-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ooo :> Ktoś niedaleko mnie Pozdro
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Ja w sowim mam coś takiego http://www.motul.auto.pl/pliki/motul_produkty/produkty_tds/specificvw504005w30.pdf I nie narzekam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Strzałka
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Nie wiem co dodają do tego Motula ale silniczek chodzi idealnie ) Polecam wszystkim !!
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
Piękny samochód ) Po prostu bogini
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Piękne felgi Ładnie sie na nich prezentuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
To chyba nie ten dział xD Ale przy okazji strzałka
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Coś tani ten motul... ja placilem ~240zł )
-
Wypadeczek i % - czyli jak wqr..c Murzyna
Murzyn przewalone :/ a PZU to dziady !! Szkoda autka ;] Oby Ci wyremontowali ten samochód bo jak nie to maja wpier...dziel
-
[ALL TDI] Jaki olej do tdi?
Dzisiaj wlałem MOTUL'a ;] Zobaczymy jak sie będzie Audiczka sprawowała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 Avant 2.5 TDI QUATTRO z 2003r. Mam nadzieje że dowiem się kilku ciekawych rzeczy o moim samochodziku Pozdro
Manix
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta