Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rzeźnik.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rzeźnik.

  1. dzięki panowie , przebieg 140 tyś sprawdzałem bo żona zalała samochód benzyną i chciałem się dowiedzieć czy miało to jakiś negatywny wpływ. Samochód śmiga b. dobrze , łyka 0,7 l oleju na 15 tyś .
  2. http://moto.allegro.pl/item536522624_audi_a4_avant_kombi_tyl_tanio.html włala
  3. ty boberek gigant jesteś normalnie za darmo . ja dziś wychaczyłem zderzak z dwoma wylotami na wydech za 70 zeta
  4. nowa fajna byłem pare razy .....ale nie jadłem :gwizdanie:
  5. Sunday 25 January 2009 18:56:48 [email protected] 038 906 019 LJ 1,9l R4 EDC 0000SG 4910 Group A: '013 Group B: Not Running Cyl 1 Cyl 2 Cyl 3 Cyl 4 TIME -2,8 to +2,8 mg/H -2,8 to +2,8 mg/H -2,8 to +2,8 mg/H -2,8 to +2,8 mg/H TIME Marker STAMP mg/str mg/str mg/str mg/str STAMP 0,01 -1,04 -0,47 0,33 1,11 0,3 -1,04 -0,49 0,35 1,11 0,66 -1,04 -0,52 0,42 1,11 1 -1,04 -0,54 0,45 1,11 1,35 -1,06 -0,56 0,45 1,13 1,69 -1,08 -0,54 0,45 1,15 2,04 -1,11 -0,52 0,42 1,15 2,38 -1,08 -0,52 0,42 1,13 2,74 -1,06 -0,52 0,42 1,13 3,09 -1,08 -0,52 0,42 1,11 3,43 -1,08 -0,52 0,45 1,11 3,77 -1,08 -0,52 0,47 1,13 4,13 -1,11 -0,56 0,49 1,15 4,47 -1,11 -0,59 0,52 1,15 4,82 -1,13 -0,61 0,54 1,15 5,18 -1,13 -0,61 0,56 1,18 5,52 -1,13 -0,59 0,56 1,18 5,88 -1,15 -0,59 0,52 1,18 6,23 -1,15 -0,59 0,52 1,2 6,58 -1,18 -0,59 0,52 1,2 6,93 -1,18 -0,59 0,52 1,2 7,27 -1,18 -0,59 0,52 1,22 7,63 -1,2 -0,59 0,49 1,25 7,97 -1,2 -0,54 0,47 1,25 8,32 -1,2 -0,54 0,45 1,25 8,66 -1,2 -0,54 0,45 1,25 9,01 -1,18 -0,56 0,47 1,22 9,35 -1,18 -0,59 0,49 1,25 9,71 -1,18 -0,59 0,49 1,27 10,05 -1,18 -0,61 0,49 1,27 10,4 -1,18 -0,59 0,47 1,27 10,74 -1,18 -0,59 0,45 1,27 11,09 -1,18 -0,59 0,45 1,29 11,43 -1,18 -0,56 0,45 1,29 ˙˙
  6. panowie takie głupie pytanie kto mi badał korekcje wtrysków na spocie zapomniałem nicka nowy jestem
  7. nie chodzi mi o zamarzanie , słyszałem o tym i raz mi nawet zamarzły . chodzi o to że drążek po przejechaniu kilkudziesięciu km nie wraca do położenia neutral na biegu jałowym . postoi noc , nieważne czy lato czy zima i rano jest ok
  8. ta co pojechała z tobą ze spota
  9. witam , problem jest taki że drążek zmiany biegów nie chce sam wracać do położenia neutral na biegu jałowym . rano ,jak wsiadam do auta jest spoko ,tzn sam odbija ale po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów już nie i zostaje w miejscu w którym go zostawię . proszę o pomoc o co chodzi bo już mi się pomysły wyczerpały dodam że skrzynia pracuje prawidłowo .
  10. pablo a ja to kojarze twoją koleżanke z pracy , tak właśnie myśałem gdzie ja ją widziałem
  11. no więc zagaduję publicznie , pomożecie???
  12. witam panowie da radę jutro na spocie zbadać mi korekcję wtrysków? plisss
  13. hmmm no właśnie gdyby tak komuś chciało się wałem pokręcić
  14. witam , szukałem szukałem na forum ale w sumie nic nie znalazłem , dzisiaj z mechanikiem znajomkiem oglądaliśmy dokładnie układ napędowy ponieważ przy zmianie biegów lubi trochę szarpnąć . przy kręceniu wałem okazało się że ma jedną czwartą obrotu luzu względem torsena i tu pytanie czy to jest normalne ? sprawdzał to ktoś ? dzięki za wszelką pomoc
  15. hyhy mogliby sprzedawać fele bez otworów a tylko z szablonami do różnych rozstawów i każdy by sobie wyciął
  16. YYY w cholere jest takich felg i sporo osób tu na takich jeździ np ja http://img242.imageshack.us/my.php?image=p1030530po2.jpg naprawdę nic się nie dzieje a potem ew. łatwiej sprzedać
  17. norma , miałem to w zeszłym roku wystarczyło to trochę rozruszać i chodziło . jak na razie jest spokój
  18. hmm oddałem głos na 1 ale poszedłbym w czarny kolorek
  19. spoko pablo na spocie w krk byłem już parę razy ale odkąd mam córeczke to wolny czas poświęcam tylko jej
  20. panowie zrobi mi ktoś logi w niedziele ? bo spać nie mogę . boję się że mi stanie ...... samochód http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_wlano_pb_do_diesla_co_dalej-t58511.0.html tu macie temat , ach te baby a taki spokój był :gwizdanie:
  21. no to mam mega motywke aby wpaść na spota do krk
  22. oki najbardziej się boję że mogę się zatrzymać gdzieś za granicą i dojdą spore koszty holowania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.