Treść opublikowana przez POPO
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
faktycznie godzic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bedeee
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
fajna gleba H4mm3R
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian nie martw się przeżucisz sobie kierownice po prawej stronie i bedzie pasowało. Boczki po prawej już masz przystosowane hehehehehe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hehehe co mu pocisnołeś my chetnie posłuchamy i mu nic nie powiemy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spota
-
Wymiana rozrządu w C6 3.0tdi
nie wiem 2 lata temu w BKN słyszałem cene 3000 tys za sam napinacz, ale powiedzieli mi że to wymiana jednego nie ma sensu bo większość płacisz za to żę tam trzeba wyciągać silnik a co za tym idzie skrzynie jeśli to automat myśle że teraz wiecej ludzi to ogarnia tak ze ceny możę spadły ale podstawowe pytanie po co chcesz go wymieniać bo jeśli tylko halasuje to bym to olał bo znam pare aut kótre z tym jeżdzą a jezdzą
-
320d CR - szarpanie/wahanie pomiędzy 1500-1800 obr.
sprawdź jeszcze czy występuje to i na zimnym silniku czy tylko na rozgrzanym
-
Wymiana rozrządu w C6 3.0tdi
w ASO 12000 z materiałem i wszystkimi napinaczami (wyciąganie silnika i skrzyni)
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mój kot śpi na fajnej wycieraczce spredam ci ją za 5 zł
-
Wymiana rozrządu w C6 3.0tdi
Manual czy Automat ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też odpadam
-
Szarpie - co to może być?
a może DPF się regeneruje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja chyba też wpadne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No wkoncu wruciłem ---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:33 ---------- czy admin może wykasować Wiącusia?
-
[B7 BRD] BRD - Wysokie EGT po wymianie wtrysków
wlane jest zwykłe ON na shellu. Jeśli chodzi o EGT to podczas hamowania 4000 tys pokazywało troszke ponad 900 stopni Jeśli chodzi o moc to jak wgrał mi serie to wypluło 178 KM i 370 NM natomiast po lekkim programie wywaliło 186KM i 380 NM hamował go dużo razy bo egt wrastało i wynik obcinało. Powiedział mi żebym pojeździł troche nie przekraczał często 3500 obr i jak bede robił rozrząd to żębym wpadł. Czy w trakcie wymiany pompek rusza się coś z wałkami ? coś mi muwił żę mam 1,5 przesuniete czy coś takiego
-
[B7 BRD] BRD - Wysokie EGT po wymianie wtrysków
dokładnie to samo usłyszałem od patryka zmienił program na bardziej lajtowy i przy hamowaniu wyszedł przyrost o 10KM więcej bo egt było wysokie i go obcinało, sęk w tym co jest powodem tak dużego EGT po zmianie wtrysków? Myślałem zę po wymianie wtrysków uda mi się uzyskać moc ok 200KM tak jak to miało miejsce przy starych zdezelowanych wtryskach, a tu się okazuje że auto super wstaje mniej pali ale temp spalin bardzo wysoka
-
[B7 BRD] BRD - Wysokie EGT po wymianie wtrysków
Tak przed wymianą było w normie program był mocny bo auto w serii nie trzymało na starych pompkach. Ale martwi mnie to ze stare pomki zatarłem, wsadziłem nowe i EGT wysokie tylko czemu czyżby znowu paliwko? Stacje zmieniłem, nie leje żadnych dodatów. Patryk w compsport nie potrafił mi pomóc zrobił lajtowy program ale EGT powyżęj 3000 tys jest bardzo wysokie. Coś mi muwił o wałkach i rozrządzie. Boje się żę coś z mieszanką paliwa jest nie tak wcześniej zatarłem pompki jakimś gównem a teraz wszystko super ale EGT jest dupne
-
[B7 BRD] BRD - Wysokie EGT po wymianie wtrysków
tak auto po chipie w compsport wczoraj byłem u nich wgrali mi serie i dalej wysoka temp. też mi muwili o rorządzie i wałkach ale rozrząd był robiony 60 tys temu w ASO i na poprzednich dupowatych wtryskach tego problemu nie było mimo żę był wgrany program dość wysoki żęby auto osiągneło 196KM, teraz seria jest super ale już jak wgrali delikatny program to temp spalin robi się niebespieczna powyżęj 900 stopni i widać było jak hamowali żę powyżęj 3000 obr/min temp spalin bardzo rośnie. DPF możę rozd...pić.[br]Dopisany: 18 Luty 2012, 13:54_________________________________________________czy ktoś mi możę podać przyczyne wysokiego EGT?
-
[ALL] Odcień paliwa a jego jakość i skład
prawda jest taka że nasze paliwo jest krótko muwiąc hu...we, widać to w nowych dieslach
-
[B7 BRD] BRD - Wysokie EGT po wymianie wtrysków
Continental to jest to samo co siemens, mam continentala
-
[B7 BRD] BRD - Wysokie EGT po wymianie wtrysków
Witam jak w temacie wymieniłem komplet wtryskiwaczy, auto w serii na hamowni w compsport wypluło 180KM i 371NM ładuje poniżej 2000 obr/min problem jest natomiast taki że temperatura spalin na wysokich obrotach pokazuje ponad 900 stopni, co może być powodem? Paliwo? Ustawienie wałków ( patryk mi coś o tym mówił)? źle założone wtryski?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No sypie zwłaszcza w istebnej i koniakowie możę mi się uda wrzucić jutro filmik z dzisiejszej wyprawy Jechałem sprinterem to znaczy wyciągał mnie rosyjski KRAZ jeśli ktoś wie o czym muwie, ale zapaleńców zapraszam do koniakowa za istebną, jutro też może być ciekawie. Tam nawet 4buty poległy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak arturoo. Auto ładuje jak malina najlepsze jest to że pokazało mi dzisiaj na mieście 6,7 jestem w szoku bo tego na FISie nie widzialem nawet jak jechalem z górki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie jak mi ktoś powie że BRD ładuje od 2500 tys/obr to znaczy żę mial zjebane wtryski tak jak ja