Treść opublikowana przez POPO
-
[B7 BRD] Problem z turbiną
podczepie się pod temacik u mnie jest problem następujący: między 2500 i 3000 obr/min raz na jakiś czas auto szrpnie i nikt nie wie czemu zero błedów zero kontrolek, po podłączeniu Vaga wszystko wygląda ksiązkowo. Auto jest po wirusie w compsport (auto wirusował poprzedni właściciel) diagnoza Patryka w BRD tam jest że od czsu do czasu go szarpie dzwonie do Tomka w Dynosoft muwie żę program robiony u Compotuw (to był chyba bład) diagnoza zdażają się brd gdzie poprzez przeładowania sterownik się wten sposób broni też się spotykał z tym. Na moje pytanie czy da się to zmienic powiedział tak ale trzeba si.ę nameczyć. Do hu...ja kupiłem auto za 85000 które szrpie podczas wyprzedzania i wszyscy mi muwią żę to norma Najgorsze w tym wszystkim jest to zę ja to auto lubie ale moja cierpliwość się konczy acha i jeszcze jedno na bank coś jest z doładowaniem bo czasem idzie jak szalone czasem jakkbym miał 100KM mniej czasem mam strzał powyżęj 2200 czasem idzie płynnie. Kto mi powie co to ma być?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [ALL B7] Kilka pytań A4 avant 2,0 tdi 170 quattro
:polew:- [ALL B7] Kilka pytań A4 avant 2,0 tdi 170 quattro
BRD to delikatny motor jak bedziesz o niego dbał to nic nie powinno się z nim dziać, lej zwukła ropę i wymieniaj filtry to bedziesz się cieszył- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pany znajomy ma dosprzedania fajną ibizę, znam to auto dobrze jak co to walić na PW http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-cupra-sport-194-km-okazja-i1248430153.html- [ALL B7] Kilka pytań A4 avant 2,0 tdi 170 quattro
ja jadąc w trasie nigdy nie zeszłem poniżej 7,5l możę jak ktoś jedzie jak cielak z górki i trzyma cały czas 100km/h to możę mu pokaże chwilowo 6l ale nie ma bata żęby BRD paliło 5 6 liutrów na trasce. Natomiast miasto hmm bielsko to nie warszawa ale 10l musi pochłonąć. Wcześniej jeździłem 1.9 ASZ w octavi po dużych modach i auto spalało przy 200km/h 6,7l, także 2.0 a 1.9 w spalaniu to inna bajka już nie muwiąc o 4WD.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siema może uda mi się dzisiaj dotrzeć na spota siemiana nie będzie to postaram się wpaść- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:- Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
zgadzam się z przedmówcą. Lej zwykłą gnojuwe i tak wszystkie są z tego samego źródła.- [ALL B7] Kilka pytań A4 avant 2,0 tdi 170 quattro
nic dodać nic ująć to BRD z tym szuraniem i ruszającym lewarkiem to się nie przejmuj ten model tak ma- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie gdzie w okolicahc tych można zawirusować auto?, pacjent to ford focus II- [B7 BPW] Imbusik w BPW 2006-2007
jaki jest koszt wymiany tego nieszczesnego imbusika?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sorry panowie żę mnie nie było ale teraz będe miał lipe z tymi środami, przesuneły mi się treningi i troche kupa ale szybko coś wczoraj skonczyliście bo podjechałem tam o 20.30 i nikogo już nie było- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
3.0 odpada to dla samotnej matki która nie ma dużego budżetu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
H4mm3R ten twój kumpel ma jeszcze jakieś autko?, ale szukam czegoś większego w benzynie tak żeby można było 2 wózki i dwa foteliki wlożyć- najlepiej jakieś kombi cena +- 20.000- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
grubo ponad miesiąc :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- [ALL B7] Kilka pytań A4 avant 2,0 tdi 170 quattro