Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POPO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez POPO

  1. Arturoo Dzięki bracie na spokojnie jutro jade z kumplem na Krakowską po czarne LUPO także jak co to bede dzwonił do ciebie. A koleś jakiś prze ...j pisze że auto można oglądać tylko od 20.00 i nie poda VINu
  2. Panowie potrzebuje pomocy!! Czy mugłby ktoś mi obejrzeć to cacko chce wiedzieć cz warto się wogle wybierać? Jakby ktoś miał nie daleko http://otomoto.pl/volkswagen-lupo-zarejestrowany-klima-C20050593.html
  3. Piter ja przyjechałem na 19.00 to tam jakiś spot HONDY był - zajeli cały domek
  4. Tygrys upalanie nie ma nic do rzeczy głowica ci albo pęknie przy 80 tys albo przy 250 tys i niestety ale również te z 2007 roku pękają. Mi pękła przy 85000. A kolega za winkla SIEMIAN upala auto 100 razy bardziej niż ja już nie wspomne o jego BLB gdzie wszystkie prognozy przewidują pompe, głowice itd ma grubo powyżej 200 tys i nic Kiedyś gadałem z Patrykiem z Compsportu i powiedział mi że jest to i wyłącznie wada produkcyjna w 5 na 10 aut pęknie a w pozostałych nie i nie ma znaczenia czy masz po wirusie czy jest to BLB BRD - wzdłużny czy poprzeczny czy 2005r. czy 2007 to jest loteria. A czy po 2007 roku są poprawione to ci odpowiem jak mi nie pęknie a mam na gwarancji i wymieniałem 2009r
  5. albo głowice szlak trafił
  6. siemian co flachą dla mnie? Gdzie jest mój włącznik świateł?
  7. spox arturoo Dzięki za pamięć
  8. andrewb25 - to jest żfycie na miejscu tego producenta postępował byś tak samo. Co do tych wtrysków hmm no taki urok naszych BRD i tego za...nego siemensa, ja już nic z tej firmy nie kupuje bo nawet telefony uy mnie w firmie się rozpadają . Szkoda żę nikt jeszcze bnie jest wstanie tego scierwa zastąpić czymś innym ale możę kto wie jak bedzie tego więcej jeździło po naszych drogach.
  9. Panowie coś z niedzielnego pobytu na Błoniach :polew: [br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 23:44_________________________________________________Sorry ale nie zdołałem nagrać do końca
  10. No Artur to widze flache w środe :gwizdanie: A tak na poważnie to gratuluje
  11. siemian dzięki za BOSE też hula że hej :slina: ;( ;(
  12. jak fajnie że siemian wszystkim wszystko montuje, a ja się nie mogę doprosić montażu BOSE
  13. dzisiaj na żywieckiej nie którzy wyciągali wiosła tak napie...ło deszczem że zamkneli skrzyżowanie koło BKSu
  14. Wojtek dzięki za sprawdzenie auta żony wczoraj. Dziwne ale przestało dziwne dzwięki wydawać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.