Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Audi A4 Avant 2.5TDI 180KM TIPTRONIK Individual GmbH aktualizacja zdjęć


arki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Autkiem jeżdżę już prawie 2 lata, więc myślę, że warto się z Wami podzielić informacjami na jego temat. Po ponad pięcio-miesięcznych poszukiwaniach mobile.de, skaut'y itd. znalazłem Adusię w wersji, która by mi odpowiadała, a że trafiła się Individual GmbH (taki wpis widnieje w numerze VIN) to byłem i jestem w pełni szczęścia :wink4:. Po wpisaniu nr w Polskim ASO pojawia się napis wersja indywidualizowana na indywidualne zamówienie....

Oto wyposażenie:

• silnik 2.5TDI 180KM TIPTRONIK + opcja sport,

• napęd QUATTRO,

• przepiękna w super stanie beżowa skóra oraz tapicerka,

• oryginalne ogrzewanie postojowe Audi WEBASTO sterowane z pilota lub programowane w komputerze z ustawieniami daty i czasu włączenia i wyłączenia, rodzaju nawiewu itd.,

• oryginalny zestaw głośno mówiący + oryginalny telefon NOKIA AUDI,

• nawigacja AUDI NAVIGATION PLUS,

• kolorowy FIS sterowany joystickiem – wyświetla ustawienia webasto, nr telefonu, czas rozmowy, stacje radiowe, nawigację itd.,

• multimedialna skórzana kierownica – regulacja głośności, odbieranie telefonu, zawieszanie rozmowy, przeszukiwanie kontaktów itd.

• elektrycznie regulowane fotele,

• przedłużenie długości fotela (dla wysokich osób lub na dalsze podróże) dla kierowcy i pasażera,

• podgrzewane fotele przód i tył!!!,

• 8 poduszek powietrznych,

• klimatronik dwustrefowy,

• lampy ksenonowe + spryski,

• tempomat,

• pełny pakiet oświetlenia - lampki w drzwiach, diody nad konsolą, podświetlane klamki x4 wewnątrz, podświetlanie na nogi 4x, funkcja odprowadzania,

• lusterko fotochrom z możliwością wyłączenia tej funkcji,

• pełna elektryka szyb,

• podgrzewane i sterowane elektrycznie lusterka,

• system nagłośnieniowy z głośnikami aktywnymi i subwooferem AUDI BOSE + zmieniarka na 6 płyt w schowku,

• skórzany podłokietnik przód i tył,

• chromowane relingi,

• chromowane listwy okien,

• felgi oryginalne aluminiowe 16'' (kompromis na nasze polskie drogi),

• worek na narty - schowek,

• welurowe dywaniki na lato oraz gumowe na zimę – wszystkie w kolorze beżowym,

• lakier perła metalik,

Modów nie przewidywałem i nie przewiduje ze względu na wersję samochodu....

Oto kilka fotek :)

audi28.jpgaudi25.jpg

audi21.jpgaudi20.jpg

audi16.jpgaudi18.jpg

audi19.jpgaudi14.jpg

audi11.jpgaudi10.jpg

audi9.jpgaudi7.jpg

audi6.jpgaudi3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka (widziałem na żywo :naughty:). Tak wyposażonej wersji jeszcze nie spotkałem :good: - jak dla mnie brakuje tylko większych felg ale... przynajmniej wiadomo że zawiecha jest w świetnym stanie :) Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko mega pozytywnie się prezentuje .... wyposażenie total wypas :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym slowem super furka :good:

juz nie moge sie doczekac jak zobacze na zywo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurva mać!!! Zaczynam powoli żałować, że jednak nie wziąłem 2,5 Q po które jechałem, tylko bidulę kulawą AVF :polew: Mądry człowiek po szkodzie - za dużo straszyliście gady jedne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furacz kozacki - wypas naprawdę konkret - choć kolor wnętrza osobiście mi nie podchodzi a nawet powiedziałbym razi moje oko ( tylko moje zdanie ) pozatym szacun za znalezienie takiego wypasa - najbardziej zazdroszczę tylnych stołków grzanych :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furacz kozacki - wypas naprawdę konkret - choć kolor wnętrza osobiście mi nie podchodzi a nawet powiedziałbym razi moje oko ( tylko moje zdanie ) pozatym szacun za znalezienie takiego wypasa - najbardziej zazdroszczę tylnych stołków grzanych :notworthy:

a mi kolorek środeczka bardzo się podoba :wink4:,

może to przez te promienie słoneczne w środku :decayed:,

jakoś tak wesoło i przyjemnie wydaje się być w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ładne! Jasna skóra robi swoje... Ale co w nim jest indywidualnego?? Od mojej ma więcej o skórę, podgrzewane siedzenia z tyłu i webasto? a to wszystko było w opcji dodatkowej:P Ale i tak gratuluje sam bym też taką kupił jak by taka była:P ale ja szukałem 2 tygodnie. A masz może podwójne szyby dźwiękoszczelne? Widziałem takie w a4... Szkoda, że mimo takiego wyposażenia też nie masz tunera tv bo czasem w korku bym włączył tv;p a dokładać nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne auto , oglądałem ostatnio na spocie , 1 minus dla mnie to automat :gwizdanie: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waży w jakim sensie :tongue4:

no ile waży tak dopasiony egzemplarz z silnikem 2,5 bo skoro mój 1,9 waży 1650 kg toto musi być sporo cięższe :) takie mnie jakieś pytanie naszło

Moja ma w dowodzie rejestracyjnym wpisane 1725 kg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano zerkam na dowód i widzę 1755 :wink4:

Jako ciekawostkę S czwórka pomimo motoru 4.2 waży 1735 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super stan i wyposażenie (z listy opcji chyba nic nie zostało :cool1:), takiego egzemplarza ze świecą szukać na Allegro, dziwie sie że jeszcze się nie znalazł kupiec, a może ty nie chcesz jej sprzedać........... :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...