Treść opublikowana przez labek
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Niestety mam Xbox'a Powiem wam szczerze, że widzę pierwszą osobę na świecie która się cieszy, ze ma mniej gier na rynku wtórnym do kupienia, a do tego musi za nie płacić więcej. Ja na twoim miejscu bym zazdrościł posiadaczom xboxa, że mają tańsze gry i jest ich więcej... No chyba, że nie rozumiem tego co chciałeś nam przekazać...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No właśnie, grałem na padzie wiec wydawało się spoko całkiem, ale na kierownicy to pewnie zupełnie coś innego. A z tych dwóch Dirt i WRC co lepsze ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie co polecicie z gier samochodowych typu WRC ? Dirt2 ? Jakies WRC też jest mam demo i jest całkiem całkiem ? Zależy mi na realizmie jak w Richard Burns ?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja mam 3 metry i jest idealnie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
4 cale robią różnicę jak między 37'' a 42'' - 5 cali robi różnicę Ja się przesiadłem z 37'' LCD i muszę powiedzieć, ze to jest po prostu monstrum!!! :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Powiem wam ze plazma 50'' to jest to
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
W tym tygodniu wlatuje do mnie plazma 50'' aż się nie mogę doczekać jak to będzie wyglądać
-
Snowboard sezon 2010/11
Ja co prawda jeżdze na nartach od chyba 18 lat, też mam juz kursy pokończone. Może ze swpją boazerią nie powinienem sie wypowiadać ale podstawy są te same: 1. Nauka z instruktorem przyspiesza nauke parokrotnie, a do tego niweluje ból 2. Kask to podstawa! 3. Jak sie uczycie jeździc, albo jeździcie słabo (moim zdaniem osoby które jeżdza bardzo dobrze poprą moje zdanie) to wypijcie Coca-Cole albo cos bezalkoholowego, bo walić to jak sobie coś zrobicie ale mozna komuś wyrządzić krzywdę (mojej bratowej taka osoba po "piwku" wjechała w plecy skończyło się lekkim wstrząsem mózgu), a kończy się to czasem wizytą policjantów, badaniem alkomatem i małymi nieprzyjemnościami. 4. Trening trening i jeszcze raz trening, a narty czy snowboard mimo że drogie będa dawać taką radochę, że szok (dla mnie mogłoby nie być lata, tylko non stop zima).
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jedż gdzieś do np. Vobisu przetestować, jednym się będzie podobać a drugim kompletnie nie. Jak dobrze pójdzie to, bede mial na przetestowanie to zdam relacje co i jak.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A kupujesz to od rządu ? Bardzo mi się podoba, że każdy jest okradany przez rząd, ale nikt nie wspomina o tym jak to on okrada rząd, bo każdy kombinuje jak może :gwizdanie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ale przerobieniem nie blokujesz multi , moze ci sie przydarzyć ban ale jest to teraz bardzo bardzo rzadko dobrze Moskal prawi Moskal, a grasz po siec swoja przerobioną konsolą ? Właśnie może się przydarzyć, nigdy nie wiesz czy to twojej konsoli nie zbanują, dlatego wole chuchać na zimne Od kiedy posiadam konsole były już dwa naloty na piratów, i parę osób ode mnie z listy poleciało...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kurde przecież granie przez sieć to 80% radochy, ja sobie w ogóle nie wyobrażam, przerobić konsole i zablokować sobie tym grę po sieci.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dla mnie też była do czasu jak nie usiadłem wygodnie w wyrze, i miałem wyj*bane na myszkę, podkładkę, klawiaturę i biurko lub stół przy którym musiałbym siedzieć hehe
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Chodziło ze na jednym myszka+klawiatura a na drugim pad ? Wydaje mi się ze nie przeczytałeś całej mojej wcześniejszej wypowiedzi (ponieważ napisałem ze pad w konfrontacji z myszka i klawiaturą nie ma szans) Bardzo długo grałem w CSa na myszce i klawiaturze, od 1.5 roku mam dopiero konsole i powiem ci ze pad przeciwko padowi ma się tak samo jak myszka przeciwko myszce. Tylko więcej osób zaczynało grę w FPP na klawiaturze i myszce dlatego wydaje się że na padzie FPP to jakaś porażka a wcale tak nie jest.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pograj, tyle samo na padzie co na klawie i myszce i wtedy się wypowiadaj, bo pewnie zagrałeś raz, dwa nie szło ci i stwierdziłeś, że słabo się gra. Sam kiedyś myślałem jak można grac na padzie, w COD i inne FPS, ale naprawdę się da i to bez problemu. Zdarzają się oczywiście buce które do Xa podłączają klawiaturę i myszkę, wtedy grając padem nie ma się żadnych szans.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jeśli zaczniesz grać w AC2 przed AC1 to już jej nigdy nie przejdziesz, grafika w obu jest bardzo podobna, ale całą resztą dwójka bije na łeb jedynkę.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Włączaj sobie raz na jakiś czas AC1, bo jest liniowa, ale ja robiłem tak jak pisałem: co drugi dzień na godzinkę i było spoko
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja dzisiaj odpaliłem na dłużej COD BO, i powiem ze zajebicho! Jedyna rzecz jaka denerwuje, że ludzie grają na myszkach i klawiaturach, wtedy grając na padzie ma się zerowe szanse niestety, ale gra ja dla mnie mistrz! Gears Of War 2 na razie idzie w odstawkę. Dobrze, że jutro mam wolne
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wiem, że już jest, tylko ja kupuje na Xboxa, a do tego u mojego brata w VOBISie będzie dzisiaj to wolałem jeden dzień poczekać i dać jemu zarobić Kurde dzisiaj mam trening i idę na imprezę, ale nawet jak wrócę o 5 nad ranem to odpalę konsolę
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A już jutro zakupie COD Black Ops będzie się działo
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja ostatnio byłem w kinie na "Paranormal Activity 2" muszę powiedzieć, że mocny, i generalnie polecam.
-
Gran Turismo 5
Mój brat grał w starcrafta II 2 tygodnie przed premierą, dostał klucz od naszego kolegi który testuje gry w Irlandii. Więc jeśli naprawdę ma być na grudzień to kto wie czy nie ma jakiś testowych wersji, chyba ze to forumowy ściemniacz
-
Imię dla kota :D
a skąd pewność? No chyba,że zwierzakom też skan się robi... :gwizdanie: Ponad 90% rudych i rudo/białych kotów to Koty, biało/czarno/rude to znowu w dużej większości kobitki ( takie genetyczne jaja ) Moja ruda kotka nazywa sie Ruda Grażyna ( ty jestes ekstra klasa ). Ja bym nazwał Rambo, Brutus albo DOMINATOR jakbym nie miał już kompletnie pomysłu to EjTy!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wczoraj ściągnąłem sobie demo MMA robione przez EA, i powiem wam ze kozak, chyba aż sobie oryginał kupie do łatania frajerni Flyer ocb z tym AC:b.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Grars of War I i II