Treść opublikowana przez J3rzyK
-
Spociki Łódzkie
jak mozesz to kup troche wiecej tego karczku na niedziele ja tez zawijam w kokon
-
Spociki Łódzkie
Tomek powiedz szczerze, ten czujnik kupiles ze uciete "koncowki" z rent?
-
Spociki Łódzkie
mam lepszy pomysl, wypchaj ja rentami :polew:
-
Spociki Łódzkie
widze ze niektorzy maja juz małe zboczenie zawodowe
-
Spociki Łódzkie
to po grillu mozemy zagrac w piłe.. sa dwa boiska, jedno do siatki drugie do nogi [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 22:31_________________________________________________w ostatecznosci staniemy pod "drzewem"
-
Spociki Łódzkie
to pozyczymy z Pietryny te wielkie parasolki i bedzie gites majonez
-
Spociki Łódzkie
jezeli pogoda dopisze to ja jestem za niedziela a miejsce-tam gdzie ostatnio bo co jak co ale jest tam całkiem przyjemnie [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 22:24_________________________________________________Bartek a moze dasz sie namowic na grilla Tomek przywiezie świniaka
-
Spociki Łódzkie
i moze jeszcze montaz gratis
-
Spociki Łódzkie
zapraszam, zapraszm :!: Obywatelska 133 Pn-Pt: 8:oo - 18:00 Sob: 8:oo - 13:oo
-
Spociki Łódzkie
no problem jak bys cos potrzebowal to daj znac
-
Spociki Łódzkie
SPIDAN - 0.022681 [150zl]
-
Spociki Łódzkie
chcesz cos taniego czy cos dobrego ;> i jak mozesz to podaj mi wiecej info na temat tego przegubu (np. nr ORI)[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 21:42_________________________________________________albo ETKowy
-
Spociki Łódzkie
mam nadzieje ze przyczyna tych wahan jest problem ze stykami, bo nie chce mi sie kupowac kolejnego czujnika... Dzieki Bartku za pomoc, jezeli problem tkwi w stykach to na najblizszym grillowaniu masz u mnie :piwo:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 21:26_________________________________________________Albo dostaniesz u mnie rabacik na czesci :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
przed wymiana, na poczatku myslalem ze moze to wina termostatu Termostat wymienilem - działo sie to samo (wahania temp.) postanowilem wynienic czujnik, czujnik wymienilem - dzieje sie to samo (waha sie temp.)
-
Spociki Łódzkie
no to musze sie skontaktowac z moim "nadwornym" mechanikiem czyli Łaszczem lepiej niech on to sprawdzi bo ja moge jeszcze cos popie... :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
czyli rozumiem ze bede musial zdjac szafke?
-
Spociki Łódzkie
tak[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 20:57_________________________________________________wiadomo ze na szafie nie pokazuje mi z taka dokladnoscia jak na climatorniku ale +/- pokazuje mi taka sama temp.
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
Witam, pozwolicie ze wtrace tutaj swoj problem z temp. na szafie Od kilku dni borykam sie z problemem prawidlowego wskazywania temp. na szafie Wymienilem juz termostat (gdyby ktos pytal to zmienilem na nieorginalny Wahler[made in germany] i wiem ze nieorginalne czesci tez moga dzialac tak samo jak te 3x droższe ORI- wiec po co przeplacac..) i czujnik przy bloku silnika (4pinowy) (059 919 501A nr ORI - i tu gdyby ktos pytal to zalozylem ORI ) po podlonczeniu to VAGa pokazuje mi 90' ale na szafie i climatroniku ta temp. skacze jak poj...a czasami jest 60' po dluzszej jezdzie wskakuje na 90' a za chwile na 70' po czym na 50' wiec juz zglupialem. Ktos powiedzal ze skoro na VAGu pokazuje 90' a na szafie ma takie wahania to moze to byc spowodowane jakims uszkodzeniem szfki..
-
Spociki Łódzkie
:!::!:Panowie potrzebuje Waszej pomocy :!::!: Od kilku dni borykam sie z problemem prawidlowego wskazywania temp. na szafie Wymienilem juz termostat (gdyby ktos pytal to zmienilem na nieorginalny Wahler[made in germany] i wiem ze nieorginalne czesci tez moga dzialac tak samo jak te 3x droższe ORI- wiec po co przeplacac..) i czujnik przy bloku silnika (4pinowy) (059 919 501A nr ORI - i tu gdyby ktos pytal to zalozylem ORI :gwizdanie:) po podlonczeniu to VAGa pokazuje mi 90' ale na szafie i climatroniku ta temp. skacze jak poj...a czasami jest 60' po dluzszej jezdzie wskakuje na 90' a za chwile na 70' po czym na 50' wiec juz zglupialem. Ktos powiedzal ze skoro na VAGu pokazuje 90' a na szafie ma takie wahania to moze to byc spowodowane jakims uszkodzeniem szfki..
-
Spociki Łódzkie
a wszystkie renciny rozniosles
-
Spociki Łódzkie
smiejscie sie, smiejscie ten gosc z espero zajal 1sze miejsce w skololnikach w konkursie na Car Audio
-
Spociki Łódzkie
no to w niedziele mozemy sie ustawic[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 10:58_________________________________________________tylko trzeba sobie jakiegos kierowce znalezc
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 10:18_________________________________________________no wlasnie, co z weekendem ??? moze znow grillik;> tam gdzie ostatnio :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
skoro nikogo juz nie ma, to dzisiaj ja pstrykne światło.. <PSTRYK>
-
Spociki Łódzkie
w ostatecznosci.. :gwizdanie: