Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rzeźnik.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rzeźnik.

  1. no ja miałem tore ,chyba t 950 pięć ramion w wersji chrom w clio . Rozmiar tam był 15 cali guma 195/50 , uważałem i nie skrzywiłem ale moja siostra i przyszła żona i owszem. generalnie bez rewelacji , wzory mają ładne
  2. zara zara ale 2.0 tdi to ma już common rail
  3. ja mam zgoła inny problem ,mam zawias serie ale mam quattro a tam jest podobno inaczej niż w ośce . Z chęcią bym się zamienił z kimś kto ma s.line zawieche w czterołapie na moją . generalnie plus jest taki że ciężko mi o coś zawadzić
  4. niezłe jaja miałem dziś to samo pierwszy raz się to zdarzyło . Po wejściu do samochodu nie dało się ruszyć lewarkiem kilkanaście prób i drgnęło , pojechałem do znajomka-mechanika ,przekonany że stało się najgorsze , rozleciała się skrzyna , korba bokiem wyszła , rozrząd się posypał ,rama się skrzywiła ale nie ..... po prostu ścięgna i takie tam przy lewarku pozamarzały :gwizdanie: we francuzie tego nie było
  5. nie no co s4 to s4 , poczekam i se uchodze
  6. myśle że jakiś wąż pracujący przy turbo , ic się rozszczelnił . kiedyś leżałem przez to pod fiatem doblo w deszczu o 2 w nocy na gierkówce
  7. no ale kurde do dokladki s line to już chyba seria halogen pasi
  8. no tak ale halogeny ze zwykłej a4 podobno podchodzą , spryki już mam ,belka też podobno pasi jak się ją poprosi, więc potrzeba mi tylko skorupy i kratek
  9. cuberek dałem tak przykładowo jakie aktualnie były wiem że sama skorupa bo za całość gość chciał koło 2000 jak dzwoniłem :drool: ale widziałem już tańsze . A maska alu ? po co ? masa mniejsza i od razu te nasze klocki są cokolwiek szybsze , a parktronik jest zaj.... montuj
  10. ten sam dylemat mam ale to na wiosne dopiero mi zdecydowanie bardziej podoba się jednak s4
  11. rzeźnik. odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    mnie też czeka zakup oponek tylko że mniejszych 235 45 17 i centralnie nie wiem co kupić ale skłaniam się ku good jer excellence
  12. łosz k**ew :(ty przynajmniej świadomie kupiłeś , do mojego kumpla do warsztatu podjechał gość ,kupił a4 i chciał klime nabić bo jak mówił słabo chłodzi . Okazało się że kupił auto bez klimy a myślal że ma .
  13. fajny kolejny czarny avancik ,zawias masz serie ?
  14. miałem coś podobnego parę lat temu w poprzednim aucie , jak robiło się zimno coś napieprzało w okolicach drzwi , po dłuższej jeździe ustawało ,rano od nowa . Okazało się że to napoczęta butelka z mineralna walnięta po fotel . Zamarznięta mocno uderzała w prowadnicę fotela.
  15. aleś wydumał ,było dalej na te tory wjechać . Aaa i fajnie że te rury sie nie obsunęły jak można tak narażać takie fajne auto
  16. hehe tak mnie naszło , prawko mam już prawie 12 lat zawsze miałem w samochodzie gumki o niskim profilu i mogę z całą stanowczością stwierdzić że nic tak nie uczy jazdy na polskim poligonie drogowym jak własnie takie koła . dwa, trzy razy rozwalisz fele i opone i sie nauczysz
  17. oj tego ci nie powiem bo nie wiem
  18. powiedz temu gościowi żeby se wsadził takie porady jeśli chcesz być legalny to musisz jeszcze dołożyć samopoziomowanie reflektorów ,ale to ciężka sprawa podobno bo trzeba montować czujniki na tylnej osi . dzięki nim światła podnoszą się przy hamowaniu i opuszczają przy ruszaniu a także reagują jak samochód jest mocno obciążony .
  19. no fpytke prawie jak mój tylko bez bagażnika . nawet fele te same . powiedz mi jak się jeździ na gumie 235 ? nie nosi za bardzo? bo mam zamiar kupić na wiosne taki rozmiar .
  20. mam kumpla który dawno dawno temu jak miał golfa II i skrzypiała mu deska rozdzielcza to wpakował tam całą pianke montażową głupi to pomysł był
  21. a ja myślę że ten sprzęt wam się na nic nie przyda
  22. dzięki za odpowiedz ,po świętach wybiorę się do v -tech i zdam sprawozdanie
  23. daruj sobie ,ucz się na cudzych błędach
  24. zrób tak jak ci alvaro radzi i kup takie felgi jak alvaro :oklaski: . Kup oryginał audi bo 18 z małym paskiem gumy musi być wytrzymała .
  25. dzięki za rzeczowe odpowiedzi filtr jest czysty , dziur w dolocie nie ma , rozrząd robiło aso . na IC jutro rzucę okiem. jeszcze apropo tego położenia wałka to chyba by było coś słychać jakby źle ustawili?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.