Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POPO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez POPO

  1. POPO odpowiedział(a) na true temat w Audi A4 B6/B7
    podczepie się pod temacik u mnie jest problem następujący: między 2500 i 3000 obr/min raz na jakiś czas auto szrpnie i nikt nie wie czemu zero błedów zero kontrolek, po podłączeniu Vaga wszystko wygląda ksiązkowo. Auto jest po wirusie w compsport (auto wirusował poprzedni właściciel) diagnoza Patryka w BRD tam jest że od czsu do czasu go szarpie dzwonie do Tomka w Dynosoft muwie żę program robiony u Compotuw (to był chyba bład) diagnoza zdażają się brd gdzie poprzez przeładowania sterownik się wten sposób broni też się spotykał z tym. Na moje pytanie czy da się to zmienic powiedział tak ale trzeba si.ę nameczyć. Do hu...ja kupiłem auto za 85000 które szrpie podczas wyprzedzania i wszyscy mi muwią żę to norma Najgorsze w tym wszystkim jest to zę ja to auto lubie ale moja cierpliwość się konczy acha i jeszcze jedno na bank coś jest z doładowaniem bo czasem idzie jak szalone czasem jakkbym miał 100KM mniej czasem mam strzał powyżęj 2200 czasem idzie płynnie. Kto mi powie co to ma być?
  2. BRD to delikatny motor jak bedziesz o niego dbał to nic nie powinno się z nim dziać, lej zwukła ropę i wymieniaj filtry to bedziesz się cieszył
  3. pany znajomy ma dosprzedania fajną ibizę, znam to auto dobrze jak co to walić na PW http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-cupra-sport-194-km-okazja-i1248430153.html
  4. ja jadąc w trasie nigdy nie zeszłem poniżej 7,5l możę jak ktoś jedzie jak cielak z górki i trzyma cały czas 100km/h to możę mu pokaże chwilowo 6l ale nie ma bata żęby BRD paliło 5 6 liutrów na trasce. Natomiast miasto hmm bielsko to nie warszawa ale 10l musi pochłonąć. Wcześniej jeździłem 1.9 ASZ w octavi po dużych modach i auto spalało przy 200km/h 6,7l, także 2.0 a 1.9 w spalaniu to inna bajka już nie muwiąc o 4WD.
  5. siema może uda mi się dzisiaj dotrzeć na spota siemiana nie będzie to postaram się wpaść
  6. zgadzam się z przedmówcą. Lej zwykłą gnojuwe i tak wszystkie są z tego samego źródła.
  7. nic dodać nic ująć to BRD z tym szuraniem i ruszającym lewarkiem to się nie przejmuj ten model tak ma
  8. Panowie gdzie w okolicahc tych można zawirusować auto?, pacjent to ford focus II
  9. jaki jest koszt wymiany tego nieszczesnego imbusika?
  10. sorry panowie żę mnie nie było ale teraz będe miał lipe z tymi środami, przesuneły mi się treningi i troche kupa ale szybko coś wczoraj skonczyliście bo podjechałem tam o 20.30 i nikogo już nie było
  11. 3.0 odpada to dla samotnej matki która nie ma dużego budżetu
  12. H4mm3R ten twój kumpel ma jeszcze jakieś autko?, ale szukam czegoś większego w benzynie tak żeby można było 2 wózki i dwa foteliki wlożyć- najlepiej jakieś kombi cena +- 20.000
  13. grubo ponad miesiąc :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.