Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kolos78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kolos78

  1. kolos78 odpowiedział(a) na bialy215 temat w Audi A4 B6
    A klapa tylna sedan tesz ta sama co s-line tylko lotka dolozona? wymiary sa te same..
  2. kolos78 odpowiedział(a) na bialy215 temat w Audi A4 B6
    czyli zderzak tylny s-line podchodzi na zwykly standard bez zadnych zmian...
  3. witam mam taki problem przy dodawaniu gazu drzy drazek zmiany biegow,plus wibracje na kierownicy, karoserii auta.A przy gwaltownym z duszeniu auta nastepuje uderzenie jak by poduszek nie bylo pod silnikiem itd,dodam ze wymienialem dwie silnikowe orginal
  4. a na 15 wejda?
  5. kolos78 odpowiedział(a) na thefast temat w Audi A4 B6/B7
    a felga 15 wejdzie na tyl 255
  6. krotkie pytanie czy zacisk tylnich hamulcow 255 podchodzi pod felge 16...
  7. witam krotkie pytanie czy zacisk z hamulcow 255 tyl podchodzi pod felge 16.
  8. kolos78 odpowiedział(a) na kolos78 temat w Audi A4 B6/B7
    A hamują one jako czy lepsze oz i ds
  9. kolos78 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam ktoś doradzi klocki EBS Green stuff lub yellow do zestawu zimmerman plaski lub otto, czy lepszy klocek ds perfor... .Jeżdżę dosyć dynamicznie nieoszczedzam hamulcow latem ,nawet tylne gotuje czasami hmm?
  10. A co powiecie o klockach ebs green stuff lub yellow i do tego zimmerman płaski lub Otto? Czy lepsze ds
  11. Oferta wydaje sie byc atrakcyjna, ciesze sie, ze Pan Golabek podszedl do sprawy powaznie i mam nadzieje, ze odzew z naszej strony bedzie rowniez powazny. Proponuje zrobic jeszcze raz aktualna liste chetnych, by nie bylo niedomowien i zeby nikt nie poniosl zbednych kosztow w przypadku gdyby sporo osob zrezygnowalo i warunki promocji przestaaly obowiazywac. Wpisujcie prosze tez planowane terminy plus/minus: 1. gregski A4 3.0 CAPA - termin 17.05 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. czyli z tego wynika tak, jak sie poci egr to raczej odpada chip czy musi cieknac totalnie .Ewentualnie kupic nowy lub zaslepic jak myslicie ,ogolnie silniczek chodzi bez zarzutu zadnych bledow oprocz tego pocacego sie egr hmm:facepalm:
  12. koledzy wszyscy macie dobre motorki pod chip ,czy dopiero bedziecie diagnozowac w aligatorze
  13. witam przy jakim przebiegu robiles chip i ile juz jezdzisz po
  14. tak dla porownania jaka jest roznica przy grupowym a normalnie ,jesli chodzi o grupowy to bym sie pisal ale nie teraz ,jestem splukany jak narazie:kwasny:
  15. Jeśli chodzi o springi to polecam WEITEC -30/30, są to sprężyny lekko utwardzające, przez co nie będzie tak bujało mocno budą, mam je u siebie i jestem bardzo zadowolony:wink: amory masz standard co do bujania to nie narzekam audi nawet w standardzie jest w miare twarde,chodiz mi glownie ze by obnizyc te auto w miare rozsadku i praktycznosci
  16. a jakiej firmy ewentualnie te sprezyny kupic zeby byly dobre co do amorow to mam nowe bilstein b4 ---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:39 ---------- http://moto.allegro.pl/sprezyny-eibach-pro-kit-audi-a4-b6-avant-30-15mm-i2223057529.html w cos takiego mozna sie pakowac
  17. witam zeby obnizyc zawias ze standardu wystarczy ,tylko wymienic sprezyny czy amor rowniesz...
  18. koledzy gdzie w katowicach ten aligator sie miesci ,czy to nie jest dynosoft katowicki
  19. a propo smigasz i chodzi wszystko jak nalezy ,czy cos robiles ,przy jakim przebiegu chipowales .Pytam bo mysle nad chipem ale blizej mi do compsportu cos doradzisz ,ewentualnie ten alligator gdzie ma siedzibe
  20. z tego co widze po opiniach to mozna u nich chipowac ,takze mam dylemat bo myslalem o compsporcie ewentualnie v-tech cos doradzicie hmm:facepalm:
  21. witam odnosnie chipowania maja hamownie w tym mobil techu pozdr
  22. co sądzicie o tych lampach http://moto.allegro.pl/reflektory-dayline-audi-a4-b6-00-04-xenon-s4-chrom-i2203828935.html, warto w to wchodzic pozdr
  23. kolos78 odpowiedział(a) na Mijagi temat w Układ Jezdny
    mialem podobny prob tylko zaraz po wymanie sie tluklo ,okazalo sie nowy amortyzator szajs pozdr
  24. a w ktorym comp sporcie chipowales pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.