Treść opublikowana przez MarianekZg
-
Spociki Łódzkie
wszystkim. Jedzie ktoś w czwartek pod Tulipana
-
Spociki Łódzkie
kurcze jak cały czas są poważne luzy to chyba trzeba przypatrzeć się temu bardziej poważnie. Jutro na spocie na pewno coś poradzimy - chyba powoli dojedziesz.
-
Spociki Łódzkie
nigdy nic nie wiadomo - może masz dzień tylko o tym nie wiesz . Swoją drogą ja też dziś na spokojnie bo jutro około 12.00 muszę już powozić
-
Spociki Łódzkie
jedyny słuszny pomysł na dzisiejszy wieczór :good: :kox:
-
Spociki Łódzkie
chłopie daj dziś spokój z łożyskami i kołami - lepiej po dziabągu :drunk: toć dziś sobotni wieczór za chwilkę adamek i takie tam - na "zdarowie"
-
Spociki Łódzkie
wieczór wszystkim. No to co - po "dziabągu" :drunk:
-
Spociki Łódzkie
umówić się też trzeba "umić" :wink4:
-
Spociki Łódzkie
no no nie inaczej
-
Spociki Łódzkie
wszystkim. Jak z niedzielą może jakiś spotowy grill :polew:
-
Spociki Łódzkie
no widzę że piękną fazę miałeś od 1:16 do 1:25 ;( emocje
-
Spociki Łódzkie
K.....WA K..... WA PO CO BY BYŁO BIĆ PIANĘ CAŁY TYDZIEŃ, ŻE DRZEWA , ŻE CO WZIĄĆ NA GRILLA, ŻE KAŻDY MA MIEĆ SWÓJ KIELICH I W OGÓLE :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:16_________________________________________________zero ewidentne zero profezjonalizmu w działaniu POCO TO WSZYSTKO !!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:21_________________________________________________ :thumbdown: zawiodłem się strasznie k.......wa strasznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:23_________________________________________________ POCO TO WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie !!!!!!!!!! :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:25_________________________________________________Psu w w tak zwaną d*pę [br]Dopisany: 09 Maj 2010, 01:31_________________________________________________JA OSOBIŚCIE I MOJE DRZEWO zawiedliśmy się strasznie !!!
-
Spociki Łódzkie
bierz chłopie nic nie pękaj - ten kto się będzie śmiał nie dorzuci na niego swojej "kiszki"
-
Spociki Łódzkie
k....wa warto kupować jednorazówke
-
Spociki Łódzkie
no i jak będzie miał ktoś grilla ??? :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
no no tylko nie śpioszki po prostu korzystamy z możliwości wyspania się i nabrania sił na popołudnie i wieczór :drunk:
-
Spociki Łódzkie
mała poprawka - do dzisiaj PSTRYK !
-
Spociki Łódzkie
nie da się ukryć - przeciwnik Mameda był prawdziwym wojownikiem. To co, po dziabągu i lulu - ostatni gasi światło. pyk :beer1: forever
-
Spociki Łódzkie
ma taką nadzieję - nie sapanie tylko prawdziwy "fight" Mamed da radę. pyk za Mameda :beer1:
-
Spociki Łódzkie
tak jak wspomniałeś - jak nie weźmie się za KONDYCJĘ !!!!! - to jak szybko zaczął to jeszcze szybciej skończy :thumbdown:
-
Spociki Łódzkie
za to że nie przegrał :beer1: :beer1:
-
Spociki Łódzkie
odniosłem wrażenie, że japończyk przestraszył się jak spojrzał na pudziana ale cały pojedynek nie jest taki ja zapowiadał wielki Pudzian :confused4: Pudzian nie ma szans z naprawde dobrymi zamodnikami w MMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
:beer1: :beer1: :beer1:
-
Spociki Łódzkie
BĘDZIE SIĘ DZIAŁOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA CHWILĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
ku....wa alba ja za dużo dziabąguję albo troszkę za szybko ta walka się odbyła ;( pyk ??? :beer1:
-
Spociki Łódzkie
uśmiałem się z niego strasznie :> :> - odnośnie 20 to naprawde mam takę nadzieję.(powiedziałem, że min tyle będzie aby moja pani chciała jechać ) Dzwignia Tabery była całkiem niezła :good:[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 23:39_________________________________________________ :beer1: tak skromnie zaproponuje :beer1: