Treść opublikowana przez CelniK007
-
Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
poziom płynu max jakiś czas temu na kompie wyskoczył błąd actuating motor for temperature flap left (v158)
-
Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
Filtr pyłkowy był wymieniony pół roku temu
-
Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
Tak ale jakby silniczek któryś był zepsuty to raczej nie było by ogrzewania dopóki silnik nie osiągnie 90 stopni, ja mam ogrzewanie fajne jak silnik ma z 70 80 stopni
-
Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
no faktycznie słabe foto, na tym górnym wężu jest taki mały otwór zaznaczony białym krzyżykiem ja go mam nie zaślepiony. Wyciągnąłem schowek i każdy silniczek po kolei sprawdzałem czy się nie przycina i działa wszystko jak powinno nic się nie blokuje klapy się otwierają bez problemu . sprawdziłem także bardzo trudno dostępny silniczek nad pedałami który steruje klapa zimno/ciepło, wszystko działa jak powinno brakuje tylko ciepłego powietrza które leci do momentu gdy silnik nie osiągnie 90 stopni
-
Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
Tak sie zastanawiam czy w tej fabrycznej dziurce w tym wężu nie powinna być jakaś zatyczka która mogła wypaść ?
-
Problemy z ogrzewaniem w naszych Audi A4 B6 i B7 od A do Z
Przepraszam ale muszę się podpiąć bo mam problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297616-audi-a4-b7-problem-z-ogrzewaniem/ dzięki z góry za pomoc
-
Audi A4 B7 problem z ogrzewaniem
Witam mam problem z ogrzewaniem a mianowicie gdy silnik sie dogrzewa i ma poniżej 90 stopni to ogrzewanie (nie zawsze) ale jest w miarę ok ale tylko gdy uzyska 90 stopni ogrzewania prawie że nie ma. Sprawdziłem wszystkie silniczki klimatronika i są sprawne, zauważyłem że na jednym z przewodów który wchodzi do kabiny jest taki mały otwór zaznaczony krzyżykiem jak ścisne ten przewód to czasami leci sam płyn, czasami jakby płyn z powietrzem a czasami nic. Dziś zauważyłem, po otwarciu maski, że kilka kropel płynu same wyciekły przez ten fabryczny otwór w tym wężu. Na zdjęciu widać jak paruje nawet
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
Fedry będą za dwa tygodnie
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
No tez bym był chętny na tą kamerkę i jak podpiołeś ten tuner DVBT żeby mieć TV. Poszło PW ---------- Post dopisany 21-07-2014 at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 17:29 ---------- 19.07.2014 Hamownia po lekkim programie wyszło 162 KM i 390 Nm
-
[B7 BLB] S1 Black :) /// VW Buggy!
Oby udało sie wywalczyć odszkodowanie
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
No chwilowo jeszcze allroad :decayed:
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
Wiosenna mini sesja:
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
Kolejna część modów czyli: tempomat, kiera mf, tuner dvbt, kamera cofania, aktywacja wentylacji wnętrza na postoju: Sprawdzony napęd pompy oleju, po zdjęciu miski okazało się, że ktoś już to zrobił i założył taką http://allegro.pl/modyfikacja-napedu-pompa-pompy-oleju-2-0tdi-blb-i4653174466.html :
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
Noo sytuacja była napięta jak plandeka na żuku po zerwaniu się rozrządu i założenia nowego przyszła najgorsza chwila czyli odpalenie i stres czy zapali czy nie, a może zapali i będzie nie równo pracował na szczęście rozrusznik tylko raz przerzucił wałem i usłyszałem miły zdrowy klekot diesla jednym słowem mega szczęście. A między czasie doszło DVBT, kamera cofania, kierownica MF itd.
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
Doszło kilka fantów: i jeszcze dokłada Cupra R, plakietki S-line :
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
Co do kierownicy to świadomie wybrałem 4 ramienną, bo mi sie batdziej podoba i tyle Kiera zawieziona w piątek bedzie do odbioru w nowej skórze tgkone twoja dokładka przyjechała czy moja ?
