Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AKE] Audi A4 Avant 2.5TDI 180KM TIPTRONIK Individual GmbH aktualizacja zdjęć


arki

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co sam jestem w szoku, ze są problemy z jej sprzedażą. Jak czytam co ludzie chcą kupić od krętaczy handlarzy itd.w dziale "zakup kontrolowany" to krew mnie zalewa. Tutaj auto bezwypadkowe, pełen serwis w Niemczech i w Polsce w ASO (książka, baza danych, faktury VAT) auto nie wymaga wkładu finansowego etc......a tu masz, nikt nie chce kupić....tym bardziej, że autko to pewniak i super stan co potwierdzili koledzy z WLKP....w niedzielę jadę na giełdę, zobaczymy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna jest.. No ale jednak 2.5 l.. Zalezy kto co lubi.. I wolalbym jednak manualna.. Sadze ze to wszystko spowodowane tym iz duzo jest zmianek o tym iz motor 2.5 nie byl za specjalny.. Ja sie nie wypowiadam bo jestem zielony :P No ale 180 KM to juz powciskac moze i q :))[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:31_________________________________________________No ale opcja jest konkretna.. Jest nawet co czytac hehe.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe pewnie tak kryzys robi swoje... :kwasny: BTW już jednemu klientowi powiedziałem, że chcę moją niunię sprzedać, a nie się pozbyć....niestety nie zrozumiał tego :polew:

Apropos manuala mam teraz w esce no i jakoś trudno mi się przyzwyczaić....TIP to TIP i basta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos manuala mam teraz w esce no i jakoś trudno mi się przyzwyczaić....TIP to TIP i basta :wink4

Ja jednak przy tak sportowej furce jak masz Ty wolal bym manual.. :decayed:

To juz musi wciagac.. Kto By Mnie z tego fotela wyciagal :shocked:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 15:32_________________________________________________Na pewno masz silna Kobiete :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne autko :good: :good: :naughty: . Ktory to rok bo chyba mi umknelo ?? 2002-2003 ??.

Super wyposazenie.

p.s. Zastanawia mnie tylko ...gdzie ta indiwidualnosc tego samochodu ... -kolor skory ? Brak parktronica , brak bixenow. :mysli: :mysli: - nie wiem moze sie czepiam . automat tez mi nie podchodzi ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory to rok bo chyba mi umknelo ?? 2002-2003 ??.

Rocznik 2003 :)

p.s. Zastanawia mnie tylko ...gdzie ta indiwidualnosc tego samochodu ... -kolor skory ? Brak parktronica , brak bixenow. :mysli: :mysli: - nie wiem moze sie czepiam . automat tez mi nie podchodzi ale co kto lubi.

Prawdopodobnie osoba, która ją zamawiała nie potrzebowała parktonika, a bix to drobnostka :wink4:

Wg. ASO autko w momencie zakupu kosztowało w okolicach 200tyś zł :) więc z listy wyposażenia wzięto wszystko co można byłooprócz w/w :wink4: :wink4:

BTW Na giełdzie zainteresowanie ogromne tylko szkoda, że oglądać przyjadą m.in. handlarze.... ;( jak to mówią pieniądz nie śmierdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna jest.. No ale jednak 2.5 l.. Zalezy kto co lubi.. I wolalbym jednak manualna.. Sadze ze to wszystko spowodowane tym iz duzo jest zmianek o tym iz motor 2.5 nie byl za specjalny.. Ja sie nie wypowiadam bo jestem zielony :P No ale 180 KM to juz powciskac moze i q :))[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:31_________________________________________________No ale opcja jest konkretna.. Jest nawet co czytac hehe.. :naughty:

i chyba w tym "pies pogrzebany" - ludzie boją się 2,5 i TIPa... no i o dziwo wypas też jest taki że częściowo pewnie odstrasza...

Padło tu dobre pytanie o wagę... 1755(?) to już bardzo dużo... nawet nie wiedziałem że A4'ki mogą tyle ważyć... zastanawiające to z uwagi na łatwy tuning lżejszych o 300kg silników 1.9... więc może jednak nie ciśnie tak jak to się może wydawać...

no ale quattro... :kox: choć nie każdy woli więcej lać i mieć dodatkowe części do serwisowania...

ludzie są jacy są - autko jednak kozackie na maksa... gdybym szukał to już byś sprzedał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna jest.. No ale jednak 2.5 l.. Zalezy kto co lubi.. I wolalbym jednak manualna.. Sadze ze to wszystko spowodowane tym iz duzo jest zmianek o tym iz motor 2.5 nie byl za specjalny.. Ja sie nie wypowiadam bo jestem zielony :P No ale 180 KM to juz powciskac moze i q :))[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:31_________________________________________________No ale opcja jest konkretna.. Jest nawet co czytac hehe.. :naughty:

i chyba w tym "pies pogrzebany" - ludzie boją się 2,5 i TIPa... no i o dziwo wypas też jest taki że częściowo pewnie odstrasza...

Padło tu dobre pytanie o wagę... 1755(?) to już bardzo dużo... nawet nie wiedziałem że A4'ki mogą tyle ważyć... zastanawiające to z uwagi na łatwy tuning lżejszych o 300kg silników 1.9... więc może jednak nie ciśnie tak jak to się może wydawać...

no ale quattro... :kox: choć nie każdy woli więcej lać i mieć dodatkowe części do serwisowania...

ludzie są jacy są - autko jednak kozackie na maksa... gdybym szukał to już byś sprzedał :good:

Wiesz duzo zlego poszlo na silniki 2.5 TDI jaka w tym prawda na pewno wiedza ich posiadacze.. Poza tym dzis chyba glownie biega o ekonomie.. Nie ukrywajmy oplaty sa wyzsze.. Spalanie wyzsze.. A co do mocy to wirusek i masz prawie ta sama moc w 1.9 TDi i silnik jest niezawodny :gwizdanie:

Zobacz sama ile jest ogloszen z 2.5 litrowka jakie sa ceny jak wyposazone autka i stoja.. Ja gdy szukalem to moglem miec duzo lepsza opcje wlasnie 2.5 TDI no ale rozsadek mna pokierowal i zdecydowalem sie na wieksza ekonomie..

1.9 TDI z q to jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 ogolnie sa lepiej dokokszone ... 1.9 kupic z takim wypasem jak maja 2.5 jest naprawde ciezko .

Co do ekonomi to fakt , co do osiagow 1.9 po wirusie moze startowac z 2.5 smialo i pewnie go przegoni . Ale kto jezdzil v6 ten raczej do 4 nie wroci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez OT prosze, poza tym auto jest wystawione na sprzedaz, wiec zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...