Treść opublikowana przez rzeźnik.
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
fajne ale do repliken felgen 17 calen musisz kupić springen -20 milimetren . Poza tym jak cie znam to zaraz pożałujesz że to nie 18 calen .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ciekawe co na to alvaro , cuber gratulacje , b. ładne tylko końce wydechu bym dał mniej "mięsiste"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak niewielu jak ja jestem też może wpadnę po gorączce porodowej w chacie . tak wracając do tematu a4 czy a6 to kupiłem świadomie a4 ,wiedząc że jest ciasne bo bardziej mi się podobało , teraz chyba jednak kupiłbym a6 k**ew znacznie to większe jest i kasa ta sama . a najpewniej doinwestowałbym w allroada . ale i tak zadowolony jezdem . A jeszcze apropo kfc to propozycja moja jest taka kupić 100 zestawów za grosze i na kleparz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
łojezu chyba macie biometr niekorzystny . a propo kfc wiedzieliście że płacąc groszówkami lub dwu groszówkami można kupić zestaw za 4 zeta a np. zingera za 2 zetki kumpel ostatnio poszedł do banku zaminił trochę kasy na 2 groszówki i kupili 3 zestawy mini twister każdy warty 20 zeta za 12 zeta :drool: . dotyczy to chyba tylko kfc koło makro . No a teraz do banku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
murzyn jakbyś nie chciał tego allroada to daj znaka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z przyczepą dużo jeździłem i wiem jedno że może baaaaardzo zaskoczyć , zwłaszcza załadowana 2 ośka . Im cięższe auto tym lepiej .
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
łał to mniej niż mój ja mam w zimie aktualnie 8,3
-
mam córeczke
dzięki dzięki dzięki
-
[B6 BFC] letnie opony 235/40/18
a ja myślę że w tym temacie nigdy się nie dogadacie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co sie działo?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no z chęcią bym efekty polookał
-
mam córeczke
dzięki wielkie trochę ochłonąłem mała jest w domku i ma się dobrze , ważyła 3170 i miała 57 cm . generalnie je śpi i s.. i to bardzo
-
[B6 AVF] Pytanie dotyczące elektrycznych siedzeń
boberek coś taki niecierpliwy , nie kupuj tych foteli szukaj s line .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dość żartów córke mam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24362.0
-
mam córeczke
panie i panowie chcę się pochwalić że od 48 godzin mam córeczke . i jestem b. szczęśliwy . A4 się jej podoba bo w drodze ze szpitala nic nie mówiła :th:
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
no gratki cuber dopiąłeś swego wczoraj widziałem na alle tył s4 ale sedan za 900 zeta .Jeśli chodzi o wydech to masz wiele możliwości , to co wcześniej panowie pisali ale tez żeby było prawie seryjnie możesz założyć z 1.9 tdi quattro ,jak coś służę autem do wglądu a końce załóż jak najbardziej podobne do ori s4
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
cuber o nowych mówię jak nie uda sie to uderze przez ciebie do aso
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
aha to już sensownie bo ostatnio na alle gość powiedział mi 1250 . Może nawet uda mi się załatwić taniej niż 800 ale to za miesiąc
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
różnica była taka że pionowe słupki były na zewnątrz , w zwykłym poziome są na zew. gadaj ile za listwy krzyknęli .Kolejny przykład że warto w aso zapytać to halogeny , do s4 chodzą na alle . po 300 szt.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
a to już widzę na alle od 3 miesięcy i taka jakaś styrana
-
Zmiany stylistyczne w aucie a sprzedaż auta
albo zamień się z kimś na te części w oryginale ,jeszcze ci jakaś kaska zostanie
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
a u mnie nic sie nie dzieje
-
[B6 AVF] trzęsie silnikiem przy wyłączaniu
browo dla tego pana właśnie ten elemencik nie działa ale nie mieliśmy dzisia czasu sprawdzić dlaczego , stąd moje następne pytanie dlaczego ? Sama przepustnica ? jakiś jej sterownik? i czy to się naprawia czy raczej nowe trzeba kupić .jeszcze raz dzięki
-
[B6 AWA] zadna rewelacja ale Wlasna
a masz poduchy czy nie ? Generalnie autko bardzo ładne tylko fotki środka wrzuć .
-
[B6 BDG] Roletki przeciwsłoneczne wbudowane w tylne drzwi
ale kolega pokazał inną roletkę a tą wystarczy przykręcić do boczku . jednak co ori to ori