Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POPO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez POPO

  1. ciekawe czy mam podpis ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- hehehe nie mam ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ---------- hehehe nie mam
  2. jezu nie wiem czy mam się już modlić co się dzieje z tą marką co wsadzić najlepiej po wypieprzeniu BRD?
  3. ---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- coś a propo naszej rozmowy o GT R ---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ---------- i mała gleba dla siemiana ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------
  4. nie wiem co jest pisze do hugo możę mi ogarnia o co biega
  5. siemian a zauważyłeś brzydki zapach po montożu? :polew:
  6. bedą jakieś foty? ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ---------- Czemu nie ma podpisu "początkujący" i gdzie są moje posty f*ck co jest z tym forum?
  7. siemian napisz kto ci montował nakładki
  8. POPO odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    wasz mi się bardziej podoba:wink:
  9. kolego jak staneła ci pompa oleju to rozumiem żę zatarłeś silnik i robiłeś remont, ale co dokładnie ci robili?
  10. to kiedy jakaś ustawka? Polecam ten serwer: http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/74e64148-81a8-48d3-b5a8-68044d38ede5/BURDEL-Hardcore-Polski-Serwer-200-tickets/
  11. lololololo to sciągam policje znowu
  12. dopiszecie mnie chłopaki do listy?
  13. hmm nie wiem czy jest się czym martwić jabym jeździł i kontrolował czy to pocenie się nie zwiększa
  14. w moim przypadku a padły mi trzy razy pompki VCDS nie pokazywał nic, ale słyszałem o tym co muwi Musashi (nie muwie tu o cefkach)
  15. vacum pompa do wymiany
  16. pierwsze słysze żeby pompa oleju dawała jakieś dźwięki o wałkach nie wspomne
  17. nie uruchamiaj procedury przez vag niech się sam regeneruje poczujesz napewno jak się włączy i wyłączy
  18. ten bolec nie jest jedyną przyczyną, a dokładnie gniazdo tego bolca więc nawet jak kolega wymieni tzw. imbusik to i tak pompa może stać. Pozatym pierwsze słysze żęby objawem zyżywającej się pompy były dziwne dźwięki z silnika. Mi to wygląda na jakieś sprzegiełko od alternatora albo coś z okolicy paska klinowego, ponieważ dzwięk wzrasta wraz z obrotami.
  19. kolego DPF ci się regeneruje, przejeć się na 4 biegu powyżęj 2 tys/obr przez 15 minut na jakimś dwupasie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.