Treść opublikowana przez labek
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Widziałem, na Xbox Fun Day Fife 11 i powiem wam ze będzie przekozak, tak samo jak F1 :gwizdanie: Chyba AC Brotherhood, a to nie 3. ACIII ma wyjść w przyszłym roku chyba.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja właśnie jutro jadę na Xbox Fun Day jak wrócę podzielę się z wami, jakie ciekawe gry wyjdą w niedalekiej przyszłości, bo ma być jakiś pokaz gier przedpremierowych
-
tunezja co i jak?
Pamiętaj, żeby codziennie rzucić jednego dinara na łóżko, bo wierz mi że nawet się nie spodziewasz co można zrobić z ręcznika albo koszulki do spania
-
tunezja co i jak?
Byłem w zeszłym roku przełom sierpnia/września i pogoda była idealna, lecz dla mnie trochę za gorąco. Na pewno weź okulary przeciwsłoneczne, bo tam wydawało mi się, że jest dużo jaśniej niż u nas. Wody z kranu nie pij, bo się nabawisz rozwolnienia, ale nie bój się kostek lodu (ponieważ są robione z destylowanej wody), przynajmniej tak mi mówiła rezydentka. Jak będziesz wymieniał pieniądze, to po troszkę, ponieważ wymieniając z euro/dolców dostajesz XX dinarów, a wymieniając przy wylocie siano z D. na E/D dostaniesz połowę mniej. Na strefie bezcłowej jak chcesz to zaopatrz się w jak najwięcej alkoholu, jak leciałem to wyborowa 1L była po 21 złoty, Jack Daniels po 40, jak zobaczyłem te ceny to zastanawiałem się czy czasem tydzień na lotnisku nie zostać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
zagraj w Gears of War 1/2 - dopiero zobaczysz cudo :naughty: :naughty: grałem nawet mam gdzieś jeszcze ori płytki też jest rewelka Chyba, że w GOWa 2 zaczynasz grać na necie to potrafi nieźle wku*wić, ale mimo to jest to gra która najczęściej odpalam na konsoli
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zakładaj gaz nawet się nie zastanawiaj mam na śląsku zakład który założył gaz do Cayenna S po programie i ponoć jeździ bezproblemowo. Osobiście nawet jakbym miał Ferrari założyłbym gaz Gaz do zapalniczek, Ropa do czołgów i statków!
-
Muzyka w naszych autkach
K44 jest dobre, ale kazdy to zna wiec nie wklejam linków do tej muzy tylko bardziej wyszukane kawałki wrzucam A to mix poprzedniego kawałka w w wersji D'n'B, motyw z reklamy engine drink Cardigans - My Favourite Game (Catharsis Remix) Co do tego że każdy robi muzykę rap o tym jak jest źle, to mało chyba słuchasz... Gdzie TEN TYP MES, 247, TEDE, OSTR, ŁONA, SMARKI SMARK, nowa płyta LUKATRICKS, u nich rzadko słychać o tym co piszesz a jest to czołówka jak dla mnie jest jeszcze paru innych. U mnie ostatnio leci Paul Anka - ROCK SWINGS jest to całkiem co innego. Oprócz tego Blaxican, Psycho Realm
-
McCulloch
Ja bym poszedł w moc, tak jak na filmie
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
Siet, nieźle nieźle... Ale to BMW lepiej daje rady BMW M3 CSL acceleration 0-280 km/h
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dobrze, że nie mam PS3 będę mógł spać spokojnie.... Na emeryturze
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
s2 był tylko avant Oj chyba nie. S2 to Coupe, RS2 to Avant. S2 było robione jako Avant, Sedan i Coupe
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
A co to jest Audi 80 coupe i Audi 90 coupe ? Bo z tego co wiem to audi nie robiło nigdy 80,90 coupe Jak już to Audi coupe Wybierz coś co nie będzie za duże, bo mercedes wydaje mi się za duży dla kobiety.
