Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POPO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez POPO

  1. no nie dopiero dzisiaj wojtkowi mi się udało pokazać jak to wygląda bo wczoraj był spokuj jak on jeździł. Muwił mi żebym zrobił pełne logi i wlejił je na forum oczywiście z szarpaniem .
  2. bedziesz miał czas żeby pogonić mojego troche po dwu pasie z kompem?
  3. siemian kiedy bedziesz w B-B bo mam do ciebie sprawe ? Czy ktoś może mi podać jaki jest Nr zaworu N75 do mojego BRD
  4. Zanim wymienisz usczelke pod głowicą to posprawdzaj wężę wszystkie opaski na węzach zwłaszcza te przy nagrzewnicy,chłodnice albo sprawdź zbiorniczek może jest uszkodzony lub korek ja już prawie wyminiłem usczelke u mojej żony w polo ( bo każdy muwił zę to usczelka ) okazało się że zbiorniczek był walnięty i wyżucało mi powoli wode zbiornikiem.
  5. Wojtek Będe u cibie jutro rano około 8.00. Możę zacznie szarpać bo jak nie to spale to auto
  6. Napisz jak coś znajdziesz bo ja mam podobny objaw
  7. Właśnie bo jeszcze się dowiedziałem jak to u was jest, nie chce się na krzywy ryj wbijać za każdym razem. coś mam ze sobą wziąsć oprucz żarcia na grilla? Ja oczywiście będe.
  8. 1.Panowie czy ktoś się zwas orientuje czy rejestrując auto dost. z zagranicy musze mieć jakieś papiery z urzędu celnego skoro auta dost nie podlegają akcyzie?
  9. na www.bezwypadkowe.pl można obejrzeć dużo takich wynalazków, oby nikt nie znalazł swojej perełki :>
  10. chłopaki tam tylna kanapa była wolna jak wam zajołem przód to sorry
  11. zwykły czy nie zwykły podlizać się trzeba
  12. Panie Wojtku!! Czy luknie mi pan na moje BRD
  13. Mi również było miło szkoda zę tak krótko ale miałem 32 minuty żęby dojechać na dworzec w katach :> I tak się spóźniłem
  14. Własnie byłem na zlocie tak że bede z nim jeszcze gadał możę mi coś pomoże. A propo Aso to było to auto podpięte w compsporcie i w aso logi były robione dynamiczne nic nie wykazało.
  15. spoko mieszkam w Jaworzu wiem gdzie to jest
  16. Hej jestem tu nowy! Czy jest dzisiaj spotkanie kolo Auchan?
  17. Ok dzięki. Gdzie mogę w kolicach Bielska na spokojnie to wsystko posprawdzać bo Compsport nie ma czasu ciągle jeździć autem i dułbać w nim, a w ASO zachwile pół auta zostawie. Sam nie mam Vaga a hu..ja się znam.
  18. Witam!! Podłączam się pod temat bo mam identyczne szarpanie, pacjent to BRD zazwyczaj wystepuje to w przedziale od 2000 tys/obr do 3000 tys/obr 3,4 bieg przy wcisnieciu gazu w podłoge następuje takie sarpnięcie jakby paliwo nie dostał. Dzisiaj jestem po wymianie zaworu EGR i dalej to samo, Przepływka wymieniona brak jakiego kolwiek błedu. Pompki były w myjce wszystkie parametry są ok. Szczerze już nie mam pojecia co mozę być nie tak a szarpnięcia są nie regularne czasem jest czasem nie ma. Dobrze zę przynajmniej i Compoty i Gość w KOMOT bielsko odczuli te szapnięcie. Ani jedni ani drudzy nie mają pojęcia co to jest. Ostatnio co jeszcze wykryłem to to że od czasu do czasu jak by nie było tego jebnięc..a powyzęj 2200obr/min ja to jest na codzień tak jak by coś nie tak z łoadowaniem ale nei mam zamiaru wymienić połowe rzeczy bo już wydałem prawie 2000 tys i dalej nic się nie zmieniło. POMOCY[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 21:05_________________________________________________Widze żę nie pomysłu na to szarpanie!!
  19. Co mi się z nią działo? To zacznijmy od samej głowicy potem doszły wtryskiwacze zaznaczam żę tankuje tylko na schellu (nie upieram się żę ta stacja jest najlepsza ale nie jest to jakaś przydrożna), od jakiegoś czasu zaczynam też mieć jakieś szarpanie i lekkie dławienie poniżej 2000tys obr., nie wiem co jest grane bede na przeglądzie to sprawdze, również nie pokoją mnie odgłosy spod maski jakby takie szuranie które również wydobywa się przy niskich obrotach i lekko wcisniętym pedale gazu, gdy mu wcisne już mocniej to ten dzwięk ustępuje (najcześciej go słychać na 2 i 3 biegu). Powiem tak przed zakupem było bardzo mało opini na temat tego silnika no bo trzeba przyznać jest to rzadkość z poruwnaniem do innych 2.0, których opinie są mieszana a to pękające głowice a to turbo siamto i owanto, rok produkcji mojego to 2006.12.21 czyli modelowo 2007 niby tzw choroby wieku dziecięcego powinny być już poprawione, jak narazie to troche dołożyłem do auta zwłaszcza głowica, trudno żębym był podjarany zwłaszcza żę nie piłuje tego samochodu. A poruwnując go 1.9 gdzie auto było grubo po modach to troche boli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.