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
Błąd wiadomo z led postojówek nie zdążyłem wlutować rezystora Poczytam na temat tej pompy olejowej ale najlepiej włożyć z 1.9 TDI To co zdążyło już dolecieć, kierownica jutro leci do obszycia od razu:
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
Co do ambitnych planów to znaczna część rzeczy z tej listy już do mnie jedzie
-
[B7 BLB] A4 2.0 TDI 162KM 390Nm - hamownia str. 2
Witam jestem tutaj nowy pochwale się swoim Audi kupionym dzięki użytkownikowi tgkone Silnik 2.0 TDI BLB 140 KM aktualnie 162KM 390Nm Skrzynia manual 6 bieg. Lakier LZ5J Moroblau perleffekt i seria na całym aucie Rok prod. 2005 Wyposażenie: Bixenon samopoziomujący Światła DRL Audi koncert Podgrzewane fotele Podgrzewane lusterka ABS ESP Dzielona, składana tylna kanapa Audi Navi RNS-E 6 x Airbag Kolorowy FIS 2 strefowy klimatronik Telefon, bluetooth Elektryka szyb przednich i sterowanie z pilota Halogeny Podłokietnik przód, tył Elektryczne lusterka Dodatkowy pakiet oświetlenia wnętrza Plany: Dokładka zderzaka Leon cupra r - zrobione Gałka zmiany biegów S-Line - zrobione Znaczki S-Line na listwach i grill - zrobione Kierownica mf i obszycie skórą - zrobione Tempomat - zrobione Ledy postojówki - zrobione Led DRL - zrobione Led tablica rej. - zrobione Kamera cofania - zrobione Co do navi to: PL Menu RS4 - zrobione VIM Hack - zrobione USB - zrobione Cyfrowy Tuner DVB-T WIWA HD-50 - zrobione Logo RS4 na wyświetlaczu RNS-E - zrobione Zew. Antena Albetta HD - zrobione Mapa silnika - 162 KM i 390 Nm - zrobione Ocenić stan pompy oleju (pompa z 2.0 TDI CR) - zrobione Aktywacja wyjścia AUX - zrobione Wymiana koła zamachowego dwumasowego - zrobione Wymiana wiązki na pompowtryskiwacze - zrobione Aktywacja wentylacji wnętrza na postoju - zrobione Listwa zderzaka tylnego (zniszczona do wymiany) - zrobione Wymiana dwóch łączników stabilizatora tył - zrobione Przedni znaczek (zniszczony do wymiany) - zrobione Polerka lakieru, poprawki lakiernicze - zrobione Zaślepienie zaworu EGR - zrobione Sprężyny EIBACH -30mm - zrobione Tarcze hamulcowe, klocki przód tył - zrobione Felgi 18 cali Audi RS6 C5 (+ nowy lakier), nowe opony 225/40/18 Nexen - zrobione Motul 8100 X-Clean + 5W30, filtr oleju 187 000 km, 197 000 km, 207 000 km, 215 000 km - zrobione Kompletny rozrząd, pasek klinowy i rolki - zrobione Filtr pyłkowy - zrobione Regeneracja turbiny TurboTec - zrobione Usunięcie ramki tablicy tył - zrobione Wymiana nagrzewnicy - zrobione Nowe żarniki ori D1S - zrobione Usunięcie emblematów A4 i 2.0 TDI - zrobione Wyrzucenie uchwytu na telefon - Regeneracja pompowtryskiwaczy (nowe końcówki) - zrobione Zerwany rozrząd: Głowica - planowanie, docieranie zaworów, 3 nowe zawory, drobne spawanie głowicy, wymiana uszczelki pod głowicą (ori Audi), wymiana jednej dźwigienki zaworowej, przy okazji pompowtryskiwacze oddane do czyszczenia, wymiana uszczelki waku pompy, wszystkie płyny filtry i olej - zrobione Dzień zakupu 26.02.2014r : dzień po zakupie: i pare fotek: Doszło kilka fantów: i jeszcze dokłada Cupra R, plakietki S-line : Kolejna część modów czyli: tempomat, kiera mf, tuner dvbt, kamera cofania, aktywacja wentylacji wnętrza na postoju: Wiosenna mini sesja: 19.07.2014 Hamownia po lekkim programie wyszło 162 KM i 390 Nm
-
Audi a4 2.5 TDI V6 150ps
Bardzo fajna audina
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jestem tutaj nowy :> :>