Treść opublikowana przez labek
-
Barcelona Manchester United 2-0
Barcy nie lubie, ale ManU jeszcze bardziej, więc Barca musi wygrać :gwizdanie:
-
PaintBall-erzy w A4-klubie
Ja sie kiedys bawilem, miałem tipka 98 zrobione na M4. Speedball jest Jedynym problemem painta są maski g**no widać, parują i sie ch**owo oddycha. Nastepnym moim sprzętem jak już to będzie rap4 cal. 0.43, i normalnie można poginac w okularkach jak w asg, a do tego nie jest się całym ubrudzonym budyniem. Rap to dokładna replika m4 jesli chodzi o wymiary, naboje w łuskach (jakos po 21 w magu, jedyny mankament), no i butla może być chowana w kolbie, więc odchodzi opcja butli na plecach + mamby.
-
[B5 AFN] Włącza i wyłącza się klimatyzacja
Troche odgrzeje temat. U mnie jest coś takiego, że w czasie jazdy wszystko działa jak należy chłodzi aż sie zimno w aucie robi. W czasie postoju chwile pochodzi (plus minus 3 minuty) i sie wyłączy, po chwili sie znowu włączy i tak na zmiane. Ktoś się oriętuje co to może być ? EDIT. Jak jeżdze z włączoną klimą to gdy wjade na parking i wyłacze silnik słychać dyskretne syczenie, tak ma być ?
-
[B5 AEB] TIP + Pipercross - dziwny dźwięk
Sruuuuuuuuuuu to chyba by tylko raz zrobiła
-
[B6 AWX] Dual IC w B6
Aha, pisząc posta zapomnialem ze to o b6 hehe. Spankey właśnie w b5 możesz ciąć bo i tak cie nie uratuje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To u mnie masz za około 5000 kolektor, turbo i innych pare pierdół. Zostaną do kupienia wtryski które nie są duzym wydatkiem A w 5000 z k04 i tak sie nie zmiescisz :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Dual IC w B6
O jakim bezpieczeństwie mówicie skoro a4 sklada się jak domek z kart... 2 gwiazdki wg EuroNCAP chyba nie powala na kolana. Ta belka którą pokazał poziek chyba jest mocniejsza od tego seryjnego kawalka blaszki pod zderzakiem http://www.youtube.com/watch?v=Stj-FA-LJD8&hl=pl&fs=1
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jeszcze pompa paliwa, tip, można pomyśleć o wydechu + pare innych modów. Jakby co mam pare niezbędnych gratów do przekroczenia magicznych 200, a może i 300
-
[B5 AEB] Gdzie na śląsku kupić turbinę ?
Ja mam fajne + pare gratów, i styknie do ponad 180 koni http://www.a4-klub.pl/smf/all_zestaw_do_tuningu_a4_18t_turbo_kolektor_tip_itd-t66803.0.html
-
[ALL B5] Jaki dystans do felg RH Turbo 17X8 ET60 ?
Kozaki
-
[ALL B5] Jaki dystans do felg RH Turbo 17X8 ET60 ?
Ale maja takie same rozmiary opon ( wszedzie np. 225) czy różne ( przód 225 tył 245), bo to chyba w tym najważniejsze.
-
[ALL B5] Jaki dystans do felg RH Turbo 17X8 ET60 ?
Brałem to na logike to w jeździe na wprost i tak nie ma różnicy, bo koła kręcą sie tak samo. A na zakrętach to normalne że każde się kręci troche inaczej.
-
[ALL B5] Jaki dystans do felg RH Turbo 17X8 ET60 ?
A coś sie może stać jak dam na przód 20 a na tył 25, pytam żeby sie upewnić. EDIT oczywiście chodzi o napęd quattro.
-
[ALL B5] Jaki dystans do felg RH Turbo 17X8 ET60 ?
20 przod i 25 tył ? czy 20-25 przod i 25-30 tył ?
-
[ALL B5] Jaki dystans do felg RH Turbo 17X8 ET60 ?
Witam, zakupiłem takie felgi jak w temacie, mam pytanko: jaki dystans dobrac do takiego ET żeby ładnie wyglądało ( chodzi mi żeby nadkole było ładnie wypełnione). Opona jaka będzie założona to 215/45. Jeszcze jedno pytanko czy w quattro nie będzie przeszkadzać, że np z tyłu będzie wiekszy dystans niż z przodu ? Wg mnie nie, ale lepiej sie upewnić. BTW wiem że można zmierzyć wsadzając felge z oponą, ale niestety jeszcze nie mam opon a chciałbym już zacząc szukać dystansów. pozdro
-
[B6 AVJ] 1.8T 300KM
Bylem przewieziony i hmmm jakby to powiedzieć... Nie Jedzie, 0 Rewelacji hahahaha :gwizdanie: joke ofkorz
-
[B5 AEB] Zawór DV
Każdy ma DV, poczytaj trochę naucz się guuglować... Wpisz obydwa słowa i poczytaj. W internecie jest wszystko NAWET PORNOLE :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Zawór DV
Na allegro wiekszość to BOVy a w 1.8T jest DV. Bedzie slychac DV jak założysz np stożek ( u gregorego słychać ). 1.8T źle znoszą wszelkiego rodzaju BOVy, zostaw ori DV. BTW DV dodaje tylko mocy w połączeniu z najlejką na wlew paliwa
-
[B5 AEB] Zawór DV
Zamów sobie ze skody, lub audi TT sa tańsze. Urzyj szukaj było pare razy na forum.
-
[ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
Może sie przyda: http://www.racingforum.pl/wyswietlanie-wartosci-boost-na-seryjnym-kompie-t46751.html
-
[B6 AMB] Od czego zacząć - aby fajnie latało
Jakby co tez mam pare gratów do sprzedania :gwizdanie: info na pw lub w dziale sprzedam ( temat podwieszony )
-
[B5 AEB] Jakiej firmy wybrać i jak zamontować wskaźnik boost i oil temp ?
Ja mam BOOST i OIL PRESS autogauge (60mm) z serii peak stepermotor, i działają poprawnie. Oilpress mozesz zamontowac tak jak gregory w temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_montaz_wskaznika_oil_pressure_test-t60191.0.html , albo za pomoca podkładki pod filtr oleju ( rowniez autogauge) ale wtedy zaopatrz sie w miedziane podkładki pod zaslepki oraz silikon odporny na temperatury. Montaz boosta masz tu opisany: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_wskaznika_doladowania_na_slupku-t30498.0.html Wystarczy troche poszukać.
-
Propozycja spotu w NYSIE
501324753 ( Ola ) to do nich numer... jaka gwarancje... ja użytkowalem normalnie i nic się nie stalo...
-
Propozycja spotu w NYSIE
W Mechnicach koło Opola robią to foliami Foliatec. Robiłem u nich juz 2 auta, i wsumie wszyscy moi znajomi tam robili, ja płaciłem kolo 300-400 złoty za sam tył ( w audi coupe ).
-
[B6 AMB] Od czego zacząć - aby fajnie latało
Zależy jak bardzo chcesz podnosić moc :gwizdanie: Bo jak chcesz mieć kolo 300 KM to 10 tysiecy ci nie starczy