Treść opublikowana przez rzeźnik.
-
[B6 AVF] Dziwne drżenie kierownicy przy 100 km/h
hmm więc dzisiaj doktoryzowałem się z kolegą wulkanizatorem na moich kółkach i niewiele zdziałaliśmy . Obstawiam jednak że to jedna z opon daje lekko w kość bo na prościutkiej feldze chodzi góra dół w zakresie ok 2mm ,sam już nie wiem .W sumie można powiedzieć że tylko jedna kręci się idealnie .Ta gumka która tak lata ma też sporo ciężarków , bodajże 80 gram . w poniedziałek dalsza częśc badań .Być może dystanse też są lipne ale niestety bez tego felgi nie założę . najchętniej kupiłbym ori z a4 a nie a3 . Cuber? sprzedajesz swoje ? albo może miałbyś możliwość pożyczenia kółek na dzień oddam zważone i z dobrą gorzałą
-
[B6 AWX] Drgania karoserii powyżej 130 km/h
a zła geometria zawiasu może powodować drgania kierownicy przy dużej prędkości?
-
[B6 AVF] Dziwne drżenie kierownicy przy 100 km/h
maszyna była porządna i to nie jedna , ostatnio pojechałem jeszcze do firmy harp w krk tam mają konkretny sprzęt i nic
-
[B6 AVF] Dziwne drżenie kierownicy przy 100 km/h
hmm dobrze prawisz flyer tak też zrobię bo na zimówkach było spoko a dystansów nie było
-
[B6 AVF] Dziwne drżenie kierownicy przy 100 km/h
oponki w normie ważone na wyważarce z testem drogowym
-
[B6 AVF] Dziwne drżenie kierownicy przy 100 km/h
witam mam problem jak w temacie jeśli ktoś coś może doradzić to będe wdzięczny . felgi 17 proste , nowe opony good year f1 235/45 i przy setce pojawia się problem ,mianowicie kierownica delikatnie drży ale w momencie jak minimalnie skręce nią w lewo lub prawo . Koła oczywiście wyważone ale dodać muszę że mam dystanse 20mm na każdym bo poprzedni właściciel zamontował felgi et 56 (z a3) i bez dystansa nie podejdzie . spasowanie całego zestawu koło dystans piasta też nie wykazuje żadnych luzów , no może między dystansem a piastą jakieś 0,5-1mm . co może być przyczyną ?
-
[B6 AVF] proszę o ocene wykresu
max moment mi pasuje jest fajny kopniak zaraz po 2000 obr .
-
[B6 AVF] proszę o ocene wykresu
program robił v-tech i nie wiem ile kosztował bo zrobiła to poprzednia właścicielka poprzez aso .Jak znam życie to min. 3 klocki za to dała
-
[B6 AVF] proszę o ocene wykresu
witam , gdzieś tam już ten mój wykresik był i ktoś go oglądał ale ostatnio tak się tu trochę naczytałem o padnięych sprężarkach że postanowiłem zapytać fachowców większych ode mnie czyli każdego jednego odwiedzającego ten dział :> . Generalnie auto chodzi ładnie pali średnio 8 l jak mocniej depnę to puści lekkiego kłęba . wykonawca generalnie jest z siebie dumny , twierdzi że auto mieści się we wszelkich normach i nie ma co ruszać . dzięki
-
[ALL] zatyczki do śrub - jak je zdjąć ??
dokładnie ja mam taki dżinks
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
o f*ck ale kaszana hamownia chyba nie obciąża aż tak bardzo silnika , dużo bardziej w d... dostaje przy ostrej jeździe . szybkiego powrotu do zdrowia
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
u mnie też dalej nic nie paruje w bi
-
[ALL B5] Szerokość opon do A4 Quatro 1.8 T - 180 KM
ja zapodałem 235 wczoraj, niby w dizlu ale moc podobna i jest bardzo pozytywnie , za mocne masz autko na wąskie gumki będą się gięły na zakrętch . Najlepiej weź 225
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
no kciuki trzymam :th:
-
Bunia Wąskiego ....
jakbyś chciał takie same ale 18 cali to mogę zapytać jednego znajomka co mi takie oferował niedawno . ja zostaje przy 17
-
dylemat tradycyjny czyli które fele (dwa wzory)
no mi raczej za wielką wodą niewiele rzeczy imponuje
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
ja tam uważam że lepiej żyć krótko a dobrze w wolnym tłumaczeniu lepiej częściej turbo robić a autko niech dobrze śmiga . ale co tam cuber taki przebieg to i tak duuuużo turbo wytrzymało . zakładaj grzebnij i zapier.... do następnego razu .
-
Bunia Wąskiego ....
śliczny ale co ty niby chcesz w środku zmieniać? przecież jest super :th: no chyba że chcesz się ze mną zamienić na jasną skórkę . jaki rozmiar gum masz na aucie?
-
dylemat tradycyjny czyli które fele (dwa wzory)
cóż za zgodność panuje w tym temacie
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
no nie ale jakbyś powiedział kiedy tam będziesz a ja będe miał chwilę to potrzymał bym cię za ręke w tych ciężkich momentach nie wiem tylko czy w oświęcimiu w piątek nie wyląduje kólka montować .
-
[B6 AVF] Turbo padło, nowe z srodkiem ARL + wykres
to może cuber jakiś spocik pod v tech ?
-
[B6 AVF] Korozja
waldi ja mam podobny problem , zauważyłem przy ostatnim myciu auta że w miejscach uderzenia kamyczkiem w drzwi pojawiły się bąble o średnicy 3-4 mm jest ich razem ze 6 na drzwiach przednich i tylnich , nie powiem wkur.... się . samochód jest krajowy z historii serwisowej niebity , serwisowany był w autospecialu aż do ostatniego razu , jak kupiłem to zrobiłem serwis we własnym zakresie . Nie byłem z tym jeszcze w aso , znajomy lakiernik powiedział że to się zdarza w audi , także bezwypadkowych . niezła kupa francuza miałem wcześniej i nie wiedział co to rdza
-
czym sie "kleji" 2 czesciowe felgi?
pewny byłem że takie fele się skręca
-
Zmiana tłumika w Audi A4 B7 2.0TDI na dwa tłumiki od S4
hmm może lekko nie w temacie ale właściwie po co do np. 1.9 tdi Q dawali dwa końcowe tłumiki?
-
dylemat tradycyjny czyli które fele (dwa wzory)
no już dobrze dobrze zostają stare :th: