Witam!!
Pacjent to B7 AVNT o oznaczeniu BRD czyli 2.0 TDI quattro, przebieg 95000tys. Problem auto wciąga 0,5 litra na jakieś 2500tys kilometrów. Oczywiście ASO muwi że norma to 0,5 litra na 1000 ale czy to i tak nie za dużo, wspomne tylko że w aucie była wymieniana głowica na nową W ASO i panowie przynajmniej tak mam na fakturze wymieniali usczelniacze zaworowe. Auto jest też po programie w compsport. Pytanie czy tym zużyciem się należy nie przejmować i jeździć puki silnik totalnie padnie bo szczerze muwiąc to już mam dość tej jednostki. Czy drożyć tema dalej i brać się za piersicienie bo jest to duży ubytek oleju. Czy poprostu zrobić swap na jakiś 3.0 TDI.