Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
cioci Basi na 99% nie będzie
-
Spociki Łódzkie
ja też odpalam wrotki do miłego
-
Spociki Łódzkie
Remik wszystko troszkę się rozdmuchało dziś od wielkości przez kolor do rozmiaru - była to forma podbudowania - bo jeszcze nam się zamknie w sobie i co my wtedy zrobimy
-
Spociki Łódzkie
Seba nie przejmuj się i tak szacun dla ciebie, że się tego podjąłeś i w ogóle - coś na pewno wszyscy wspólnie wymyślimy.
-
Spociki Łódzkie
Seba :gwizdanie: nie znam się na tym za bardzo :gwizdanie: ale może warto by było zapisać w kontaktach tą firmę - tym bardziej, że w "Wawie" http://www.hires-print.pl/
-
Spociki Łódzkie
koledzy myślę, że chodzi wam o metodę ploterową np. http://moto.allegro.pl/item1056161197_naklejka_naklejki_motor_choper_quad_cross.html lub http://moto.allegro.pl/item1056407091_naklejki_na_samochod_hobby_ponad_120_wzorow.html
-
[ALL] Dobry zakład "Klimatyzacje" w okolicy
wszystkim. Czy zna może ktoś jakiś dobry zakład specjalizujący się w układach klimatyzacji w naszych okolicach . Głównie chodziło by mi o pozbycie się nie przyjemnego "smrodku", który powstaje zaraz po wyłączeniu klimy i utrzymującego się przez kilka następnych minut. dzięki wszystkim za ewentualne info
-
Spociki Łódzkie
:polew: :good:
-
Spociki Łódzkie
wszystkim w sobotę powiadacie ja chętnie tylko że dopiero od 17-tej - rozumiem, że montujemy w końcu jakiegoś grilla + jeśli tak to :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
seba ja próbowałem ale w p...du połamałem
-
Spociki Łódzkie
panie i panowie co myślicie - pasuje http://www.postimage.org/image.php?v=Tsr5LW9 http://www.postimage.org/image.php?v=aVJCi1r druga propozycja ( jakby ktoś nie mógł znaleźć - na słupku )
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
kurcze obudziłem się - ja też chciałbym 2 szt. tylko do końca nie wiem jakie białe czy czarne . Seba jak możesz to dopisz mnie do listy na czarne - najwyżej będzie zmiana- [B6 AVF] Prośba o spojrzenie na logi
witam serdecznie poniżej link do logów zrobionych w sobotę http://vaglog.rtnet.pl/stanley250_13736.html jeśli któryś z miłych klubowiczów miałby ochotę spojrzeć fachowym okiem i wypowiedzieć się czy "serducho" w moim AVF-ie jeszcze ok czy już padlina. Będę wdzięczny. pozdro- Spociki Łódzkie
Bartłomieju byłem dokładnie o 18.10 już ciebie nie było :gwizdanie: - były tylko dwie Alfy 156 i dużo wody na parkingu- Spociki Łódzkie
wszystkim, przypominam, że jutro wizytacja gości z Katowic stańcie na wysokości zadania i podjedzcie w parę autek aby mieli co opowiadać - jakie to wielkie spoty w Łodzi :punk:- Spociki Łódzkie
he he dobrze gada chociaż- Spociki Łódzkie
podzielam zdanie kolegi dzięki za torcik :wink4:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
wszystkim jak tam szykuje się ktoś jutro na "Tulipana" ???- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
+ klikanie po allegro, może jakieś graty wewnątrz od s-line [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 10:54_________________________________________________cenny z "czarnej dziury"- Spociki Łódzkie
wszystkim jak tam samopoczucie wszystkich. Wczorajszy spocik [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 09:29_________________________________________________ nie byłem wczorajszy - przyjechałem motorem - była w damskich rączkach- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
No czas najwyzszy na te grille. Wkoncu przestało lać najważniejsze, że w końcu ludziska podjechali :oklaski: coś się zaczęło dziać w "łódzkiem"[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 23:55_________________________________________________ja też chętnie bym podjechał ale dziś u mnie gości :drunk: :drunk: :drunk: nie miałem jak się urwać - Spociki Łódzkie