
zderzak s-line
A klapa tylna sedan tesz ta sama co s-line tylko lotka dolozona? wymiary sa te same..
-
zderzak s-line
czyli zderzak tylny s-line podchodzi na zwykly standard bez zadnych zmian...
-
Drzenie drazka zmiany biegow
witam mam taki problem przy dodawaniu gazu drzy drazek zmiany biegow,plus wibracje na kierownicy, karoserii auta.A przy gwaltownym z duszeniu auta nastepuje uderzenie jak by poduszek nie bylo pod silnikiem itd,dodam ze wymienialem dwie silnikowe orginal
-
Felga 16 a zacisk tyl 255
a na 15 wejda?
-
Wieksze tarcze Klocki
a felga 15 wejdzie na tyl 255
-
Felga 16 a zacisk tyl 255
krotkie pytanie czy zacisk tylnich hamulcow 255 podchodzi pod felge 16...
-
Felga 16 a zacisk tyl 255
witam krotkie pytanie czy zacisk z hamulcow 255 tyl podchodzi pod felge 16.
-
Klocki ebs
A hamują one jako czy lepsze oz i ds
-
Klocki ebs
Witam ktoś doradzi klocki EBS Green stuff lub yellow do zestawu zimmerman plaski lub otto, czy lepszy klocek ds perfor... .Jeżdżę dosyć dynamicznie nieoszczedzam hamulcow latem ,nawet tylne gotuje czasami hmm?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A co powiecie o klockach ebs green stuff lub yellow i do tego zimmerman płaski lub Otto? Czy lepsze ds
-
Grupowy chiptuning Katowice?
Oferta wydaje sie byc atrakcyjna, ciesze sie, ze Pan Golabek podszedl do sprawy powaznie i mam nadzieje, ze odzew z naszej strony bedzie rowniez powazny. Proponuje zrobic jeszcze raz aktualna liste chetnych, by nie bylo niedomowien i zeby nikt nie poniosl zbednych kosztow w przypadku gdyby sporo osob zrezygnowalo i warunki promocji przestaaly obowiazywac. Wpisujcie prosze tez planowane terminy plus/minus: 1. gregski A4 3.0 CAPA - termin 17.05 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. czyli z tego wynika tak, jak sie poci egr to raczej odpada chip czy musi cieknac totalnie .Ewentualnie kupic nowy lub zaslepic jak myslicie ,ogolnie silniczek chodzi bez zarzutu zadnych bledow oprocz tego pocacego sie egr hmm:facepalm:
-
Grupowy chiptuning Katowice?
koledzy wszyscy macie dobre motorki pod chip ,czy dopiero bedziecie diagnozowac w aligatorze
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
witam przy jakim przebiegu robiles chip i ile juz jezdzisz po
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
tak dla porownania jaka jest roznica przy grupowym a normalnie ,jesli chodzi o grupowy to bym sie pisal ale nie teraz ,jestem splukany jak narazie:kwasny:
-
Obniżenie ze standardowego zawieszenia
Jeśli chodzi o springi to polecam WEITEC -30/30, są to sprężyny lekko utwardzające, przez co nie będzie tak bujało mocno budą, mam je u siebie i jestem bardzo zadowolony:wink: amory masz standard co do bujania to nie narzekam audi nawet w standardzie jest w miare twarde,chodiz mi glownie ze by obnizyc te auto w miare rozsadku i praktycznosci
-
Obniżenie ze standardowego zawieszenia
a jakiej firmy ewentualnie te sprezyny kupic zeby byly dobre co do amorow to mam nowe bilstein b4 ---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:39 ---------- http://moto.allegro.pl/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b6-avant-30-15mm-i2223057529.html w cos takiego mozna sie pakowac
-
Obniżenie ze standardowego zawieszenia
witam zeby obnizyc zawias ze standardu wystarczy ,tylko wymienic sprezyny czy amor rowniesz...
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
ttc a bardziej szczegolowo ???
-
Grupowy chiptuning Katowice?
koledzy gdzie w katowicach ten aligator sie miesci ,czy to nie jest dynosoft katowicki
-
Grupowy chiptuning Katowice?
a propo smigasz i chodzi wszystko jak nalezy ,czy cos robiles ,przy jakim przebiegu chipowales .Pytam bo mysle nad chipem ale blizej mi do compsportu cos doradzisz ,ewentualnie ten alligator gdzie ma siedzibe
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
z tego co widze po opiniach to mozna u nich chipowac ,takze mam dylemat bo myslalem o compsporcie ewentualnie v-tech cos doradzicie hmm:facepalm:
-
[ALL] MOBIL-TECH - serwis, diagnstyka, mechanika, chiptuning i tuning mechaniczy
witam odnosnie chipowania maja hamownie w tym mobil techu pozdr
-
Przekładka reflektorów
co sądzicie o tych lampach http://moto.allegro.pl/reflektory-dayline-audi-a4-b6-00-04-xenon-s4-chrom-i2203828935.html, warto w to wchodzic pozdr
-
Znów coś puka :(
mialem podobny prob tylko zaraz po wymanie sie tluklo ,okazalo sie nowy amortyzator szajs pozdr
-
Dobrzy chiptunerzy
a w ktorym comp sporcie chipowales pozdr