Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stefantelefan

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stefantelefan

  1. Ktoś miał chyba na myśli, ze radio można włączyć bez przekręconego kluczyka, a nie że jest włączone cały czas (włączaniem i wyłączaniem sterujemy odpowiednim przyciskiem w radiu)... Każde radio ma taką opcję, nazywa się to bodajże inteligencja zapłonu i działa to w zależności od tego jak podłączymy żółty i czerwony kabel zasilania pod radio. Można sobie ustawić jak kto woli i na pewno nie rozładuje to akumulatora, pod warunkiem że radio nie będzie włączone cały czas, ale to już chyba oczywiste...
  2. W kostce ISO którą podłączasz pod radio masz plus stały i ten po stacyjce, jeden powinien być czerwony a drugi żółty, najlepiej sprawdzić to miernikiem.
  3. Kenwoody graja całkiem przyzwoicie, jvc odradzam, a z tych odtwarzaczy co pokazałeś najładniej wygląda pioneer... Ja bym wybrał coś z kenwooda...
  4. W puszce bezpieczników ze 2 przewody powinny być, następnie od przełącznika świateł jeden, kostka ISO do radia tez ma przewód plusowy, a co konkretnie chcesz podłączyć?
  5. Jest wiele wyspecjalizowanych firm które zajmują się produkcją głośników, odtwarzaczy, wzmacniaczy przeznaczonych do montażu w samochodzie. Jest tego tyle, ze wszystko zalezy od posiadanych funduszy i preferencji odnośnie muzyki.
  6. Jeśli głośniki na przód to tylko 165mm i najlepiej odseparowane. Jeżeli głośniki maja grac pod samym radiem to najlepiej szukać te z mniejszym parametrem mocy RMS gdyż wzmacniacz radia nie da więcej jak 15W RMS na kanał. Najlepszym rozwiązaniem jest radio z wewnętrzna zwrotnica i podłączenie oddzielnie tweetery i oddzielnie woofery, będzie to lepsze rozwiązanie niż montaż dodatkowych głośników z tylu. Co do montażu głośników 165mm to są do kupienia specjalne dystanse które umożliwia zamontowanie w otwory 135mm. Co do wyboru, zamiast hertz wziąłbym helixy. Co do radia alpine x300 odradzam, działa tylko na usb, nie wsadzisz tam płyty cd, może warto by było rozejrzeć się za jakąś sprawdzoną używką jak np. Alpine 9847R, jakość dzwieku o niebo lepsza niż x300.
  7. Chciałbym wszystkich przywitać, nosze się z zamiarem zmiany mojego wysłużonego golfa 4 (rakieta 1,4...) na coś nowszego, tak właśnie trafiłem na to forum. Audi a4 to zawsze było moje wymarzone autko i mam nadzieje, ze z waszą pomocą wybiorę idealny egzemplarz, a w późniejszym okresie będę leczył go ze wszelkich bolączek... Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.