Treść opublikowana przez POPO
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
kolego do comsportu na program
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak dobrze się zapowiadało i nikt nie przyjechał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będe a czy ta c*paa będzie to nie wiem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"przykto" co to jest pier**lony sprzedawco patelni, skończ szkołe cepie bo większego matoła już nie znam skonczyć w bielsku nie mógł to do Krakowa rodzice go zapisali i dalej męczy " ooooo tego mi było trzeba:grin: jak nie wiesz pajacu to nie gadaj, bo wszystko pomieszałeś. Ale tak to jest jak zamiast mózgu ma się próżnie. Widze że spiąłeś poślady bo w całym zdaniu nie zrobiłeś ani jednego błędu ortograficznego, co prawda nadrobiłeś błędną merytoryką ale od Ciebie nie można zbyt wiele wymagać... w końcu Twoim powołaniem jest prowadzenie rozgrzewki ---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- ... i montowanie fitrów paliwa :polew::polew: Zawsze się zastanawiałem co z tobą potworku jest nie tak, ale już teraz wiem!! Ty urodziłeś się daunem ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- <- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"przykto" co to jest pier**lony sprzedawco patelni, skończ szkołe cepie bo większego matoła już nie znam skonczyć w bielsku nie mógł to do Krakowa rodzice go zapisali i dalej męczy " ooooo tego mi było trzeba:grin:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew::polew:wiedziałem że siemian to skomentuje- A4 b7 2.0 TDI BLB 220hp
i jak ładnie wstaje- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sprzedam im DPF- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
tomak gratki za fele i za odwage:wink:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wszystkich zlustruje- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:facepalm: Wuefista matole- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty to już od dłuższego czasu szukasz argumentów dlaczego AUDI ci nie pasi a skoro tak wzdychasz do biemdablju to dawaj zobaczymy co tam kupisz. E30 Coupe 1,8l w gazie, tylko nie zapomnij uzupełnić szafy w drasy bo inaczej to obciach :polew::polew::polew::polew::polew: drasy a co to qr..a jest?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o to czemu następnym autem bedzie BMW 3 turbiny- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ---------- kto dzisiaj zawita do zajebistego Jaworza- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja daje 3000:grin:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
konczymy ten nedzny temat- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gucio i jego Fiat Seicento "wiejski tuning" OPT - YouTube ---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ---------- a tu problem czy 225 czy 235, artur bierz 225 tańsze i łatwiej zdobyć- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemian jak tam skrzpek na dachu?- 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
wspomne tylko że żadne auto nie miało przebiegu większego niż 100 tys- 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Kolego nie wiem czy lepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o wypalone tłoki. W tym roku u compotów słyszałem o kilku takich przypadkach- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
byłem i lipa jak zawsze, przy okazji przechodziłem koło siemiana auta gdzie on ma lusterka?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale forum żyje o ja pie....le, Siemian leszczu gdzie jesteś?- [B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
kolego mam te same amorki i szczerze polecam - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu