Treść opublikowana przez rzeźnik.
-
[B6 AVF] Wlano PB do diesla - co dalej ?
panowie wczoraj moja druga połówka zalała benzyny za 50 zeta do avf na rezerwie , silnik zgasł po 3 km , zcholowałem samochód do warsztatu przeczyściliśmy wszystko zalałem ropą i chodzi ładnie tylko pytanie co dalej może się stać , kroi mi się wyjazd do włoch w lutym i boje się że to gdzieś stranie . czy jest jakaś możliwość zbadania pompy ? , wtrysków ?
-
[ALL B7] stalowki , alusy 16" 3.0TDI
aha czyli aso zorientowane i pomocne
-
[ALL B7] stalowki , alusy 16" 3.0TDI
a może iść do aso i zapytać ?
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
hmm ludzie szukają tego , grzebią po allegro, kompletują ,składają, płacą cieszą się że lampa w środku jest czarna , a ja? ...... ja sie dowiedziałem że mam bixy pół roku po kupnie auta ale też sie cieszyłem wtedy
-
[ALL B6] Świeci się kontrolka od samopoziomowania xenonów
masz to co u mnie było , przy wymianie głupiej postojówki mechanik włączył światła po odłączeniu lamp i lampy zostały w pozycji na dół . trzeba było auto podłaczyć pod kompa
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
super tylko wolałbym jednak ten rant wypolerowany , gratki
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
nooo fajna i doinwestowana
-
[ALL B6] Brak wyłącznika poduszki pasażera??
ten sam problem mam ,audi życzy sobie dopłaty za takie coś , niezły obciach .
-
[VW Passat TDI 05] Moj nowy ''Pasek''.
nie głupio bo takie clio paska 2.0 tdi też powinno brać
-
[B5 AFN] Kierownica drży podczas szybkiej jazdy
temat rzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeka opony , felgi ,przeguby ,półosie ,wał w quattro
-
[B6 AVF] trzęsie silnikiem przy wyłączaniu
generalnie doszliśmy do wniosku że komputer nie wysyła sygnału do przepustnicy i że sterowanie tym ustrojstwem mogli odłączyć w v techu przy wirusowaniu
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
to jak rozważania na temat wyższości świąt bożego narodzenia nad wielkanocą mam jasną skórę na fotelach s-line jakoś mi się bardzo nie nagrzewa i nie lepi , a zapach jak się wsiada do auta jest nie do pobicia ale jak ktoś chce to zamienie za speeda
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
no fakt żeby tak fele zjechać to trzeba mieć talent , domowym sposobem to tego nie zrobisz
-
[B6 AVF] moje a4
no akurat sprawa ma się tu trochę inaczej ale nie o tym topik
-
[B6 AVF] moje a4
chcesz to ci dam namiary teraz ma nowe A8
-
[B6 AVF] moje a4
iiii tam mnie nie rażą felgi 17 oczywiście ale takie chciałem
-
[B6 AVF] moje a4
raczej nie fabryka parę niuansów jest ale dobrze ukrytych oddała kobieta do salonu i jej zrobili ,ciekawy jestem ile kosztowała .może ktoś wie gdzie bełt. oddaje auta do takiej roboty? wiem :gwizdanie: ale dla dobra ASO nie powiem publicznie, jak coś przyjedz na spota to CI powiem to na priva daj :rolleyes:nie wypaplam , być może robiła to w auto specialu bo tam też serwisowała ,strasznie jestem ciekaw jaka była ori tapicerka [br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 02:39 _________________________________________________kilka drobnych modów , felgi na których kiedyś jeździł kolega malik , kupione jednak już od kogo innego , atrapa S4 , i progi S4 , zdjęcia w pierwszym poście uprzedzając prośby zawiasu niższego nie będzie , już mam dwie osłony silnika w strzępach
-
[B6 AVF] trzęsie silnikiem przy wyłączaniu
odgrzebuje temat , przepustnica nie działała , wymieniłem na nową dalej nie działa , vag nic nie widzi co dalej?
-
[B6 AVF] bixenon po wym żar. postojowej opadł na dół
problem rozwiązany przez vag dzięki
-
[B6 AVF] bixenon po wym żar. postojowej opadł na dół
panowie pomóżcie bo nie da rady w nocy jeździć , problem jak w temacie ,opadły na dół i nie drgną . Po zapaleniu nie przeprowadzają też autotestu góra / dół .
-
[B6 AWX] Problem z uruchomieniem silnika
ja mam podobny problem co kolega tylko w avf , mi ciężko pali tylko na zimnym
-
[B6 AVF] Dziwne drżenie kierownicy przy 100 km/h
no dzięki wielkie cuber ale chyba nie dam rady wpaść w niedziele na spota może w tygodniu jakbyś był tak miły i chciał dobry prezent w płynie ,byłbym b. wdzięczny . mam rozumieć że te dystanse masz u siebie w samochodzie ? a nad sprzedażą się zastanów :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2008, 20:06 _________________________________________________no na razie w lekko martwym punkcie jestem :gwizdanie: czekam na idealnie dopasowane dystanse i się okaże . mam nadzieję że to wystarczy .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.allegro.pl/item336545885_najladniejsze_audi_a4_cabrio_w_polsce_2_5_v6_tdi.html
-
[B6 AVF] Dziwne drżenie kierownicy przy 100 km/h
nie mogłem zabić dystansem opon bo latała już na maszynie przed założeniem na auto ale myślalem że nie będzie to miało wpływu . w poniedziałek dalsza część badań
-
[B6 AVF] Dziwne drżenie kierownicy przy 100 km/h
założyłem zimówki na dystansie i napieprzało , może ciut mniej ale jednak , a opona chodzi góra dół i jest to dokładnie widoczne , z chęcią bym pożyczył pewnych dystansów