Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szypki12

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szypki12

  1. nie chcem klekota i czarnej smugi dymu za soba
  2. jak to w audi
  3. tylko powiem Ci że mi akurat bardziej pasuje sylwetka b6 niż b7 ( nie podoba mi sie tył,lampy itd) przód ok a środek masz żywcem wyjęty z b6 wiec ja zostaje przy b6;) to co boli w tych b6 i b7 że przyciski sie strasznie wycierają ;(
  4. no ja też będe szukał i oczywiście b6-tka
  5. no o zlot,myślałem ze spotykacie sie na grunwaldzkiej zawsze w czwartki,ale czytam i wnioskuje ze jakiś dalszy wyjazd tak??
  6. aaaaaa no taka sie trafiłaaaaaa też bym chciał quattro...
  7. ośka????? co to znaczy hehe jeszcze nie znam slangu audimaniaków;d
  8. wiesz musze ogarnać tutaj wszystko co i jak sie robi;p
  9. Audi A4 po lifcie 99 rok 1.8T 150KM alu 17" xenon orginalny ze spryskami 10x airbag itd. POPRAW BŁĘDY ORTOGRAFICZNE
  10. a co sie szykuje panowie ?????? nowy jestem;)
  11. no to elegancko dzięki wielkie.[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 17:51_________________________________________________gdzie najlepiej robić przyciemke w eg??
  12. jest etykieta to niemiec jezdzil wogole na 0w30 vavoline. czytałem to niby mobil 1 sie sprawdza tylko chodzi mi o jakich parametrach ma być ten olej. 0w40 niby do silników z turbo jest.
  13. cześć chłopaki tydzien temu kupilem a4-ke b5 po lifcie 1.8T 150koni i zastanawiam sie jaki jej zalać olej. Mobil1 0w40 bedzie wporządalu??
  14. szypki12 odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    mam to samo TURBINA! LUZ NA WIRNIKU W TURBINIE;/ REGENERACJA POZOSTAJE CHYBA ;/
  15. SIEMKA;) [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.