-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
pawgg skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF47GA064159
-
Kody dostępu VCDS w Audi A4 B9
Sprawdziłem w modelu z 2017r i sterowniku 04L 906 026 AG i da się zmieniać obroty biegu jałowego Dlatego ponawiam pytanie czy macie jakiś pomysł czemu mam niedostępną tą adaptację w drugim samochodzie ?? Chyba że różnica między 04L 906 026 T a 04L 906 026 AG jest że niektóre funkcje są poblokowane ??
-
Kody dostępu VCDS w Audi A4 B9
Dzięki za info.
-
pawgg obserwuje zawartość Kody dostępu VCDS w Audi A4 B9
-
Kody dostępu VCDS w Audi A4 B9
Witam Mogę prosić o nakierowanie na właściwe tory Mam sterownik silnika 04L 906 026 T w Audi a4 b9 2018r. i przyjmuje kod dostępu z VCDS ale nie mogę zmienić np: obrotów biegu jałowego (kanał niedostępny) czyżby zły kod dostępu ??? Ten sam kod w Audi a4 B9 2017r. bez problemu, wszystko mogę zrobić
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Witam Kolegów Czy może mnie ktoś oświecić, nie mogę znaleźć gdzie jest spuszczanie kompresji olejowej z akumulatora ciśnienia w skrzyni OCL s-tronic. Wcześniej wydaje mi się że to było w blokach pomiarowych, w tym samochodzie ( A4 B9 2017) nie ma dostępnych do bloków pomiarowych tylko pomiary rozszerzone i za nic nie mogę znaleźć.
-
ELSA problemy z wyszukaniem Audi
numery filtrów mam to zdjęcie jest z opisem demontażu i montażu mechatroniki
-
ELSA problemy z wyszukaniem Audi
Cześć koledzy Może mi ktoś podesłać zdjęcie z ELSAwin: A34-11615.png Nie wiedzieć czemu go nie mam a wymiana filtrów w mechatronice się zbliża
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Dzięki Dev ilości wygrzebię w necie. Pozdrawiam
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Cześć koledzy Może mi ktoś sprawdzić ile i jaki olej, filtry do mojej skrzyni i dyfra i czy w torsenie wymienia się osobno ? WAUZZZF48HA070411 Z góry dziękuję Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Panowie i Panie. Pochodzę z Tymbarku, mieszkam i pracuję w Krakowie. Jeszcze nie mam A4 ale parę lat jeżdżę A3. Zalogowałem się bo mam zamiar skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia :>
pawgg
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta