Treść opublikowana przez rzeźnik.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
dzięki panowie , drogo
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
ech jutro jade do aso i kupuje nową dokładke i kratki bo przecież gości na allegro to popierdololo dosłownie , więcej chcą za używke niż za nowe i nie przetłumaczysz . Kurka gdzieś widziałem numery tych części i ceny , orientuje się ktoś ile to aktualnie kosztuje ?
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no właśnie ci pisze że ty miałeś dwie lewe tylne a gość ma dwie prawe tylne . możecie zrobić zamiane
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://moto.allegro.pl/item583325140_listwy_dolne_na_drzwi_a4_s4_rs4_audi.html boberek ma chyba jedną lewą to może ktoś sobie skompletuje [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 09:15_________________________________________________długo śpicie dzieci nie macie?
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
ciekawe to że ty miałeś dwie lewe a gość dwie prawe
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
http://moto.allegro.pl/item583325140_listwy_dolne_na_drzwi_a4_s4_rs4_audi.html boberek flaszke stawiasz :polew:
-
[ALL B6] Moja slicznotka. Chlopaki szczerze piszcie
ładna seria z nieori xenem ale ładna
-
[B6 AKE] Audi A4 Avant 2.5TDI 180KM TIPTRONIK Individual GmbH aktualizacja zdjęć
ale kloc :> kurde w 94 passat mojego taty ważył 1250 kg
-
[B6 AKE] Audi A4 Avant 2.5TDI 180KM TIPTRONIK Individual GmbH aktualizacja zdjęć
no ile waży tak dopasiony egzemplarz z silnikem 2,5 bo skoro mój 1,9 waży 1650 kg toto musi być sporo cięższe takie mnie jakieś pytanie naszło
-
Torsen w Audi
a passat nie ma czasem haldexa?
-
[B6 AKE] Audi A4 Avant 2.5TDI 180KM TIPTRONIK Individual GmbH aktualizacja zdjęć
yyy no fajne a ile to waży ?
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no jak sie do bukowiny wybierasz to przemyśl te koła
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
fajnie a powiedz zmieniłeś te springi z przodu ? te listwy s4 to ja bym na czarny mat prysnął jak ori . Ech wy warszawiacy fajnie macie zimy już ni ma u was
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
o jebakaaaa
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
boberek a po ch.. ci tylna kanapa , dzieci nie masz , furke odelżyj , śmigaj , karć gości w bejkach [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 21:54_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item573726780_listwa_listwy_drzwi_audi_a4_s4_2001_2007_orginal.html może listewki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre to z tym junkersem [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 22:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item573726780_listwa_listwy_drzwi_audi_a4_s4_2001_2007_orginal.html może komuś listwy s4
-
[B6 BAU] Moje nowe Audi! Audi Rules ;) !! UPDATE !! [090225]
ładniutka , a powiedz gdzie robiłeś fotki ,bo chyba też tam kiedyś byłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jestem tu już 30 lat co ty w moje mieścinie porabiasz ? niedlugo tam będe mieszkał , a dokładnie w Żarach. W którym miejscu mieszkasz dokładnie? Moja narzeczona ma sklep zoologiczny w krzeszowicach na szkolnej na przeciwko komunalki. Ja w krzeszowicach jestem prawie cały czas[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 09:52_________________________________________________ ja jestem tu już 30 lat co ty w moje mieścinie porabiasz ? On tam dobrze robi :gwizdanie: :bicz: czekaj jak Ci dobrze zrobie, wpadne na jarmark w poniedziałek i Ci klientów wypłosze a no to byłem jakieś 2 tyg temu u twojej narzeczonej ... w interesach oczywiście , kojarze mieszkam w rynku , możemy się spyknąć na jakieś pifko ale dziś wyjeżdzam na tydzień . zbierze na s sie więcej i zrobimy konkurencję spotom krakowskim hahah
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
komu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja jestem tu już 30 lat co ty w moje mieścinie porabiasz ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
podobna robota tylko sprzęt sporo większy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wiem czy nie będe musiał marki zmienić
-
[ALL B6] Co zrobić aby spryskiwacze xenonów pozostały w pozycji wysuniętej ?
chyba tak jak kolega radzi , albo wersja extreme , spryskać lampy i zdążyć dobiec do sprysków zanim sie schowają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
relingi całe bo jak widzę przednie słupki w zestawie są i nawet lewarek skrzyni . Ja nie wiem ,ja rzeźnik prosty jestem ale może to jest normalne taka nowa d*pa dospawana
-
[B6 AVF] Czy można zakładać łańcuchy w quattro ?
auto moje , tylko żałuję że nie zrobiłem foty przed odkopaniem