Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POPO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez POPO

  1. Siemian coś dla ciebie To jest prędkośc ! ! !
  2. Witam!! Panowie mam nastepujący problem w prawym przednim kole jak skręcam w lewo słysze "guche stuki" jakby coś się odkręciło, czy to na lusie czy jak jade tylko i wyłącznie w lewo jak skręcam, w prawo cisza jak jade na wprost też cisza. Zaznaczam żę sz lysze to tylko jak jade po nie równym (kostka, wjazd na kraweżnik, szuter ), natomiast na drodze w czasie sketu cisza. Jak podjechałem na stacie żęby mi wzieli go na czepak gość mi powiedział żę jak występuje to tylko przy skręconych kołach to nie jest w stanie tego wychwycić.
  3. a w co? bo nie wiem jaką piłke zabrać
  4. a ja nie wiedziałem zę broboszcz może być takim dupkiem
  5. to co mi w Jasinicy "że pierwszy raz moją gębe widzi" potem musiał wstawiać drzwi do kuri bo otwarłem je z kopa
  6. dpf powinien wytrzymać jeśli auto jest sprawne spokojnie 350 tys
  7. siemian szuka pary do towarzystwa :kox:
  8. qrde przedłużając love story to siemian do mnie przez cały weekend nie zadzwonił. :naughty: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 00:02_________________________________________________Arturoo stałem naprzeciwko ciebie przed torami :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 00:05_________________________________________________W Jasienicy
  9. POPO odpowiedział(a) na MiruK temat w Audi A4 B6/B7
    W brd najcześciej konczy żywot cewka na wtryskiwaczu - niestety tego nie da się sprawdzić kompem - natomiast co do vaga to w brd jest tak samo natomiast te wartości zazwyczaj nic ci nie powiedzą nalepiej autem jechać na hamownie i sprawdzić co wypluje, wtedy ci szybko wyjdzie czy wtryski nadają się do myjki wys. ciśnieniowej. Ale te skoki może powodować listwa wtryskoa czy jal to inni nazywają wiązka do wtryskiwaczy brd czesto się zdaża że jest ona popękana i pozapiekana u mnie po wymianie na nową auto zaczeło inaczej jeździć już nie muwie o odpalaniu na ciepłym auta. Nie jest to duży koszt a warto wymienić jak bedziesz robił coś z wtryskami. Niestety BRD tak ma że wtryski to loteria w tym aucie raz padną po 50 tys raz po 200 tys.
  10. Arturoo nie skupiaj się tak za tą kierownicą bo nie poznajesz znajomych na drodze
  11. turdzi a jak sprawdzić podciśnienie czy jest niesprawne? wymieniełem czujnik i dalej wstaje powyżej 2000 obr, chociaż to zależy od dnia i pory czasem wydaje msię że wstaje wcześniej
  12. chłopaki może przejedziecie się na tor i tam zobaczymy kto szybszy lepszy bo jak widze jak siemian zapina koło mojego domnu gdzie chodzą ludzie na spacery to troszke mnie przeraża
  13. tak narazie nie mam szczególnych problemów, ale coraz cześciej go zaczyna czyścić. Kontrolki o zapchanym DPF jeszcze nie miałem ale nie chce tego gówna w swoim aucie.
  14. panowie a gdzie w okolicach śląska najlepeij wyciąć dpf?
  15. Dzisiaj około godziny 17.15 skrzyżowanie w Jasienicy koło Rola widziany PROTON i jego B6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.