Treść opublikowana przez POPO
-
Akcja serwisowwa Audi
a ci co zaplacili 6000 zł za nowe wtryski to co na to Audi. Ku..wa zwrócą mi kaske. Fajnie audi postępuje przez 3 lata jebałem się z tym autem z powodu wtrysków aż wkoncu go sprzedałem kolo w aso mi powiedział niech pan wymieni 4 bo to jedyny sposób aby ustrzeć się lawety akcja była skierowana tylko do aut kupionych w aso w Polsce a teraz co, wszyscy jadą i wymieniałem i jakie to audi jest cudowne to już w fiat by dawno dostrzegl problem, zachwile bedą wymianiać głowice bo też w tym modelu są zjebane i wszyscy bedą się jarać tą kupą złomu.
-
Akcja serwisowwa Audi
continentale to siemens błagam ludzie ogarnijcie się troche > Ciekawe kiedy zrobią akcje serwisową na głowice:facepalm:
-
Poleć swojego mechanika:)
szukam w okolicy Bielska dobrego i taniego:decayed: blacharza.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wichajster nie rzucaj telefonem jak dzwonie:polew:
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
H4mm3R wylej paliwo z filtra paliwa i zobacz czy nie jest czarne? Wihu nie zawsze pęknięta głowica daje objaw plam z zbiornczku wyrównawczym. zależy gdzie pęknie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
byłem i jest do du..y
-
2.0 tdi problem z pękającymi głowicami
Wichu chcesz powiedzieć że nie miałem ori przebiegu, nie jeden jak wsiadał i nim jechał to był w niebowzięzty. zmierzam do tego żę diesel w VW zatrzymał się na silnikach 1.9 TDI Jak sobie przypomne swoje poprzednie ASZ po grubych modach u compotów to mnie szlak trafia że ja sprzedałem. Pozatym to co szłysze o nowych dieslach od choćby compsportu to mnie tylko przekonuje że diesel ok ale w busie. Natomiast jak chcesz mieć fajnego zapie..acza to już niestety wchodzi tylko benzyna. Co do kolegi pytania to owszem jak trafisz ale to żę silnik jest po 2006 czy 07 roku o niczym nie swiadczy i nie słuchaj bzdur żę głowice są poprawione. BO NIE SĄ. To samo tyczy się wtryskiwaczy SIEMENSA teraz pod nazwą CONTINENTAL
-
2.0 tdi problem z pękającymi głowicami
nie pawrada ja wymieniłem głowice w BRD w 2009 r. i szlak ją trafił po przejechaniu 85000 tys. Głowica kupiona w ASO. Dlatego koniec z dieslem z grupy VW
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Liczyłem żę mi to zaproponujesz:decayed: Napisz mi na PW gdzie ty urzędujesz? To jest kluczyk z IMO dasz se rade
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gdzie dorobie kluczyk do sprintera?
-
usterka silnika B7 BRD
taa BRD jak dobrze że go sprzedałem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to bielski wątek jeszcze żyje:decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja też odpadam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihu sprawdzałeś ten filtr paliwa?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki artur już do niego pisałem
-
[ALL B7] Pompowtryski siemensa BRD-dobra nowina
nie on ma 1.9 to nie wie:decayed:
-
Wtryski - regeneracja czy wymiana?
ludzie nie piszcie o continentalach jak innej marce to jest również siemens
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Akcja serwisowwa Audi
brd to szrot niestety- Wtryski - regeneracja czy wymiana?
nie- Wtryski - regeneracja czy wymiana?
Contintale to też siemens kolego czy poprawione powiem ci jak pojeźdze na nich dłużej, acha gdzie wy te wtryski kupujecie żę wam takie ceny dają. Zadzwoń do ASO SEAT "KOMOT" w Bielsku-Białej nówki są po 1450zł za szt., przynajmniej ja za tyle kupiłem, i nie baw się w regeneracje bo to nic nie da- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bede- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki za pogadanke pod domem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
będzie ktoś, bo nie wiem czy mam jechać taki kawał drogi?- Pompa Vacum - problem czarnej ropy w baku i filtrze paliwa.
SotoM - czarna ropa w filtrze to oznacza olej + ropa, możę ty miałeś syf w filtrze ale on tu muwi o czestym przypadku spotykanym w BRD, olej silnikowy dostaje się do baku. - Akcja serwisowwa Audi