Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siucek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siucek

  1. Artur powiem Ci że jesteś Kozak i zazdroszczę Ci jak sku.....n!!! Dawno nie widziałem Twojego autka ale z tego co widzę na fotkach to wielkie Może kiedyś też będę miał to szczęście i zaczne robić modyfikacje a nie naprawy. Tak jak pisałeś wcześniej w autku można się wręcz zakochać ale Ja powiem szczerze że nie trafiłem na najlepszy egzemplarz, ciągle coś w nim trzeba zrobić. Czasami myślę już o najgorszym ale nie składam broni, trzeba walczyć :> :> :> :> Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych owocnych modyfikacji !!!!!!
  2. Witam wszystkich
  3. Witam, może ktoś będzie zainteresowany znajomy sprzedaje: http://otomoto.pl/inny-rs-225-40-18-kola-felgi-opony-P230930.html
  4. Dokładnie TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W Bydgoszczy tylko WKS :kox: :kox:
  5. Oczywiście to byłem Ja Właśnie coś mi nie pasowało że tak wolno jedziesz, pomyślałem sobie... Co za ekonomia!!! :polew: Ale miło było minąć kolegę z Klubu :)
  6. Pomożecie???? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206801.0
  7. Dzięki Reniu, jesteś gość :good:
  8. Witam wszystkich :hi:, ma może ktoś instrukcję jak skasować powiadomienie o serwisie??? Nie mogę usunąć bo zapomniałem tej kombinacji :wink4: Będę wdzięczny za pomoc :notworthy: Pozdrawiam
  9. Sto Lat Rafi !!!!!!! :drunk: :drunk:
  10. Kiero dzięki za cynkę, będę dzwonił do Aso :naughty: zobaczymy czy się załapię
  11. Mam nadzieje że będzie smakować :> :> Ja tylko chciałem wpaść na 2-3 godzinki na ten zlocik ale pogoda jaka jest widać, wieje tak że aż włosy wyrywa :polew: Zaraz jadę na mecz!!! Tylko zwycięstwo!!!!!!! my z Krzysiem i byc może Majkelem lecimy jak będzie w miare pogoda do Sopotu na rybkę
  12. ponawiam pytanie :gwizdanie: :gwizdanie:
  13. Witam , jedzie ktoś jutro na ten zlocik do Torunia?? Jeśli tak to o której i skąd wyjazd z Bydgoszczy :)
  14. Z rana
  15. Wszystkiego najlepszego dla naszych klubowiczek !!!! Dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy :kwiatek:
  16. Również dzięki za spota :notworthy: mimo niesprzyjających warunków pogodowych ekipa dopisała naliczyłem chyba 14-16 autek :good: Oby tak dalej :> :>
  17. Ty to się chopoku bawisz :> :> :> ciągle coś modzisz :> PS. obudowy lusterek już mam zamontowane i powiem Ci że nawet nie źle to wygląda :decayed: musisz sam zobaczyć, może malowanie nie będzie konieczne :naughty: ten mod to z koniecznosci bo wycieraczki ktore mam w tej chwiuli sie skonczyly i tak musialbym zmienic a przez nie typowe mocowanie zwyklaki chodza w cenie aero podjedziesz teraz w niedziele na spota to sie obluka lustereczka postaram się ale nie wiem czy zdążę bo o 14 gram meczyk we Włocławku i nie wiem ile mi zejdzie powrót do Bydzi :wallbash:
  18. Ty to się chopoku bawisz :> :> :> ciągle coś modzisz :> PS. obudowy lusterek już mam zamontowane i powiem Ci że nawet nie źle to wygląda :decayed: musisz sam zobaczyć, może malowanie nie będzie konieczne :naughty:
  19. Reniu, wszystkiego najlepszego !!!!! :drunk: :drunk:
  20. Ja nie mam wolnego od początku roku :wallbash:
  21. Też mi się tak wydaje bo na zdjęciach wyglądaną praktycznie identycznie. Próbuję się dodzwonić do klienta który chce je sprzedać może poda mi nr. części wtedy będę pewny na 100% [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 12:47_________________________________________________Jednak są inne :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 12:54_________________________________________________W aso obudowa 275 pln do malowania :wallbash: :wallbash: Chyba ich poj...ło!!!!!
  22. Witam, macie może pojęcie czy obudowa lusterka z B6 różni się od Obudowy do B7 ?? Mam na Allegro oryginały di kupienia i nie wiem czy warto??
  23. 100 Lat Nowek !!!!!! :drunk: :drunk:
  24. Znalazłem takie obudowy: http://moto.allegro.pl/lusterko-obudowa-lusterka-audi-a4-a-4-01-04-i1463206259.html Zna ktoś może kogoś kto ładnie by je pomalował pod mój kolor?? Czy to raczej jest zły pomysł i lepiej w ASO kupić, szczerze mówiąc jestem przekonany że będą mieli taką część. Pytanie tylko za ile [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:00_________________________________________________Dzięki Artur, na pewno tak jutro zrobię. A myślisz że w ASO będą mieli obudowę pod kolor ??
  25. Siemano ludziska, miał ktoś może do czynienia z pękniętym lusterkiem w B6. Mam pękniętą górną obudowę. Pytanie czy można taką część kupić w ASO może ktoś już wymieniał Pamiętam że Artur, Ty wymieniałeś chyba wkładki. Trudno było?? Dajcie znać jak coś będziecie wiedzieli. Lusterko jest też lekko pęknięte ale wszystko działa, zamyka się i można dowolnie ustawić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.