Treść opublikowana przez labek
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Siema, jakby ktoś dostawał zaproszenia to się nie przejmujcie, bo w GOW 2 jest opcja jak sie tworzy grę, żeby wysłac zaproszenia do wszystkich z listy, to dlatego dostałeś, bo bez sensu zapraszać każdego po kolei
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Flyer, jak tam tuningowanie Lambo wczoraj poszło ??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No to pięknie! To kiedy boberek wymiatamy w GOW2? Ja odpaliłem, HALO 3 pogralem 30 minut z bratem i wogole ta gra do mnie nie przemawia, jakaś denna jest. Fable II też odpalony na 30 minut i zapowiada się fajnie, zobaczymy co będzie dalej.
-
Passat vs A4
To w takim razie też gdzieś kiedyś przeczytałem jakąś bzdurę
-
Passat vs A4
Passat b2 syncro silnik wzdłużnie i sprzęgło wiskotyczne to jak z tym, że silnik wzdłużnie i stały napęd
-
PS3 vs XBOX360
Ja też wcześniej nie miałem, ale jak kótryś z moich znajomych miał konsole to PSa, a nikt nie mial Xa.
-
PS3 vs XBOX360
Co do awaryjności X`ów to była ale w 1 konsolach gdzie było lipne chłodzenie, w nowszych jest juz poprawione. A jeśli chciałbyś przerabiać konsole to rób to w porządnym serwisie, bo jak coś ci się sypnie to jest możliwosc wgrania oryginalnego SOFTa i normalnie oddajesz na gwarancję. Wydaje mi się, że ciągnie cię w strone PS3 bo wiekszość ludzi jak miała kiedys konsole to PSy, a Xboxy to był shit, ja też tak miałem, że zacząłem rozglądać się za PS3 a skonczyłem z Xem i tv 37'' wszystko kupione tego samego dnia
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No właśnie o halo tez słyszałem takie recenzje, i napewno odpale żeby sprawdzić co to takiego... Ale pewnie do świat, nie dojdą gry więc zostanie mi GOW i to co napisałem powyżej, i wcale nad tym nie ubolewam
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
To spoko będzie odskocznia od GOWa, czyli cięcia piła, krwi, miażdzenia, skręcania karków itd
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wczoraj wygralem HALO 3 I FABLE II za 119 złoty ciekawe czy będą coś warte
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja wczoraj dziewczynie wykupiłem Xbox Live teraz będziemy napierdzielać w gearsy razem po sieci P.S. Ktoś jeszcze w pracy tak jak ja ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Flyer sprawdziles to TPS w MW2 ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
I później, jak tu nie zostać pracoholikiem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Flyer a sprawdzałeś może tego CODa ? Bo miałem do ciebie pisać na wieczorem na LIVE ale nie dotarłem do konsoli
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Cos takiego znalazłem: I gdzieś kiedyś czytałem, że niby ma być taka opcja.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A graliście w COD mw2 w opcje gry gdzie widok jest TPP ? to tylko w jakimś trybie gry czy w każdym może być??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
To może lepiej to 50 złoty na tą grę przeznaczyć na Flaszkie albo dwie EDIT. Niby miliard gier, a nie ma co wybrać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No wlasnie tez myśle o Army of two, ale to przy okazji bo mega tania jest ta gra.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No właśnie niewiem czy na tym się nie skończy Ale szukam czegoś jeszcze, żeby widok był z 3 osoby, jak w RE5 i GOWach.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No właśnie najpierw przeszedłem 2ke, a dopiero później 1. Więc GOWy odpadają. Jakieś inne propozycje ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Macie jakieś fajne tytuły pokroju GOW2, Residenta 5 ? Żeby możnabyło komuś w dyńke strzelić, bo wczoraj skończyłem GOWa1 i czegoś nowego szukam...
-
PS3 vs XBOX360
A nie wkurzylo Cię, że za PS3 trzeba wybulic pare stówek więcej ? I tak jak pisalem Xy kiedyś się grzały bo miały zdupione chłodzenie, teraz już jest ono poprawione. Pady na PSa chyba zostały zrobione na malutki chinskie łapki
-
PS3 vs XBOX360
Co do RRODa to chyba starsze konsole to miały, nowe chyba tak często nie padają. BTW. Wszyscy wspominają, że w Xie trzeba płacić za grę w necie, ale nikt nie wspomniał o tym, że ps3 jest jednak Troche droższy (więc kupując Xa zostaje wiecej pieniedzy na gry, LIVA obojętne) a do tego jak już pisalem pady w PSie sa śliskie, małe a te przyciski z przodu (2) to tragedia.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja zaczalem niedawno Residenta Evila 5 i powiem ze fajnie sie rozpryskują głowy tym czarnuchom po strzale ze snajperki Gra naprawde warta polecenia, chyba, że komuś mega przeszkadza, że nie mozna chodzić podczas celowania.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mnie to chyba nie dopadnie, bo zazwyczaj jak gram to drinkuje i nie sądzę żeby udalo mi się kiedys wytrzymać do rana hehe, do 3 prędzej