Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rzeźnik.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rzeźnik.

  1. panowie wczoraj moja druga połówka zalała benzyny za 50 zeta do avf na rezerwie , silnik zgasł po 3 km , zcholowałem samochód do warsztatu przeczyściliśmy wszystko zalałem ropą i chodzi ładnie tylko pytanie co dalej może się stać , kroi mi się wyjazd do włoch w lutym i boje się że to gdzieś stranie . czy jest jakaś możliwość zbadania pompy ? , wtrysków ?
  2. aha czyli aso zorientowane i pomocne
  3. a może iść do aso i zapytać ?
  4. hmm ludzie szukają tego , grzebią po allegro, kompletują ,składają, płacą cieszą się że lampa w środku jest czarna , a ja? ...... ja sie dowiedziałem że mam bixy pół roku po kupnie auta ale też sie cieszyłem wtedy
  5. masz to co u mnie było , przy wymianie głupiej postojówki mechanik włączył światła po odłączeniu lamp i lampy zostały w pozycji na dół . trzeba było auto podłaczyć pod kompa
  6. super tylko wolałbym jednak ten rant wypolerowany , gratki
  7. nooo fajna i doinwestowana
  8. ten sam problem mam ,audi życzy sobie dopłaty za takie coś , niezły obciach .
  9. nie głupio bo takie clio paska 2.0 tdi też powinno brać
  10. temat rzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeka opony , felgi ,przeguby ,półosie ,wał w quattro
  11. generalnie doszliśmy do wniosku że komputer nie wysyła sygnału do przepustnicy i że sterowanie tym ustrojstwem mogli odłączyć w v techu przy wirusowaniu
  12. to jak rozważania na temat wyższości świąt bożego narodzenia nad wielkanocą mam jasną skórę na fotelach s-line jakoś mi się bardzo nie nagrzewa i nie lepi , a zapach jak się wsiada do auta jest nie do pobicia ale jak ktoś chce to zamienie za speeda
  13. no fakt żeby tak fele zjechać to trzeba mieć talent , domowym sposobem to tego nie zrobisz
  14. no akurat sprawa ma się tu trochę inaczej ale nie o tym topik
  15. chcesz to ci dam namiary teraz ma nowe A8
  16. iiii tam mnie nie rażą felgi 17 oczywiście ale takie chciałem
  17. raczej nie fabryka parę niuansów jest ale dobrze ukrytych oddała kobieta do salonu i jej zrobili ,ciekawy jestem ile kosztowała .może ktoś wie gdzie bełt. oddaje auta do takiej roboty? wiem :gwizdanie: ale dla dobra ASO nie powiem publicznie, jak coś przyjedz na spota to CI powiem to na priva daj :rolleyes:nie wypaplam , być może robiła to w auto specialu bo tam też serwisowała ,strasznie jestem ciekaw jaka była ori tapicerka [br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 02:39 _________________________________________________kilka drobnych modów , felgi na których kiedyś jeździł kolega malik , kupione jednak już od kogo innego , atrapa S4 , i progi S4 , zdjęcia w pierwszym poście uprzedzając prośby zawiasu niższego nie będzie , już mam dwie osłony silnika w strzępach
  18. odgrzebuje temat , przepustnica nie działała , wymieniłem na nową dalej nie działa , vag nic nie widzi co dalej?
  19. problem rozwiązany przez vag dzięki
  20. panowie pomóżcie bo nie da rady w nocy jeździć , problem jak w temacie ,opadły na dół i nie drgną . Po zapaleniu nie przeprowadzają też autotestu góra / dół .
  21. ja mam podobny problem co kolega tylko w avf , mi ciężko pali tylko na zimnym
  22. no dzięki wielkie cuber ale chyba nie dam rady wpaść w niedziele na spota może w tygodniu jakbyś był tak miły i chciał dobry prezent w płynie ,byłbym b. wdzięczny . mam rozumieć że te dystanse masz u siebie w samochodzie ? a nad sprzedażą się zastanów :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2008, 20:06 _________________________________________________no na razie w lekko martwym punkcie jestem :gwizdanie: czekam na idealnie dopasowane dystanse i się okaże . mam nadzieję że to wystarczy .
  23. http://www.allegro.pl/item336545885_najladniejsze_audi_a4_cabrio_w_polsce_2_5_v6_tdi.html
  24. nie mogłem zabić dystansem opon bo latała już na maszynie przed założeniem na auto ale myślalem że nie będzie to miało wpływu . w poniedziałek dalsza część badań
  25. założyłem zimówki na dystansie i napieprzało , może ciut mniej ale jednak , a opona chodzi góra dół i jest to dokładnie widoczne , z chęcią bym pożyczył pewnych dystansów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.