Treść opublikowana przez POPO
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ciekawe czy mam podpis ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- hehehe nie mam ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- hehehe nie mam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w automacie:shock3:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
jezu nie wiem czy mam się już modlić co się dzieje z tą marką co wsadzić najlepiej po wypieprzeniu BRD?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- coś a propo naszej rozmowy o GT R ---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- i mała gleba dla siemiana ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja chyba bede
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wiem co jest pisze do hugo możę mi ogarnia o co biega
-
Trzęsienie silnikiem przy przyspieszaniu z niskich obrotów
auto jest po programie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
siemian a zauważyłeś brzydki zapach po montożu? :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bedą jakieś foty? ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- Czemu nie ma podpisu "początkujący" i gdzie są moje posty f*ck co jest z tym forum?- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
siemian napisz kto ci montował nakładki- Mustang Bullitt
wasz mi się bardziej podoba:wink:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
coś na poprawienie humoru- Nagły brak wody w zbiorniczku
kolego jak staneła ci pompa oleju to rozumiem żę zatarłeś silnik i robiłeś remont, ale co dokładnie ci robili?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za spota- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
to kiedy jakaś ustawka? Polecam ten serwer: http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/74e64148-81a8-48d3-b5a8-68044d38ede5/BURDEL-Hardcore-Polski-Serwer-200-tickets/- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
lololololo to sciągam policje znowu- Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
dopiszecie mnie chłopaki do listy?- [ALL B7] Pocenie się na uszczelce pod głowicą
hmm nie wiem czy jest się czym martwić jabym jeździł i kontrolował czy to pocenie się nie zwiększa- Dziwne stukanie z silnika?
w moim przypadku a padły mi trzy razy pompki VCDS nie pokazywał nic, ale słyszałem o tym co muwi Musashi (nie muwie tu o cefkach)- Problem z doławowaniem + hamulce
vacum pompa do wymiany- Dziwne stukanie z silnika?
pierwsze słysze żeby pompa oleju dawała jakieś dźwięki o wałkach nie wspomne- Dziwna praca silnika, szarpanie, proszę o opinie
nie uruchamiaj procedury przez vag niech się sam regeneruje poczujesz napewno jak się włączy i wyłączy- Dziwne stukanie z silnika?
ten bolec nie jest jedyną przyczyną, a dokładnie gniazdo tego bolca więc nawet jak kolega wymieni tzw. imbusik to i tak pompa może stać. Pozatym pierwsze słysze żęby objawem zyżywającej się pompy były dziwne dźwięki z silnika. Mi to wygląda na jakieś sprzegiełko od alternatora albo coś z okolicy paska klinowego, ponieważ dzwięk wzrasta wraz z obrotami.- Dziwna praca silnika, szarpanie, proszę o opinie
kolego DPF ci się regeneruje, przejeć się na 4 biegu powyżęj 2 tys/obr przez 15 minut na jakimś dwupasie - [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P