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
Szczerze to nie pamiętam teraz, jaki model sprawdze dzisiaj wieczorem i napisze. A dałem w promocji w RTV EURO AGD w granicach 2500 ale to było jakos we wrześniu ub roku.
-
Jak rozdzielić gniazdo antenowe?
Są takie specjalne trójniki do kablów antenowych, ale one działają tylko i wyłącznie w przypadku Kablówki analogowej, ja tak mam u siebie w domu zrobione i wszystko działa na 3 TV.
-
Telewizor LCD 37" - 40" do PS3
Mam kumpla z RPA który pracuje w Irlandii nie pamiętam teraz dla której firmy, ale generalnie grają cały dzień w celu sprawdzania grywalności, bugów różnych gier. Kiedyś z nim gadałem o konsolach i sprzętem z tym związanym i powiedział, że jeśli chodzi o TV/Monitory typowo do gier to tylko i wyłącznie Samsung. Poszedłem za jego słowami kupiłem sobie tv 37'' Full HD samsunga i jestem bardzo zadowolony.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Przestań, ona wogóle nie jest straszna... Spokojnie możesz pykać, w porównaniu do poprzednich części jest lajtowa Ja troche zacząłem grać w Army Of Two 40th day, i zapowiada sie całkiem całkiem, ale wypowiem się jeszcze później czy napewno jest tak spoko jak mi sie wydaje
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Chłopaki jak tam PS3, bo słyszałem, że konsola miała zaprogramowany rok przestępczy i 1 marca nie chodziła... A jak z trofeami ? Też przepadły ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Mierzyłeś, może jakiej długości był 1.8T a jakiej jest 2.7 ? I ile mniejwiecej jest cieższa Vałka od eRki ?
-
Spotkania na drodze
Wczoraj na drodze przed Częstochową jadąc od Łodzi, miałem pare wymijań B6tką z tyłu był znaczek S4 rejestracja KWA 91h... coś takiego, ja jechałem srebrnym avantem z tyłu okrągła naklejka "OGARNIJ SIĘ"
-
Allegro - koszty
W 2009 roku to było jakos 3091 z tego co wyczytałem (to jest dochód). Wiesz nie jest powiedziane, że przekroczysz 3000 złoty dochodu i zrobią ci wjazd na chate o 6 rano w kominiarkach ale jednak trzeba mieć to na uwadze, że trzeba uważać.
-
Allegro - koszty
Pamiętaj, że tu nie chodzi o ilość wystawionych aukcji w danym czasie, tylko o przekroczenie magicznej Krechy, czyli sumy która jest niopodatkowana, później powinieneś odprowadzać normalnie podatki. Ludzie na targowisku mogą sobie kombinować bo połowe paragonów wywalą do kosza i maja spokuj i tak nikt tego nie zoabczy, a na allegro jest wszystko jak na dłoni, zdażały się przypadki wizyt US u ludzi którzy nie płacili podatków a w najlepsze sprzedawali na allegro. Chyba, że nie przekroczysz magicznego progu to spoko.
-
Allegro - koszty
Jak sprzedajesz, te perfumy to dajesz jakies paragony, albo coś takiego ? Pamietaj, że na allegro jest rejestrowane, i jeśli chcesz to robić na dłuższa mete, przydałaby się jakas działalnośc. Co do prowizji allegro, to w "sklepie allegro" może są wyższe, ale za wystawienie płacisz 0.10zł, do tego masz przedmioty wystawione na 30 dni, i jest opcja, że jak nie sprzedasz jakiejś rzeczy to automatycznie ci się sama wystawia.
-
Passat vs A4
Odkopię na chwile, na jednym forum, jedna osoba mówi, że jeździła passatem z silnikiem v6 5v wzdłużnie ( czyli b5 lub b5fl bo chodzi o nowszego paska ) i był tam na 1000% haldex, czy ktoś może słyszał o czymś takim ?? Bo to może ja nie jestem doinformowany do końca...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
po raz 1 po raz 2 po raz 3 SPRZEEEEEEEEEEEEEDANE
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Flyer ile chcesz za ASSASYNA 1 ?