Treść opublikowana przez siucek
-
[B6 AWX] Work in progress...
Artur powiem Ci że jesteś Kozak i zazdroszczę Ci jak sku.....n!!! Dawno nie widziałem Twojego autka ale z tego co widzę na fotkach to wielkie Może kiedyś też będę miał to szczęście i zaczne robić modyfikacje a nie naprawy. Tak jak pisałeś wcześniej w autku można się wręcz zakochać ale Ja powiem szczerze że nie trafiłem na najlepszy egzemplarz, ciągle coś w nim trzeba zrobić. Czasami myślę już o najgorszym ale nie składam broni, trzeba walczyć :> :> :> :> Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych owocnych modyfikacji !!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, może ktoś będzie zainteresowany znajomy sprzedaje: http://otomoto.pl/inny-rs-225-40-18-kola-felgi-opony-P230930.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dokładnie TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W Bydgoszczy tylko WKS :kox: :kox:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Oczywiście to byłem Ja Właśnie coś mi nie pasowało że tak wolno jedziesz, pomyślałem sobie... Co za ekonomia!!! :polew: Ale miło było minąć kolegę z Klubu :)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pomożecie???? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206801.0
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki Reniu, jesteś gość :good:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich :hi:, ma może ktoś instrukcję jak skasować powiadomienie o serwisie??? Nie mogę usunąć bo zapomniałem tej kombinacji :wink4: Będę wdzięczny za pomoc :notworthy: Pozdrawiam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sto Lat Rafi !!!!!!! :drunk: :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kiero dzięki za cynkę, będę dzwonił do Aso :naughty: zobaczymy czy się załapię
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mam nadzieje że będzie smakować :> :> Ja tylko chciałem wpaść na 2-3 godzinki na ten zlocik ale pogoda jaka jest widać, wieje tak że aż włosy wyrywa :polew: Zaraz jadę na mecz!!! Tylko zwycięstwo!!!!!!! my z Krzysiem i byc może Majkelem lecimy jak będzie w miare pogoda do Sopotu na rybkę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ponawiam pytanie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam , jedzie ktoś jutro na ten zlocik do Torunia?? Jeśli tak to o której i skąd wyjazd z Bydgoszczy :)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z rana
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystkiego najlepszego dla naszych klubowiczek !!!! Dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy :kwiatek:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Również dzięki za spota :notworthy: mimo niesprzyjających warunków pogodowych ekipa dopisała naliczyłem chyba 14-16 autek :good: Oby tak dalej :> :>
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ty to się chopoku bawisz :> :> :> ciągle coś modzisz :> PS. obudowy lusterek już mam zamontowane i powiem Ci że nawet nie źle to wygląda :decayed: musisz sam zobaczyć, może malowanie nie będzie konieczne :naughty: ten mod to z koniecznosci bo wycieraczki ktore mam w tej chwiuli sie skonczyly i tak musialbym zmienic a przez nie typowe mocowanie zwyklaki chodza w cenie aero podjedziesz teraz w niedziele na spota to sie obluka lustereczka postaram się ale nie wiem czy zdążę bo o 14 gram meczyk we Włocławku i nie wiem ile mi zejdzie powrót do Bydzi :wallbash:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ty to się chopoku bawisz :> :> :> ciągle coś modzisz :> PS. obudowy lusterek już mam zamontowane i powiem Ci że nawet nie źle to wygląda :decayed: musisz sam zobaczyć, może malowanie nie będzie konieczne :naughty:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu, wszystkiego najlepszego !!!!! :drunk: :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja nie mam wolnego od początku roku :wallbash:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Też mi się tak wydaje bo na zdjęciach wyglądaną praktycznie identycznie. Próbuję się dodzwonić do klienta który chce je sprzedać może poda mi nr. części wtedy będę pewny na 100% [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 12:47_________________________________________________Jednak są inne :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 12:54_________________________________________________W aso obudowa 275 pln do malowania :wallbash: :wallbash: Chyba ich poj...ło!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam, macie może pojęcie czy obudowa lusterka z B6 różni się od Obudowy do B7 ?? Mam na Allegro oryginały di kupienia i nie wiem czy warto??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
100 Lat Nowek !!!!!! :drunk: :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Znalazłem takie obudowy: http://moto.allegro.pl/lusterko-obudowa-lusterka-audi-a4-a-4-01-04-i1463206259.html Zna ktoś może kogoś kto ładnie by je pomalował pod mój kolor?? Czy to raczej jest zły pomysł i lepiej w ASO kupić, szczerze mówiąc jestem przekonany że będą mieli taką część. Pytanie tylko za ile [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:00_________________________________________________Dzięki Artur, na pewno tak jutro zrobię. A myślisz że w ASO będą mieli obudowę pod kolor ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemano ludziska, miał ktoś może do czynienia z pękniętym lusterkiem w B6. Mam pękniętą górną obudowę. Pytanie czy można taką część kupić w ASO może ktoś już wymieniał Pamiętam że Artur, Ty wymieniałeś chyba wkładki. Trudno było?? Dajcie znać jak coś będziecie wiedzieli. Lusterko jest też lekko pęknięte ale wszystko działa, zamyka się i można dowolnie ustawić.