Po dłuuuugich poszukiwaniach kupiłem upragnione Quattro z AFN i mam w nim sporo do zrobienia - np. wymiana oleju - poprzedni właściciel jeździł na mineralnym Lotosie - na szczęście niedługo (niecały rok i 12 tys km)
Czy teraz wystarczy, że zmienię na Motyla czy powinienem zrobić płukanie - jeśli tak to czym i jak wygląda "procedura" ?
Gdzie najlepiej kupić we Wrocławiu Motyla ?
Znalazłem np. w Allegro:
http://www.allegro.pl/item1065673966_motul_8100_x_max_5w30_mega_promocja.html
może być, czy są jakieś sprawdzone źródła ?
Cześć,
Miło mi dołączyć do zacnego grona ludzi związanych z marką Audi.
Aktualnie nie mam jeszcze autka z logo 4 kółek, ale już jestem zdecydowany na zakup konkretnego modelu tzn. B5 Avant z silnikiem AFN i 4x4.
Liczę na to, że znajdę tu informacje jak kupić to upragnione autko, a potem się zacznie na dobre :-)
Pozdrawiam