Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POPO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez POPO

  1. Ty go nie denerwój bo mu ledy czerwienieją
  2. hehe no kubek był w deche :polew:
  3. kto dzisiaj na spota?:polew:
  4. co z tego że fela ładnie wygląda, jak kierownik brzydki :grin:
  5. Jeszcze raz dziękuje Marcin, wszystko gra jak talala:banan:
  6. nie wiem gdzie, możę na błoniach albo na przegipku
  7. a nie miałeś przypadkiem więcej niż 100 postów i zostały ci pokasowane ? Ostatnio też był taki przypadek. Trzeba by poczekać aż przekroczsz 100 postów i zobaczymy czy sie pokaże status. Nie wiem, miałem powyżęj 100 i cofneło mi do 87 to co się stymi postami stało i czemu jak jest jakiś przypadek 1 na 1000 to właśnie trafi zawsze na mnie:facepalm:
  8. jest niedziela 20.05.2012 a ja dalej nie mam statusu
  9. kurde ja zawsze3 wlewam max 60 litrów a mam rezerwe
  10. podaj mi haslo i login lepiej:decayed:
  11. qurde musze zapodać moje logi bo mam nuwki sztuki siemensy
  12. zaraz lunie:decayed: ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- ciekawe czy jak bede używał wulgaryzmów to mi kropka dadzą bez statusu:naughty: ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- ciekawe czy jak bede używał wulgaryzmów to mi kropka dadzą bez statusu:naughty:
  13. H4mm3R hipoterapia jest dla dzieci z lekkim niedorozwojem umysłowym Ty potrzebujesz Byczka:polew:
  14. eeeeeeee,że niby co Gdzie jest moje "Początkujący"??? I moje 28 postów? sprzedajesz auto i podobno kupujesz dacie logan wiec nie nadajesz sie nawet na początkującego Lepsza Dacia Logan niż rower:decayed: ---------- Post dopisany at 13:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ---------- H4mm3R chcesz stracić KLUBOWICZA:decayed: ---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- H4mm3R chcesz stracić KLUBOWICZA:decayed:
  15. właśnie też mialem obstawić czujnik doładowania ciśnienia
  16. eeeeeeee,że niby co Gdzie jest moje "Początkujący"??? I moje 28 postów?
  17. Wihajster co z moim statusem qu...mać? ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- i postami? ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- i postami?
  18. co z moim statusem qu.....mać???:doh: Wihajster co to za beznadziejne forum ile mogę czekać? gdzie moje stracone posty? Co za tandeta, kto tu jest za to odpowiedzialny:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.