Treść opublikowana przez rzeźnik.
-
[B6 AVF] Proszę o opinie na temat korekcji
dzięki panowie , przebieg 140 tyś sprawdzałem bo żona zalała samochód benzyną i chciałem się dowiedzieć czy miało to jakiś negatywny wpływ. Samochód śmiga b. dobrze , łyka 0,7 l oleju na 15 tyś .
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
http://moto.allegro.pl/item536522624_audi_a4_avant_kombi_tyl_tanio.html włala
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
ty boberek gigant jesteś normalnie za darmo . ja dziś wychaczyłem zderzak z dwoma wylotami na wydech za 70 zeta
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nowa fajna byłem pare razy .....ale nie jadłem :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Proszę o opinie na temat korekcji
Sunday 25 January 2009 18:56:48 [email protected] 038 906 019 LJ 1,9l R4 EDC 0000SG 4910 Group A: '013 Group B: Not Running Cyl 1 Cyl 2 Cyl 3 Cyl 4 TIME -2,8 to +2,8 mg/H -2,8 to +2,8 mg/H -2,8 to +2,8 mg/H -2,8 to +2,8 mg/H TIME Marker STAMP mg/str mg/str mg/str mg/str STAMP 0,01 -1,04 -0,47 0,33 1,11 0,3 -1,04 -0,49 0,35 1,11 0,66 -1,04 -0,52 0,42 1,11 1 -1,04 -0,54 0,45 1,11 1,35 -1,06 -0,56 0,45 1,13 1,69 -1,08 -0,54 0,45 1,15 2,04 -1,11 -0,52 0,42 1,15 2,38 -1,08 -0,52 0,42 1,13 2,74 -1,06 -0,52 0,42 1,13 3,09 -1,08 -0,52 0,42 1,11 3,43 -1,08 -0,52 0,45 1,11 3,77 -1,08 -0,52 0,47 1,13 4,13 -1,11 -0,56 0,49 1,15 4,47 -1,11 -0,59 0,52 1,15 4,82 -1,13 -0,61 0,54 1,15 5,18 -1,13 -0,61 0,56 1,18 5,52 -1,13 -0,59 0,56 1,18 5,88 -1,15 -0,59 0,52 1,18 6,23 -1,15 -0,59 0,52 1,2 6,58 -1,18 -0,59 0,52 1,2 6,93 -1,18 -0,59 0,52 1,2 7,27 -1,18 -0,59 0,52 1,22 7,63 -1,2 -0,59 0,49 1,25 7,97 -1,2 -0,54 0,47 1,25 8,32 -1,2 -0,54 0,45 1,25 8,66 -1,2 -0,54 0,45 1,25 9,01 -1,18 -0,56 0,47 1,22 9,35 -1,18 -0,59 0,49 1,25 9,71 -1,18 -0,59 0,49 1,27 10,05 -1,18 -0,61 0,49 1,27 10,4 -1,18 -0,59 0,47 1,27 10,74 -1,18 -0,59 0,45 1,27 11,09 -1,18 -0,59 0,45 1,29 11,43 -1,18 -0,56 0,45 1,29 ˙˙
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie takie głupie pytanie kto mi badał korekcje wtrysków na spocie zapomniałem nicka nowy jestem
-
[B6 AVF] Oporny drążek zmiany biegów
nie chodzi mi o zamarzanie , słyszałem o tym i raz mi nawet zamarzły . chodzi o to że drążek po przejechaniu kilkudziesięciu km nie wraca do położenia neutral na biegu jałowym . postoi noc , nieważne czy lato czy zima i rano jest ok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ta co pojechała z tobą ze spota
-
[B6 AVF] Oporny drążek zmiany biegów
witam , problem jest taki że drążek zmiany biegów nie chce sam wracać do położenia neutral na biegu jałowym . rano ,jak wsiadam do auta jest spoko ,tzn sam odbija ale po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów już nie i zostaje w miejscu w którym go zostawię . proszę o pomoc o co chodzi bo już mi się pomysły wyczerpały dodam że skrzynia pracuje prawidłowo .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo a ja to kojarze twoją koleżanke z pracy , tak właśnie myśałem gdzie ja ją widziałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
osz k**wa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no więc zagaduję publicznie , pomożecie???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam panowie da radę jutro na spocie zbadać mi korekcję wtrysków? plisss
-
[B6 AVF] Luz na wale napędowym
hmmm no właśnie gdyby tak komuś chciało się wałem pokręcić
-
[B6 AVF] Luz na wale napędowym
witam , szukałem szukałem na forum ale w sumie nic nie znalazłem , dzisiaj z mechanikiem znajomkiem oglądaliśmy dokładnie układ napędowy ponieważ przy zmianie biegów lubi trochę szarpnąć . przy kręceniu wałem okazało się że ma jedną czwartą obrotu luzu względem torsena i tu pytanie czy to jest normalne ? sprawdzał to ktoś ? dzięki za wszelką pomoc
-
[ALL] Ciekawostka jedna felga dwa rozstawy srub
wiertarką z biedronki
-
[ALL] Ciekawostka jedna felga dwa rozstawy srub
hyhy mogliby sprzedawać fele bez otworów a tylko z szablonami do różnych rozstawów i każdy by sobie wyciął
-
[ALL] Ciekawostka jedna felga dwa rozstawy srub
no i po aferze
-
[ALL] Ciekawostka jedna felga dwa rozstawy srub
YYY w cholere jest takich felg i sporo osób tu na takich jeździ np ja http://img242.imageshack.us/my.php?image=p1030530po2.jpg naprawdę nic się nie dzieje a potem ew. łatwiej sprzedać
-
[B6 AVF] Zamarzła gałka zmiany biegów
norma , miałem to w zeszłym roku wystarczyło to trochę rozruszać i chodziło . jak na razie jest spokój
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P
hmm oddałem głos na 1 ale poszedłbym w czarny kolorek
-
[B6 AVF] Wlano PB do diesla - co dalej ?
spoko pablo na spocie w krk byłem już parę razy ale odkąd mam córeczke to wolny czas poświęcam tylko jej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie zrobi mi ktoś logi w niedziele ? bo spać nie mogę . boję się że mi stanie ...... samochód http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_wlano_pb_do_diesla_co_dalej-t58511.0.html tu macie temat , ach te baby a taki spokój był :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Wlano PB do diesla - co dalej ?
no to mam mega motywke aby wpaść na spota do krk
-
[B6 AVF] Wlano PB do diesla - co dalej ?
oki najbardziej się boję że mogę się zatrzymać gdzieś za granicą i dojdą spore koszty holowania